Deniyoruz: Kiehl's Rare Earth Serisi ile Gözeneklere Elveda

Deniyoruz: Kiehl's Rare Earth Serisi ile Gözeneklere Elveda

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Gözenekler nasıl geçer? sorusunun cevabını arayanlar buraya! Kiehl’s Rare Earth serisi ile gözenekleri yok etmenin yolunu bulduk!

Eğer yağlı veya karma bir cilde sahipsen, genişlemiş gözeneklerinle başın dertte demektir. Burun çevresi, yanaklar, alın ve çenede yoğunlaşan gözenekler, önce genişleyip sonra da siyah nokta ve sivilcelere dönüşebilir. Peki gözeneklerini geçirmek için ne yapabilirsin? Kil içeren cilt bakım ürünleri, gözenek konusunda en iyilerden biri. Bu yazımızda, Kiehl’s Rare Earth serisini birlikte inceliyoruz ve gözeneklerle savaşımıza bir son veriyoruz!

Kiehl’s Rare Earth Serisi

Kiehl’s Rare Earth Serisi

Gözenekleri küçültme konusunda, bugüne kadar denediğimiz en etkili cilt bakım ürünlerinden biri de Kiehl’s Rare Earth serisindeki kil maskesi, tonik, nemlendirici ve yüz temizleme jeli. Rare Earth serisinin özelliği, içerisinde Amazon beyaz kili yer alıyor olması. Amazon Nehri’nin ağzından elde edilen bu özel kil, mineral bakımından son derece zengin ve cildin iyi bir şekilde temizlenmesini sağlıyor. Gözeneklerin tıkanıp siyah nokta ve sivilcelere dönüşmesine neden olabilecek kirleri ve fazla yağı ciltten söküp alan bu kil, cildin tertemiz olmasını sağlıyor. Cildi kurutmadan arındırdığı için daha fazla sebum üretmesine neden olmuyor ve düzenli kullanıldığında da gözeneklerin küçülmesini sağlıyor. Şimdi gel birlikte Kiehl’s Rare Earth serisine daha yakından bakalım!

Kiehl’s Rare Earth Deep Pore Daily Cleanser

Kiehl’s Rare Earth Deep Pore Daily Cleanser

Cildini iyi bir şekilde arındırmak ve gözeneklerinin küçülmesini sağlamanın ilk adımı, yüzünü her gün düzenli bir şekilde temizlemek. Normalden yağlıya dönük ciltler için uygun olan Kiehl’s Rare Earth Deep Pore Daily Cleanser yüz temizleme jeli, formülündeki Amazon beyaz kili, yulaf çekirdeği tozu ve aloe vera ile cildi derinlemesine temizliyor, yüzeydeki toksinleri arındırıyor ve gözenek oluşumunun önüne geçmeye yardımcı oluyor. Böylece cilt donuk görünümünden kurtuluyor, gözenekler temizlendiği için de sıkılaşmaya başlıyor.

Kiehl’s Rare Earth Pore Refining Tonik

Kiehl’s Rare Earth Pore Refining Tonik

Rare Earth serisindeki gözenek sıkılaştırıcı tonik, iki aşamalı ve cilt yüzeyindeki toksinleri arındırarak gözeneklerin daha sıkı görünmesini sağlıyor. Bu tonik iki fazlı olduğu için kullanmadan önce çalkalamak gerekiyor. Sıvı kısmı ve kil kısmı birbirine karıştığında, bir pamuğa dökerek yüzünü silebilirsin. Bu killi toniği uyguladıktan sonra, anında cildindeki sebum dengesinin sağlandığını görecek, çok daha sağlıklı göründüğünü fark edeceksin. Gözenek probleminde toniğin önemli bir adım olduğunu unutma, cildini temizledikten sonra, gözenek küçültücü bir tonik uygulamak, gerçekten de etkili bir sonuç elde etmeni sağlayacak. Rare Earth Pore Refining Tonic’in formülündeki Amazon beyaz kili, allantoin, yulaf çekirdeği tozu ve aloe vera, cildinin kurumadan tamamen arınmasına yardımcı olacak. Bu toniği her gün cildini temizledikten sonra kullanabilirsin.

Kiehl’s Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

Kiehl’s Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

Rare Earth kil maskesi, bugüne kadar kullandığımız, gözenekler üzerinde en etkili kil maskelerinden biri. Gözenekleri gözle görülür bir şekilde küçülten bu kil maskesi, serinin tamamında olduğu gibi Amazon beyaz kili içeriyor. Cildi derinlemesine arındıran bu kil maskesi, cilt yüzeyinde gözeneklerin tıkanmasına ve genişlemesine neden olabilecek her türlü kiri, yağı ve kalıntıyı temizleme özelliğine sahip. Bir kere uyguladıktan sonra bile gözle görülür bir fark yaratan bu kil maskesini haftada 1-2 kere uygulayabilirsin. 10 dakika bekletip duruladıktan sonra, genişlemiş gözeneklerinin üzerindeki etkisine şaşıracaksın!

Kiehl’s Rare Earth Pore Minimizing Lotion

Kiehl’s Rare Earth Pore Minimizing Lotion

Gözenek görünümüne karşı açtığın bu savaşta, cilt bakım rutininin son adımı olarak gözenek küçültme etkisi olan bir nemlendirici kullanmalısın. Kiehl’s Rare Earth gözenek küçültücü nemlendirici losyon, formülündeki Amazon beyaz kili, allantoin, yulaf çekirdeği tozu ve aloe vera ile ciltteki fazla sebumu emme, gözenek görünümünü azaltma ve cildi nemlendirme özelliğine sahip. Hafif yapıdaki formülü cilt tarafından hızlı emiliyor ve pürüzsüz bir görünüm veriyor.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?