Deniyoruz: L'Oréal Paris Revitalift Filler Aydınlatıcı Göz Serumu

Deniyoruz: L'Oréal Paris Revitalift Filler Aydınlatıcı Göz Serumu

Göz çevresi ince çizgileri dolgunlaştırmak ve koyu göz altı halkalarını gidermek için L’Oréal Paris Revitalift Filler Göz Serumu’nu denedik!

Göz altındaki morluklar ve ince çizgiler için bir göz serumu arayışındayken karşımıza L’Oréal Paris Revitalift Filler Aydınlatıcı Göz Serumu çıktı ve hemen denedik! Hyaluronik asit ve kafein içeren bu göz serumu sayesinde sonunda derdimize bir çözüm bulduk.

İşte karşında L’Oréal Paris Revitalift Filler Aydınlatıcı Göz Serumu yorumlarımız…

L’Oréal Paris Revitalift Filler Aydınlatıcı Göz Serumu

L’Oréal Paris Revitalift Filler Aydınlatıcı Göz Serumu

Göz çevresindeki ince çizgiler, koyu göz altı halkaları ve şişkin görünüm bir çoğumuzun çözüm aradığı cilt problemlerinden. Göz çevresini iyice nemlendiren, dolgun ve canlı bir görünüm veren göz serumları ise bu problemin çözümü.

L’Oréal Paris Revitalift Filler Aydınlatıcı Göz Serumu, bugüne kadar denediğimiz en iyi göz çevresi bakımlarından biri. L’Oréal Paris’in gözlere özel ilk serum olma özelliği taşıyan bu serum, düzenli kullanımda 5 yıl daha genç bir görünüm kazandırmaya yardımcı oluyor.

L’Oréal Paris Revitalift Filler Aydınlatıcı Göz Serumu Özellikleri

L’Oréal Paris Revitalift Filler Aydınlatıcı Göz Serumu Özellikleri
  • %2,5 oranında saf hyaluronik asit ve kafein içeriyor.
  • 2 haftada 5 yıl genç görünüm sağlıyor.
  • Göz çevresindeki ince çizgi görünümünün azalmasını ve nemlenerek dolgunlaşmasını sağlıyor.
  • Göz altı koyu halka görünümünü gidermeye yardımcı oluyor.
  • 3’lü masaj başlığı sayesinde göz çevresine masaj yaparak şişkin görünümün giderilmesini sağlıyor.
  • Anında soğutucu etkisi sayesinde yorgun gözlere canlı bir görünüm veriyor.

L’Oréal Paris Revitalift Filler Aydınlatıcı Göz Serum Yorumları

L’Oréal Paris Revitalift Filler Aydınlatıcı Göz Serum Yorumları

Bu göz serumu kullanılır kullanılmaz anında nem ve rahatlama etkisi veriyor. Düzenli olarak kullanıldığında ise 2 haftada kırışıklık ve koyu halka görünümünü azaltırken, 6 haftada ise ince çizgi görünümünün %21 azalmasını* sağlıyor.

Biz L’Oréal Paris Revitalift Filler Aydınlatıcı Göz Serumu ilk kullandığımızda, ilk olarak çelik bilyeli masaj aplikatörüne vurulduk. Göz çevresine anında soğutucu bir etki veren bu masaj başlığı, son derece keyifli bir uygulama sağlıyor. Serumun göz çevresinde masaj yaparak yedirilmesini çok kolaylaştırıyor. Ayrıca soğutucu etkisi göz şişkinliğinin azalmasını da sağlıyor.

L’Oréal Paris Revitalift Filler Göz Serumu kullananlar olarak yorumumuz ise göz çevresini çok iyi bir şekilde nemlendirdiği yönünde. Düzenli olarak kullandığımızda göz altlarının daha aydınlık göründüğünü, göz çevresinin iyi bir şekilde nemlendiğini ve ince çizgi görünümünün azaldığını söyleyebiliriz.

* Klinik skorlama, 81 kadın, 2 hafta

L’Oréal Paris Revitalift Filler Aydınlatıcı Göz Serumu Nasıl Kullanılır?

L’Oréal Paris Revitalift Filler Aydınlatıcı Göz Serumu Nasıl Kullanılır?

Tek yapman gereken L’Oréal Paris Revitalift Filler Aydınlatıcı Göz Serumu’nun 3 paslanmaz çelik bilyeli aplikatörü ile göz çevrene nazikçe masaj yapmak. Serumun çok güzel bir şekilde dağıldığını göreceksin. Fazla kalanları parmaklarınla nazikçe yedirebilirsin.

Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez temiz ve kuru cildine göz serumunu uygulayabilirsin. İnce çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmak için gözün iç kısmından başlayıp şakaklara doğru masaj yapabilirsin. Göz kapaklarında kalkık görünüm için de nazikçe üst göz kapağına masaj yapabilirsin.

Cildindeki nem ve dolgunlaştırıcı etki için bu göz serumu ile L’Oréal Paris Revitalift Filler %1,5 Saf Hyaluronik Asit Yüz Serumu’nu birlikte kullanabilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?