Deniyoruz: L'Oréal Paris Revitalift Filler Göz Maskesi


Yeni maskeleri denemeyi çok seviyoruz. Yüz maskelerinden sonra göz maskeleri de çok popüler olmaya başladı! Göz çevresini kusursuz ve pürüzsüz gösteren, göz altı torbalarını azaltan göz maskelerine kim hayır diyebilir?

Denediğimiz günden beri cilt bakım rutinimizden eksik etmediğimiz L'Oréal Paris Revitalift Filler Göz Maskesi yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz! Sen de göz çevresinin yenilenmesini ve daha bakımlı görünmesini istiyorsan Loreal göz maskesi yorumlarımızı dikkate almalısın. 

Göz çevresi bakımı nasıl olmalı?

Göz çevresi bakımı nasıl olmalı?

Göz çevresi genetik ve çevresel faktörlerden dolayı hassaslaşabilir ve yüzdeki ilk kırışıklar bu bölgede çıkabilir. Göz çevresindeki derimiz oldukça ince olduğu için torbalanma, koyu halkalar, kızarıklık ve ince kırışıklara daha müsait bir ortam yaratır. Bu nedenle göz çevresi bakımına 20'li yaşlarda başlamanı tavsiye ediyoruz. 

Göz çevresini sabah akşam temizlemeli ve ferahlatıcı etkisi olan ürünlerle nemlendirmelisin. Göz çevresinin, yüzün genelinden daha fazla neme ihtiyacı olduğu için yüz nemlendiricisi sürmek yerine göz çevresine özel nemlendiricileri kullanmalısın. Göz çevresinehaftada 1-2 kere maske yapmak, yoğun nem kazandıracak ve göz çevresinin daha pürüzsüz görünmesine yardımcı olacak. Göz kremi alırken hyaluronik asit içeren ürünlere öncelik vermeni tavsiye ederiz. 

L'Oréal Paris Revitalift Filler Serinletici Göz Serum-Maskesi

L'Oréal Paris Revitalift Filler Serinletici Göz Serum-Maskesi

Göz çevresi için maske ararken karşımıza L'Oréal Paris Revitalift Filler Serinletici Göz Serum-Maskesi çıktı! Hyaluronik Asit Serinletici Göz Serum-Maskesi, göz çevresini nemlendiriyor ve aydınlanmasını sağlıyor. Göz çevresinde koyu halkalar, torbalanma ve mat görünümü olanlar için harika bir seçenek olan bu maske, göz çevresinin daha canlı görünmesine yardımcı oluyor. 

Loreal göz maskesinin içeriğine baktığımızda saf hyaluronik asit, saf kafein ve su yosunu lifleri olduğunu gördük. E bu kadar kusursuz bir etki yaratmasına şaşırmadık desek yalan olmaz. %1 Hyaluronik asit ve kafein içeren göz maskesi, yoğun bir şekilde göz çevresini nemlendirerek daha dolgun görünmesini sağlıyor. Bilindiği üzere, kafein göz çevresine daha aydınlık ve canlı bir görünüm kazandırır. Saf yosun lifleri ise jel dokusuyla göz çevresini ferahlatıyor ve fresh görünmesine yardımcı oluyor. Su yosunu lfiinden kağıt maske teknolojisi göz çevrene çok iyi gelecek!

L'Oréal Paris Revitalift Filler Serinletici Göz Serum-Maskesi Formülü

L'Oréal Paris Revitalift Filler Serinletici Göz Serum-Maskesi

L'Oréal Paris Revitalift Filler Serinletici Göz Serum-Maskesi'nin en sevdiğimiz özelliklerinden biri serinletici formülü oldu! Loreal kağıt maskeyi uyguladığında -5 derece soğutucu etkisi sayesinde göz çevresinde daha canlı bir etki görmeye başlarsın. Jel formülü göz çevresindeki ince kırışıkların sıkılaşmasına yardımcı olur ve tüm göz çevresine ürünün nüfuz etmesini sağlar. 

Revitalift Filler Serinletici Göz Serum Maskesi'ni ilk kullanımdan sonra yoğun nemlendirme etkisi göreceksin. 3 maske sonrasında göz altı torbaların görünümünde azalma ve göz çevresinin daha pürüzsüz olduğunu deneyimlersin. Göz çevresine ihtiyacı olduğu canlı görünümü kazandırmayı amaçlayan Loreal göz maskesi sayesini düzenli kullandığında daha sıkı ve pürüzsüz göz çevresine sahip olabilirsin.

L'Oréal Paris Revitalift Filler Serinletici Göz Serum-Maskesi nasıl kullanılır?

L'Oréal Paris Revitalift Filler Serinletici Göz Serum-Maskesi nasıl kullanılır?
  • L'Oréal Paris Revitalift Filler Serinletici Göz Serum-Maskesi'nin paketini aç ve temiz, kuru göz çevresine dikkatlice yerleştir.
  • Göz çevresine daha iyi etki etmesi için maskeyi düzleştirebilirsin.
  • 15 dakika boyunca maskeyi göz çevresinde beklet.
  • Sürenin sonunda maskeyi çıkar ve fazla kalan ürünü göz çevresine yay.

L'Oréal Paris Revitalift Filler Serinletici Göz Serum-Maskesi kullananların yorumları

L'Oréal Paris Revitalift Filler Serinletici Göz Serum Maske kullananlar, yoğun bir şekidle göz çevresinin nemlendiğini ve düzenli kullanımda göz altındaki torba görünümün azaldığını söylüyorlar. Göz çevresindeki ince çizgilere iyi gelen ve dolgunlaştıran bu maske, göz çevresinin tamamında gençleştirici bir etkiye sahip! 

Loreal göz maskesini kullananların en sevdiği özelliklerden biri de ferahlatıcı bir jel formülü olması! -5 soğutucu özelliği göz çevresini hızlı bir şekilde canlandırıyor ve solgun görünümü gideriyor. İhtiyacına göre haftada 1-2 kere uygulayabileceğin bu maske sayesinde göz çevresi bakımını daha ileri bir seviyeye taşımış olacaksın. 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala