Esmerlere En Çok Yakışan Saç Rengi Önerileri


Bize en çok sorulan sorulardan birine şimdi yanıt veriyoruz. Esmerlere hangi renk saç yakışır? Esmerlere yakışan saç renkleri ve tonlarını açıklıyoruz!

Esmerlere yakışan saç renkleri sayesinde cildini ön plana çıkarabilir ve ten renginle uyumlu bir görünüm yakalayabilirsin. Esmerlere giden saç renkleri denilince koyu tonlar ön plana çıksa da esmere yakışan açık saç tonları da mevcut! En moda saç renklerinden esmerlere yakışan tonları sacsirlari editörlerinden öğrenebilirsin.

Sana yakışacak saç rengini hemen denemek ister misin? Buraya tıkla ve keşfet!

1.Bal Köpüğü Saç Rengi

esmerlere yakışan saç renkleri

Esmerlere hangi renk boya gider? Esmerlere küllü alt tonlu bal köpüğü saç rengi çok yakışıyor.

Esmer cilt tonuna yakışan bal köpüğü saç rengi, saçlarının daha aydınlık ve parlak görünmesini sağlar. Cildine ekstra aydınlık görünüm kazandırır. Esmer tenine açık tonlu bir saç rengi arıyorsan bal köpüğü tam sana göre tercih olacak.

2.Soğuk Kahve Saç Rengi

soğuk kahve saç rengi

Esmer tenine yakışacak karizmatik bir saç rengi arıyorsan seni soğuk kahve tonları ile tanıştıralım.

koyu soğuk kahve saç rengi

Soğuk kahve saç renginin içeriğindeki küllü tonlar esmer cilt rengine çok yakışacak.

soğuk kahve saç rengi

L'Oréal Paris Excellence Cool Creme 5.11 Ekstra Küllü Açık Kahve, küllü tonları sayesinde saça ekstra parlaklık ve havalı görünüm kazandırabilirsin.

Soğuk kahve saç rengi en çok orta boy saç kesimine yakışıyor. Modern ve taptaze bir saç kesimi ve yeni saç rengiyle görünümünü yenileyebilirsin. Long bob saç kesimini esmer tenliler mutlaka araştırmalı!

3.Altın Kahve Saç Rengi

altın kahve saç rengi

Esmerlerin çok sevdiği ve açık ara onlara en çok yakışan saç renklerinden biri altın kahvedir. Altın kahve saç rengi, esmer tenine yoğun aydınlık ve parlak bir görünüm kazandırır. Saçlarını daha canlı gösterir. Özellikle esmerler için altın kahve balyaj, röfle ve altın ombre renkleri bu sezon çok popüler olacak gibi görünüyor.

Sen de evde altın rengi saç rengine sahip olmak istiyorsan L'Oréal Paris Excellence Creme 6.32 Altın Açık Kahve saç boyasını denemelisin. İlk kullanımdan itibaren saçtaki beyazları gizleyen bu saç boyası saça yoğun parlaklık kazandırıyor. Bu parlaklığın devam etmesi için mutlaka boyalı saçlara bakım yapmalısın.

4.Kızıl Kahve Saç Rengi

kızıl kahve saç rengi

Esmer tenine kızıl tonlu saç rengi arıyorsan kızıl kahve saç rengini deneyebilirsin. Kızıl ve kahve tonlarının birleşiminden meydana gelen kızıl kahve, esmer tenini ortaya çıkarır ve daha havalı gösterir.

kızıl kahve saç rengi

Esmer tene hangi renk yakışır? Esmer ten için kızıl tonlarındaki kahve, koyu kızıl ve şarap kızılı gibi kızıl saç renklerini önerebiliriz.

5.Koyu Kestane Saç Rengi

koyu kestane saç rengi

Esmer tenlilerin doğal saç renklerinden biri koyu kestanedir. Koyu kestane rengi zamansız ve ikonik saç renklerinin başında gelir.

esmerlere yakışan saç renkleri

Her mevsime yakışan bu saç rengi esmer tenini ortaya çıkarıyor ve saçlarını daha parlak gösteriyor.

koyu kestane saç rengi

Evde saçlarını koyu kestane saç rengine boyamak istersen L'Oréal Paris Excellence Creme Saç Boyası 3 Koyu Kestane saç boyasını öneriyoruz. Yoğun renk tonuna sahip olan bu saç boyası, saçlarının tamamında parlak bir sonuç çıkarıyor.

koyu kestane saç

Koyu kestane saç rengini denedikten sonra başka bir saç boyası denemek istemeyebilirsin.

6.Siyah Saç Rengi

siyah saç rengi

Esmerlerin ikonik saç renklerinden biri de siyah saçtır. Siyah saç en çok kime yakışıyor? Bize göre siyah saç en çok esmerlere yakışır. Esmer teni bütünmeyen siyah saçlar zamansızdır, modası hiç geçmez.

siyah saç rengi

Sen de esmer tenini derin siyah saç rengi ile bütünlemek istiyorsan L'Oréal Paris Excellence Creme 1.01 Derin Siyah saç boyasını kullanmalısın.

siyah saç rengi

En güzel siyah saç boyalarından olan Excellence saç boyası, ilk boyamadan itibaren beyazları kapatıyor ve simsiyah bitişiyle saçları daha karizmatik gösteriyor.

7.Çikolata Kahve Saç Rengi

Çikolata kahve esmerlerin en havalı saç renklerinden biridir.

bitter çikolata saç rengi

Çikolata tonlarına sahip olan kahve saç rengi, özellikle sıcak alt tonlu esmer tenlilere çok yakışır.

sütlü çikolata kahve saç rengi

Saçlarının tamamını çikolata kahvesine boyatmak istemiyorsan çikolata kahve balyaj veya ombre yaptırarak saçlarına ışıltılı görünümler kazandırabilirsin.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala