Hyaluronik Asit ile Cilt Bakım Rutini Önerisi


Sadece hylauronik asit içeren ürünlerden oluşan bir cilt bakım rutini oluşturuyoruz!

Hyaluronik asit içeren bakım ürünleri hayatımıza girdiğinden beri başka bir ürün kullanmak istemiyoruz! Her ne kadar cildimizde doğuştan var olan hyaluronik aside alışık olsak da cilt bakım rutininde bu içeriği kullanmaya yeni yeni başlıyoruz. Hyaluronik asidin öneminin keşfedilmesi ile birlikte cilt bakım rutinimzde sadece bu içeriğe yer veriyoruz desek yalan olmaz! Şimdi seninle hyaluronik asit içeren cilt bakım rutinimizin sırlarını paylaşıyoruz. Cildin daha nemli, dolgun ve ışıl ışıl görünmesi için sen de hyaluroni asit içeren bu cilt bakım tüyolarını kullanmalısın. 

Hyaluronik asit ile gündüz bakımı

Gündüz bakımı

Hyaluronik asit, cildin nem tutmasına destek oluyor, cildin kurumasını engelliyor. Bu nedenle hyaluronik asidi hem günlük, hem de gece bakımında düzenli olarak kullanmalısın.

Gündüz cilt bakım rutininde hyaluronik asit kullanmak için L'Oréal Paris Hyaluron Uzmanı serisindeki gündüz kremini kullanmanı tavsiye ediyoruz. İçinde iki tip hyaluronik asit molekülü olan bu nemlendirici, cildini dolgunlaştırır ve cildine ışıltı kazandırır. Biliyorsun, hyaluronik asit kendi ağırlığının 1000 katına kadar nem tutma özelliğine sahip! L'Oréal Paris Hyaluron Uzmanı nemlendirici, iki çeşit hyaluronik asit içeren formülüyle cildin yoğun bir şekilde nemlenmesini sağlarken, cildin daha dolgun görünmesini sağlıyor. Krem formülünün içerisindeki yüksek moleküllü hylauronik asit nemi cilde hapsederek cildin daha pürüzsüz görünmesini sağlarken, mikro moleküler hyaluronik asit ise cildin daha alt katmanlarına etki ederek cildin dolgunlaşmasını sağlıyor. Loreal gündüz kreminin en sevilen özelliğinden biri de SPF 20 içermesi! Böylece gün içinde güneşin zararlı etkilerinden cildin koruyor.

Hyaluronik asit ile makyaj çıkarma rutini

Makyaj çıkarma rutini

Hyaluronik asidin cilt bakım rutinin her aşamasında seninle olmasını istiyorsan L'Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Micellar Temizleme Suyu ile tanışmalısın. Hyaluronik asit içeren Loreal micellar su, makyajını temizlerken aynı zamanda cildi nemlendirerek dolgunlaştırma ve ışıltı kazandırma özelliğine sahip.

Klasik micellar suları ile makyaj temizlemek son derece pratik, hyaluronik asit içeren micellar ile ise cildi makyajdan arındırırken aynı zamanda nemlendirmek, dolgun görünmesini sağlamak tam bir bonus! Loreal hyaluron micellar su ile cildini temizledikten sonra tekrar yüzünü yıkamaya gerek kalmaz!

Hyaluronik asit ile gece bakımı

Gece bakımı

Hyaluronik asit bakımının en önemli adımı gece rutinidir. Çünkü gece biz uyurken cildimiz kendini yeniler ve yeni hücrelerin oluşmasını sağlar. Sen de bu süreci desteklemek için gece bakımında hyaluronik asit kullanmalısın. Gece boyu nem kaybetmene engel olacak ve cildinin pürüzsüzlüğünü destekleyecek olan hyaluronik asit içeren gece kremini düzenli olarak kullanmanı tavsiye ederiz. 

L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Gece Kremi, maske dokusuna sahip. Bu yoğun dokusuyla cildi gece boyunca yoğun bir şekilde nemlendiriyor. Loreal gece kreminin içeriğindeki yüksek ve mikro moleküllere sahip 2 tip hyaluronik asit sayesinde sabahları cildin daha dolgun, nemli ve pürüzsüz görünecek. 

Hyaluronik asit ile göz çevresi bakımı

Göz çevresi bakımı

Göz çevresindeki derimiz oldukça hassas ve ince bir yapıya sahip. Bu nedenle göz çevresini nemlendirmek için hyaluronik aside çok ihtiyacın olacak. Göz kremi alırken içeriğinde hyaluronik asit olan kremleri tercih etmeli ve dolgunlaştırma özelliğine bakmalısın. Böylece göz çevresindeki ince çizgi görünümünün azalmasını sağlayabilirsin.

En iyi göz kremleri arasından L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Göz Kremi'ni kullanmanı öneririz. Göz kreminin içeriğindeki hyaluronik asit sayesinde göz çevresini derinlemesine nemlendirir ve ince kırışık görünümünün azalmasına yardımcı olur. Göz çevresini dolgunlaştırma özelliği olan bu göz kremini sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere uygulayabiirsin. 

Hyaluronik asit içeren maske önerisi

Hyaluronik asit içeren maske önerisi

Hyaluronik asidi cilt bakım rutinin her aşamasına taşımak istiyorsan kullandığın maskenin de içeriğine dikkat etmen çok önemli! Kağıt maskeler hayatımıza girdiğinden beri evde pratik bir şekilde SPA keyfi yaşayabiliyoruz. Şimdi sana önereceğimiz hyaluronik asit içeren kağıt maske sayesinde pazar bakımların çok daha etkili bir sonuç yaratacak. 

 L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Maske, cildini yoğun bir şekilde besliyor ve dolgunlaşmasına yardımcı oluyor. Cildinde bıraktığı nemlendirme ve dolgunlaştırma hissini 24 saat boyunca yüzünde hissedebiliyorsun. Japon pamuğundan elde edilen kağıt maske yüz hatlarına yumuşacık bir şekilde oturuyor ve yüzünde ağırlık yaratmıyor. Loreal hyaluronik asit maskesini düzenli kullananlar cildin daha dolgun, nemli ve pürüzsüz göründüğünü söylüyorlar, kesinlikle biz de bu yorumlara katılıyoruz! 

Hyaluronik asit ile cilt temizleme rutini

Cilt temizleme rutini

Sadece makyaj yaptığın günlerde değil, her gün istisnasız yüzünü temizlemelisin. Gün içinde gözeneklerine dolan yağ ve kirler cildinin nefes almasını engeller ve siyah nokta oluşumunu hızlandırır. Gündüz ve akşam olmak üzere günde iki kere cilt temizliği yapmak cilt kusurlarının azalmasına yardımcı olacak. 

L'Oréal Paris Hylauron Uzmanı Temizleme Jeli'nin formülündeki hyaluronik asit, cildini temizledikten sonra nemli ve dolgun hissetmene yardımcı olur. Jel formu suyla buluştuğu anda köpürüyor ve cildini kurutmadan temizleme imkanı sunuyor. Temizleme jelini duruladıktan sonra yüzün daha aydınlık ve pürüzsüz görünecek. Loreal temizleme jelini nemlendirici kremlerini sürmeden önce de uygulamalısın. 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Seni daha yakından tanıyarak ilgini çekecek içerikleri sana önerebiliriz!