Saç Sırları.com öneriyor: Yağlı saçlar için şampuan önerileri

Saç Sırları.com öneriyor: Yağlı saçlar için şampuan önerileri

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Yağlı saçlarından şikayet etmeyi bırakma zamanı geldi! Çabucak yağlanan, sönük görünen saçlarına artık veda edebilirsin. Sacsirlari.com editörlerinin en sevdiği yağlı saçlara özel şampuanlar sayesinde hacimli ve dolgun saçlara kavuşabilirsin, tıpkı bizim gibi! Saç diplerindeki yağı dengeleyen ve dolgun saç görünümü kazandıran bu şampuanları denedikten sonra başka şampuan denemek istemeyeceksin.

L'Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Şampuanı

L'Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Şampuanı

Saçların dış etkenlerden dolayı gün içinde hızlıca yağlanıp parlamaya başlayabilir. Yağlanmaya başlayan saç dipleri hepimizin en sinir olduğu durumlardan biridir. Ferah ve ağırlaşmayan saçlara kavuşmak için Elseve şampuanlarından biri olan L'Oréal 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Şampuanı'nı kullanabilirsin. İçeriğindeki 3 hafif kil ile zenginleştirilmiş yapısı sayesinde yağlı saçlardan geriye eser kalmayacaktır.  

L'Oréal Paris Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan

L'Oréal Paris Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan

2 şampuanlama arasında, saçlarını yıkamaya vakit bulamadığın zamanlar da olabilir. Biliyoruz ki akşam yıkadığın saçların sabah uyandığında bile yağlı gibi görünüyor, ferah hissettirmiyor ve sönük oluyor... Bu gibi anlarda bizim kurtarıcımız L'Oréal Paris Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan! Özellikle diğer kuru şampuanlardaki gibi saçta beyaz kalıntı bırakmamasına, mis gibi kokmasına ve saça harika bir hacim sağlamasına bayıldık! Yağlı saçlar için ideal olduğunu düşündüğümüz bu kuru şampuan önerisi hakkındaki diğer yorumlarımızı okumak istersen buraya tıklayabilirsin.  

Vichy Dercos Sebum Karşıtı

Vichy Dercos Sebum Karşıtı

Saç derisindeki fazla sebum üretimi saçlarının daha çabuk yağlanmasına neden olur. Hatta yağlı saçlar için saç modelleri elde etmek de oldukça zordur. Ancak saç derisindeki sebumu dengeleyen ve yağlanmayı yavaşlatan harika bir şampuan önerimiz var. Vichy Dercos Sebum Karşıtı Şampuan sayesinde hafif ve kolay şekillenen saçlara kavuşabilirsin.Saç derisine nazikçe masaj yaparak uygulayacağın bu şampuan, ilk kullanımdan itibaren etkisini göstermeye başlayacaktır.

Kérastase Specifique Bain Divalent Şampuan

Kérastase Specifique Bain Divalent Şampuan

Mevsim geçişlerinde saçlarımızı tanıyamaz oluyoruz. Saç dipleri aşırı yağlanma sorunu yaşarken, uçları da tam tersi kupkuru olabiliyor. İşte tam da böyle durumlarda Kérastase Specifique Bain Divalent Şampuan imdadımıza yetişiyor. Saç derisini temizleyen, yağlardan arındıran, aynı zamanda da saç tellerin hassaslaşmış kısımlarına özel bakım yapan bu şampuan bizim zamansız favorilerimizden biri! Saçlarında doğal bir yumuşaklık ve ipeksi bir dokunuş arıyorsan mutlaka bu şampuana bir şans vermeni öneririz.

Kiehl's Tea Tree Oil Şampuan

Kiehl's Tea Tree Oil Şampuan

Saçlarını nemlendiren, nemlendirirken yağdan arındıran bir şampuan arıyorsan bu ürünü çok seveceksin. Kiehl's Tea Tree Oil Şampuan sayesinde saç tellerini yumuşatabilir ve saç derisindeki yağdan kurtulabilirsin. İçerisinde çay ağacı yağı bulunan bu şampuan, doğal içerik sevenleri çok mutlu edecektir. Gün içinde ağırlaşan, çabuk sönen saçlardan bıktıysan Kiehl's Tea Tree Oil Şampuan sayesinde saçlarınla barış imzalayabilirsin. 

Bonus: La Roche-Posay Kerium Doux Extreme Şampuan

La Roche-Posay’in termal su spreyini duymayan kalmamıştır, değil mi? Bizim yaz kış elimizden düşürmediğimiz termal su, şampuanla birleşti! La Roche-Posay Kerium Doux Extreme Şampuan, içeriğindeki termal su sayesinde saç derisinde ferahlama ve rahatlama sağlıyor. Saç derisinin tahriş olmasını önleyen bu şampuan özellikle hassas saç derisine sahip olanlar için kurtarıcı bir ürün olacaktır. Saç derisini yağdan arındıran aynı zamanda da bakım yapan bu ürünü biz saç bakım rutinimize ekledik bile!

Bu şampuanları, serilerindeki diğer ürünlerle beraber kullanıldığında, etkilerinin daha fazla olacağını ise sakın unutma!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?