Saçlarını kesmene gerek kalmadan yıpranmış saçlarını çabucak onarabilirsin!

Saçlarını kesmene gerek kalmadan yıpranmış saçlarını çabucak onarabilirsin!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Saçlarımızı boyadıktan, ısıyla şekillendirdikten sonra ortaya çıkan sonuç bizi memnun ediyor. Ancak ne yazık ki bu memnuniyetimiz çok uzun süreli olmuyor… Bu uygulamalar sonrasında, zarar gören, yıpranan saçlarımız neredeyse keçe gibi olmaya, kurumaya başlıyor…

Bize de saçlarımızın yıpranan kısımlarını kestirmekten başka çare kalmıyor… Peki, sana saçlarını kestirmene gerek kalmadan, yıpranmış saçlarını onaracak bir önerimiz var desek! :) Hemen keşfetmek istiyorsan seni yazımızın devamına alalım!

Saçlarımız nasıl yıpranıyor?

Saçlarımız uyguladığımız kimyasal işlemlerden, yani röfle, balyaj, saç rengini açtırma, boya gibi uygulamalardan ve düzleştirici, saç maşası gibi ısıyla şekillendiren aletlerden dolayı yıpranabiliyor. “Benim saçımda boya yok, düzleştirici de hiç kullanmam ama yine de saçlarım çok yıpranmış durumda!” diyenlerdensen günlük olarak yaptığımız saç taramanın bile saçlarımızı yıprattığını söylemek zorundayız.

Kısacası tarak darbeleri bile zamanla saçlarının yıpranmasına, kurumasına neden olabiliyor. Saçın dış yüzeyinde çatlaklar oluşuyor, saç kırılıyor ve saç uçlarımızda çatal çatal dediğimiz o yıpranmış, pürüzlü görünüm ortaya çıkıyor.

Yıpranmış saçların esas ihtiyacı olan ise saçtaki bu hasarı onarabilecek, saçın zarar görmesine karşı saçı koruyabilecek bir bakım. Mesela bu özellikleri bilinen Kalendula bitkisinin özlerinden ve Seramid maddesi bu konudaki en güçlü silahlarından biri!

Kalendula ve Seramid’in saça faydaları:

İyileştirici gücü oldukça etkili olan Kalendula bitkisi, tıpta kullanılmasının yanında kozmetik dünyasında da sıklıkla kullanılıyor. Yıpranmış saçları onarır, hasarı ortadan kaldırmaya destek olur ve saçı yumuşatarak kolayca taranmasını sağlar.

Aynı şekilde Seramid maddesi de saç telini güçlendirir, ısıya karşı saçı korur ve saçı onarmaya yardımcı olur. Kalendula özleri ve Seramid içeren saç bakım ürünlerinden yardım alarak yıpranmış saçlarına bakım yapabilirsin.

1 yıl boyunca yıpranan saçlarını, 1 dakikada onar!

O zaman şimdi sana önerimize geçelim! Tüm 1 boyunca saçlarına uyguladığın işlemler yüzünden saçların şu an yıpranmış, cansız bir halde olabilir. Ama koca 1 yıl boyunca yıpranan saçlarını, sadece 1 dakikada çabucak onarman mümkün! :) Geçtiğimiz ay bizim de denediğimiz ve sonuçlarına çok şaşırdığımız bir üründen bahsedelim sana: Elseve S.O.S Bakım Onarıcı-Koruyucu Cica Repair Krem!

Kalendula özleri ve Seramid içeren bu kremi durulamaya gerek olmadığı için banyodan sonra ıslak saçlarımıza da, saçlarımız kuruyken de uyguluyoruz ve saçımız yumuşacık oluyor, parlıyor! Hatta itiraf edelim, saçlarımıza dokunmadan edemiyoruz! :) Yapısı da oldukça hafif olduğu için saçı ağırlaştırmadığını da unutmadan söyleyelim.

Saçlarının uçları çatallaştığı, saçların cansız, yıpranmış göründüğü için kestirmeyi düşünüyorsan, önce Elseve S.O.S Bakım Onarıcı-Koruyucu Cica Repair Krem'e bir şans vermeni öneririz. Tek kullanımda bile saçlarına olan etkisini göreceksin! :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?