Vichy Mineral 89 ile Hyaluronik Asit Cilt Bakımı

Vichy Mineral 89 ile Hyaluronik Asit Cilt Bakımı

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Işıltılı, dolgun ve nemli bir cilt hepimizin hayali… Nemlendirici kremler ise bu konudaki en büyük yardımcılarımızdan. Herkesin favorisi olan bir nemlendirici kremi vardır. Bizim favori nemlendirici kremlerimizden biri ise Vichy Mineral 89 günlük bakım kremi. Hatta bu kremin bir de göz çevresi bakımı da bulunuyor. Şimdi bu 2 ürünü bizimle beraber incelemeye ne dersin? Hadi başlayalım! :)

Vichy Mineral 89 serisi:

Vichy Mineral 89 serisi:

Son dönemlerde adından sıklıkla söz ettiren Hyaluronik asit, cildin daha canlı, daha dolgun görünmesini sağlıyor. Hyaluronik asit Vichy Mineral 89 serisinde bulunuyor. Aynı zamanda %89 oranında Vichy Termal Suyu da içeriyor. Cildimiz bu sayede neme doyuyor, çevresel faktörlere karşı daha dayanıklı, güçlü oluyor.

Vichy Mineral 89 serisinde yüz için günlük bakım kremi ve göz çevresi için bakım kremi var. İkisi de bakım rutinimizin vazgeçilmezlerinden! :)

Vichy Mineral 89 Bakım Kremi’nin Cilde Etkileri Nelerdir?

Vichy Mineral 89 Bakım Kremi’nin Cilde Etkileri Nelerdir?
  • Cildi nemlendiriyor, güçlendirip capcanlı bir görünüm veriyor.
  • Cildin daha dolgun görünmesine destek oluyor.
  • Sağlıklı bir ışıltıya sahip olmasına destek oluyor.

Şeffaf yapısıyla Vichy Mineral 89 serum olarak bilinse de, aslında günlük olarak kullanılan nemlendirici bakım kremidir. Makyajdan önce, sabahları evden çıkmadan, gün içerisinde cildimizin nemsiz ve cansız olduğunu hissettiğimizde, seyahatlerde, gece yatmadan önce… Kısacası her yerde, her zaman kullanabildiğimiz, zamansız bir nemlendirici. Hafif yapısı ve jel dokusuyla da cildimize nem takviyesi ve güç sağlıyor. Ayrıca bu özellikleri sayesinde erkeklerin de favori cilt bakım ürünlerinden! :)

Vichy mineral 89 50 ml ve 30 ml olarak 2 boyu bulunuyor. Hava kirliliği, stres gibi çevresel faktörlere karşı cildimizin dayanıklı olmasına destek oluyor. Özellikle bu faktörlerden dolayı güce ihtiyaç duyan cildimize güç kazandırdığını da söylemeden geçmeyelim.

Vichy Mineral 89 Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?

Vichy Mineral 89 Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?

Vichy nemlendiricilerinden Mineral 89 sabah veya akşam, temiz cilt üzerine uygulanıyor. Cildimizin neme doymasına 2 damla yetiyor! :) Ayrıca hassas ciltler de dahil tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun.

Vichy Mineral 89 Göz Çevresi Bakımı’nın Etkileri Nelerdir?

Vichy Mineral 89 Göz Çevresi Bakımı’nın Etkileri Nelerdir?
  • Göz çevresini nemlendiriyor.
  • Göz çevresine canlı bir görünüm kazandırıyor.
  • İnce çizgi görünümünün azalmasına destek oluyor.
  • Göz altındaki koyu halkaların görünümünü azaltıyor.
  • Yorgunluk, uykusuzluk gibi nedenlerden oluşan göz altı torbalarının görünümünün azalmasına destek oluyor.

Vichy Mineral 89 Göz Çevresi Bakım Kremi, Hyaluronik asit dışında saf kafein de içeriyor. Bu sayede de göz çevresindeki yorgunluk belirtilerinin azalmasını sağlıyor. Göz çevremizde yorgunluk kaynaklı torbalardan, koyu halkalardan şikâyetçi olduğumuz bir dönemde bu kremi kullandık ve çok sevdik! Özellikle ilk çizgilerdeki etkisinden çok memnun kaldığımızı söylemeden geçmeyelim.

Vichy Mineral 89 Göz Çevresi Bakımı Nasıl Kullanılır?

Vichy Mineral 89 Göz Çevresi Bakımı Nasıl Kullanılır?

Ürünü kullanırken de, parmak ucuna 1 pompa krem alınarak, parmak uçlarıyla göz çevresine uygulanıyor. Biz hem gözün altına hem de üstüne uyguluyoruz. Ancak göz çevresi çok ince bir deriye sahip olduğu için mutlaka nazik dokunuşlarla uygulamak gerekiyor. Hatta biz uygularken parmak uçlarımızla, çok hafif dokunuşlarla baskı yaparak uyguluyoruz.

Vichy Mineral 89 Kullananların Yorumları:

Vichy Mineral 89 kullananlardan olarak hem günlük bakım kremini hem de göz çevresi bakımını severek kullandığımızı söylemeliyiz. Cildimizin günlük nem ve güç ihtiyacını tek adımda karşıladığı için 2 ürün de bizim favorilerimizden. Çantamızdan, ofisteki çekmecemizden, seyahatlere giderken bavulumuzdan eksik etmiyoruz. Hatta bizce makyaj bazı olarak da harika bir seçenek! :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?