Vichy Mineral 89'u Kullanmanın 5 Yolu

Vichy Mineral 89'u Kullanmanın 5 Yolu

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Cilt bakım rutinimizin ayrılmaz üyelerinden biri olan Vichy Mineral 89’u kullanabileceğin 5 şeklini bir araya getirdik!

Cilt bakımında çok etkili ve pek çok durumda kullanılabilen, çok işlevli ürünleri çok seviyoruz. Başımızın sıkıştığı pek çok durumda imdadımıza yetişen ve her zaman çok işe yarayan Vichy Mineral 89’u sana da önermesek olmazdı! Tıpkı her kadının dolabındaki olmazsa olmaz parçalardan biri olan siyah elbise gibi, Vichy Mineral 89 da bizim için ihtiyacımız olan her durumda elimizin gittiği, vazgeçilmez cilt bakım ürünümüz.

İşte karşında, Mineral 89’u kullanabileceğin 5 farklı durum ve çözümü!

Makyaj bazı olarak

Makyaj bazı olarak

Makyaj yapacaksın ama aynaya baktığında cildinin son derece nemsiz, cansız ve solgun olduğunu mu fark ettin? Hiç endişelenmene gerek yok, çünkü tek seferde cildine ihtiyacı olan nemi verecek, anında canlı ve tazelenmiş görünmesini sağlayacak bir önerimiz var. Mineral 89’u makyaj bazı olarak kullandığında, hyaluronik asit içeren formülüyle cildini nemlendirecek ve çok daha canlı görünmesini sağlayabileceksin.

Nemlendiriciden önce serum olarak

Nemlendiriciden önce serum olarak

Hyaluronik asit, nem tutma kapasitesi sayesinde cildin çok daha dolgun görünmesini sağlayan içeriklerden biri. Özellikle cildin alt tabakalarına indiğinde, kendi ağırlığının 1000 katı su molekülü tutabildiği için cildin çok daha dolgun görünmesini sağlıyor. Yaşlanma karşıtı bakımda, Vichy Mineral 89’u nemlendiriciden önce serum olarak kullandığında, nemlendiricinin etkisini daha da artırabilir, hyaluronik asit içeren formülüyle de cildinin daha dolgun görünmesini sağlayabilirsin.

Günlük nemlendirici olarak

Günlük nemlendirici olarak

Günlük bir nemlendirici arayışındaysan, hafif ama etkili bir nemlendirme etkisi arıyorsan, Vichy Mineral 89’u kullanabilirsin. Günlük nemlendirici olarak Mineral 89’u rutinine eklediğinde, cildinin yoğun bir şekilde nemlenmesini sağladığın gibi, nem kaybının da önüne geçmiş olacaksın. Parfümsüz, son derece hızlı emilen formülü sayesinde bu nemlendiriciyi yüzünü temizledikten hemen sonra kullanarak cildinin sağlıkla ışıldamasını sağlayabilirsin.

Bir ferahlama yöntemi olarak

Bir ferahlama yöntemi olarak

Stres, yorgunluk hatta hava değişimleri cildinin dengesini bozabilir. Böyle zamanlarda da cildi yatıştırmak ve ferahlatmak son derece önemlidir. Vichy Mineral 89’un içerisindeki Vichy Mineralli Termal Su, cildini dengeleyip yenileyerek çok daha taze ve canlı görünmesini sağlayacak. Verdiği ferahlık hissiyle tüm yorgunlukların uçup gidecek ve cildin rahatlayarak dinlenecek.

Cilt güçlendiricisi olarak

Cilt güçlendiricisi olarak

Sağlıklı ve canlı görünen bir cildin temeli, gücünden gelir. Cilt bariyerinin güçlü olması, hem nem kaybetmesine engel olur hem de cildin dış etkenlere karşı daha dayanıklı olur. Güçlü bir cilde sahip olmak için Vichy Mineral 89’dan daha iyi bir nemlendirici düşünemiyoruz. %89 oranında Vichy Termal Suyu içeren bu nemlendiriciyle cilt güçlenerek çok daha canlı ve sağlıklı görünmeye başlıyor.

Bonus: Göz altındaki koyu halkalardan kurtulmak için

Bonus: Göz altındaki koyu halkalardan kurtulmak için

Göz çevrendeki ince çizgiler, koyu halkalar ve torba görünümü için Vichy Mineral 89 Göz, cilt bakım rutinini tamamlaman için en iyi seçeneklerden biri. Doğal kaynaklı hyaluronik asit ve saf kafein içeriği ile göz çevresini nemlendirerek çok daha canlı görünmesini, ince çizgi görünümünün azalmasını, koyu halkaların ve torba görünümünün azalmasını sağlıyor. Mineral 89 ve göz kremini birlikte kullanarak çok daha canlı, sağlıklı ve nemlenmiş bir cilde sahip olabilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?