12 Numara Saç Kesimi: En Karizmatik 12 Numara Saç Modelleri

12 Numara Saç Kesimi: En Karizmatik 12 Numara Saç Modelleri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Erkek saç modellerinde 12 numara saç kesimi son zamanlarda oldukça dikkat çekiyor. Sen de saçlarında yeni bir görünüm yaratmak istersen 12 numara saç kesimi erkek fotoğraflarından ilham alabilirsin. Orta uzunluktaki bu saç kesimi, saçları daha karizmatik ve havalı gösteriyor.

Saçlarında modern ve yeni bir kesim isteyen erkekler için 12 numara erkek saçına yakından bakıyoruz. Çok karizmatik görünen bu saç kesimine karşı kolayabileceğini hiç sanmıyoruz!

12 Numara Saç Kesimi Nedir?

12 Numara Saç Kesimi Nedir

12 numara saç kesimi, saçların orta uzunlukta olduğu bir saç kesimidir. Bu orta saç kesiminde saçların her bölgesinin aynı uzunluktadır. Dilersen 12 numara saç kesimini katlı kestirebilirsin.

12 Numara Saç Kesimi erkek

12 numara saç kesimi genellikle makasla elde edilir. Saç kesim makinelerinde 12 numara yer almaz. 12 numara saç kesimi erkeklerde 28 mm olur. Orta boy bu saç kesimini dilersen önleri uzun ve yanları daha kısa şekilde kestirebilirsin.

Editör önerisi: 12 numara erkek saç kesimini şekillendirmek için Kérastase Genesis Homme Spray De Force Epaississan kullanmanı öneririz. Daha dolgun ve daha güçlü saçlar elde etmeni sağlayan bu saç spreyi saçlarının kalınlaşmasına yardımcı olacak. Zayıf ve incelme eğilimli saçlara uygun olan bu saç spreyi, saçlarının daha hacimli ve yoğun görünmesini sağlıyor. Böylece 12 numara saç kesimin çok daha karizmatik görünüyor.

12 Numara Saç Kesimi Kimlere Yakışır?

12 numara erkek saç kesimi

12 numara saç modelleri her yüz şekline uyarlanabilir. Klasik 12 numara saç kesimini en çok yuvarlak yüz şekline yakıştırıyoruz. Eğer kare yüz şekline sahipsen 12 numara saç kesimini önleri uzun ve yanları kısa olarak kullanmalısın. Uzun yüz şekline sahipsen 12 numara saç kesimini katlı olarak kulanmanı öneriyoruz.

Editör önerisi: Saçlarının daha yoğun ve gür görünmesi için sana harika bir wax önerimiz olacak. Kérastase Genesis Homme Cire D'Éppaisseur Texturisante Wax, incelme eğilimli saçları kalınlaştırarak daha gür görünmesine yardımcı oluyor. Anında kalınlaştırıcı etki gösteren Kérastase Wax, mat bir bitişe sahiptir. Orta tutuculuğu olan bu saç waxını saçlarını doğal şekillendirmek ve buklelerini belirginleştirmek için kullanmalısın.

12 Numara Saç Kesimi Nasıl Yapılır?

12 Numara Saç Kesimi Nasıl Yapılır

12 numara saç uzunluğu makine kesimine uygun değildir. Bu nedenle 12 numaralı erkek saç kesimi mutlaka makas yardımıyla yapılmalıdır. 12 numara saç kesimi ilk önce ense bölgesinden başlanıyor. Saçlar 2,5 cm civarında kesilir. Üst ve yan kısımlar da aynı uzunlukta kesilmelidir.

12 Numara Saç Kesimi Nasıl Yapılır

12 numara saç kesimi sonrası saçlarının daha karizmatik görünmesi için kulak ve ense çevresini saç tıraş makinesiyle düzeltmelisin. Böylece saç kesimin daha profesyonel görünür.

Editör önerisi: Saçlarını kestirdikten sonra mutlaka şampuanla yıkamanı öneririz. Vichy Dercos Energisant Saç Dökülmesi Karşıtı Şampuan, saçlarını temizlerken aynı anda saçlarını güçlendiriyor ve canlanmasına yardımcı oluyor. Vichy Dercos saç şampuanını bakım rutinine eklediğinde saçlarının daha gür ve yoğun göründüğünü fark etmeye başlarsın. Kökten uca güçlenen saçlar için artık hangi şampuanı kullanman gerektiğini biliyorsun.

En Karizmatik 12 Numara Saç Kesim Modelleri

12 numara traş

12 numara saç modellerinin en sevdiğimiz özelliği dökülen ve incelen saçları gizlemesidir. Sen de dökülen saçlarından şikayetçiysen L’Oréal Professional Serioxyl Denser Hair Yoğunlaştırıcı Saç Bakım Serumu kullanmanı öneririz.

12 numara saç uzunluğu

Dökülerek incelmiş ve seyrelmiş saçlara uygun olan bu serum, formülündeki Stemoxydin sayesinde saç miktarını arttırıyor ve saç dökülmesine karşı saçları koruyor. 3 ay boyunca düzenli olarak L'Oréal serumu kullandığında saç köklerinin canlandığını ve saç yoğunluğunun arttığını göreceksin.

12 numara saç kesimi
12 numara saç modelleri
12 numara erkek saçı
12 numara uzun saç
12 numara erkek saç stili
12 numara erkek tıraşı
12 numara tıraş
12 numara tıraş modeli
12 numara saç kesimi modeli
12 numara saç uzunluğu
12 numara saç tıraşı
12 numara erkek kesim
kısa 12 numara saç
Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?