Baret Tokalar İle Dikkat Çekici Saç Modelleri!

Baret Tokalar İle Dikkat Çekici Saç Modelleri!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Baret tokaların geri dönmesine çok sevindik! Saçları çok havalı gösteren ve saç modellerini daha keyifli bir hale getiren baret tokalar çoktan radarımıza girdi bile! Cool saç modellerinin aranılan aksesuarı olan baret tokalar her saç stiline de çok yakışıyor. Eğer sen de farklı saç modelleri denemeyi seviyorsan baret tokalardan hemen edinmelisin.

Bu yazımızda da baret saç tokalarıyla havalı saç yapımını ve baret tokaların nasıl kullanıldığını anlatıyoruz. Saç modellerine yeni bir görünüm kazandırmak isteyenler makalenin devamından ilham alabilirler. :)

1.Baret Tokalı Abiye Saç Modeli

Baret Tokalı Abiye Saç Modeli

Abiye saç modeline farklı bir görünüm kazandırmak istiyorsan baret tokalardan yardım alabilirsin. Klasik şık bir topuz ve çiçek şeklindeki baret tokalarla kendine özgü şık görünümü koruyabilirsin. Baret toka çeşitlerinden çiçekli, yapraklı veya dal şeklinde olanlar abiye saç modeline romantik bir görünüm kazandıracak.

Editörün önerisi: Özel günlerde saçlarının daha dolgun ve hacimli görünmesi için saç bakım rutinine Elseve Hydra [Hyaluronic] Nem ile Dolgunlaştıran Serum eklemeni öneriyoruz. Nem ile dolgunlaştıran saç bakımı sağlayan Elseve serum, saçlarını ağırlaşırtırmadan x10 daha fazla nemli görünüm sağlıyor. Saçların serum sonrası daha parlak ve bakımlı görünüyor. Baret tokaların dolgun saçlarında çok daha havalı görünecekler.

2.Baret Tokalı Vintage Saç Modeli

baret Tokalı Vintage Saç Modeli

Vintage saç aksesuarı arayışında olanlar baret tokaları inceleyebilirler. Saçlarının önlerine takacağın baret tokalarla vintage tarzda ve farklı saç modelleri elde edebilirsin. Peki, baret toka nasıl kullanılır? Baret tokalarını takmadan önce saçlarını düzleştir ve saçlarına istediğin şekli ver. Son olarak saçlarının ön kısmını baret tokalarını dikkatlice tak. Saçlarının daha pürüzsüz görünmesi için tokalarını taktıktan sonra yeniden taramlısın.

Editörün önerisi: Pürüzsüz saç bakımı denilince akla ilk olarak Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem geliyor. İçeriğindeki değerli yağlarla saçları parlatan ve nem kazandıran bu ikonik saç kremini neredeyse her gün kullanıyoruz. Saçların daha kolay şekil almasını sağladığı için baret tokaları kullanmak çok daha pratik bir hale gelecek! Saçlarına şekil vermeden önce Güzelleştirici Krem'i uygula ve saçlarını tara. Sonrasında baret tokaları yerleştirdiğinde saçlarının ne kadar pürüzsüz göründüğüne şaşıracaksın.

3.Baret Tokalı Örgülü Saç Modeli

Baret Tokalı Örgülü Saç Modeli

Farklı tokalar kullanarak örgülü saç modeline değişik bir görünüm kazandırmak ister misin? 90’lı yıllarda popüler olan baret tokaları yeniden saçlarına takmanın zamanı geldi! Seni daha genç ve farklı gösterecek bu tokaları örgülü saçlarınla kullanmalısın. Saçlarını yandan ördükten sonra iki tarafına da baret tokalarını takarak örgülerini ortaya çıkarmalı ve saçlarına değişik bir görünüm kazandırmalısın.

4.Baret Tokalı Gelin Saç Modeli

Baret Tokalı Gelin Saç Modeli

Zarif, şık ve bir o kadar da akılda kalıcı olmak istiyorsan ışıltılı baret tokaları kullanabilirsin. En sevdiğimiz gelin toka modellerinden biri parlak baret tokalardır. Topuz kenarına ve dalgalı saçlara çok yakışan baret tokaları gece boyu dikkatleri toplayacak. Eğer gelinliğinle uyumlu bir baret toka arıyorsan incili veya simli baret tokaları tercih edebilirsin.

5. Baret Tokalı Farklı Saç Modeli

Baret Tokalı Farklı Saç Modeli

Farklı saç modelleri yükselişini sürdürüyor. Baret toka çeşitlerini farklı farklı kullanarak saçlarını adeta ilham panosuna dönüştürmeye ne dersin? Bu görünüm için yazılı, mesajlı ve farklı şekillere sahip olan baret tokaları tercih etmelisin. Toka çeşitlerinin birbirine uyumlu olmasını dikkat etme. Dediğimiz gibi saçların senin yaratıcılığını gösterebileceğin bir alan. Baret tokaları istediğin gibi saçlarına yerleştirerek farklı saç modelleri oluşturabilirsin.

6.Baret Tokalı Klasik Saç Modeli

Baret Tokalı Klasik Saç Modeli

Klasik saç modellerini baret tokalarla daha zarif bir görünüme kavuşturabilirsin. İncili, metal veya minimal tarzdaki baret tokalar eminiz sana çok yakışacak.

Saçlarının daha bakımlı, parlak ve sağlıklı görünmesi için saç bakım rutinine eklemeni önerdiğimiz bir ürün var: L’Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Oil Konsantre Yağ. Kırılma karşıtı etki sağlayan ve saçlara ekstra parlaklık kazandıran bu konsantre yağ sayesinde saç modellerin göz kamaştıracak. Günlük olarak kullanabileceğin bu saç bakım yağı hafif doğal bitişi ve elektriklenmeyi azaltan formülüyle saçlarının yeni kahramanı olacak.

7.Baret Tokalı İddialı Saç Modeli

Baret Tokalı İddialı Saç Modeli

Havalı saçlar için baret tokaları hayatına sokmalısın. Saçlarını burarak farklı saç modeli kazandır. Saçlarını sabitlemek için de baret tokalardan yardım al. Bu saç modelini konsere ve festivallere giderken tercih edebilirsin.

8.Baret Tokalı Dağınık Topuz Saç Modeli

Baret Tokalı Dağınık Topuz Saç Modeli

Dağınık topuz modeline hangimiz karşı koyabiliriz? Dağınık topuzunu daha ihtişamlı göstermek için saç aksesuarı kullanmayı ihmal etme. Baret tokalar ve XXL topuzların uyumunu biz çok seviyoruz. Değişik toka modelleriyle dağınık topuzuna daha farklı görünümler kazandırabilirsin.

9.Baret Tokalı Yandan Ayrılmış Saç Modeli

Baret Tokalı Yandan Ayrılmış Saç Modeli

Yandan ayrılmış saçlar çok daha hacimli görünüyor. Hacimli saçları baret tokalarla süsleyerek günün en havalı kızı olabilirsin. Yandan ayırdığın saçlarının tek tarafına bare toka takarak saç ayrımını daha belirgin bir hale getireceksin.

10.Baret Tokalı Şık Saç Modeli

Baret Tokalı Şık Saç Modeli

Kendini şık ve elegan hissetmek istediğin günlerde baret tokalara ve şık bir şapkaya ihtiyacın olacak. Şapkanın altından çıkan saç tutamlarını sabitlemek ve saçlarını daha farklı göstermek için baret tokaları kullanmalısın. Bu saç modeliyle tam bir parizyen gibi görünüyorsun!

11.Baret Tokalı Bohem Saç Modeli

Baret Tokalı Bohem Saç Modeli

Bohem görünmeyi sevenler buraya! Baret toka çeşitlerinden mesajlı ve yazılı olanlar seni çok daha havalı gösterecek. Saçlarının yanlarına farklı tokalar yerleştirerek bohem görünümünü koruyabilirsin.

12.Baret Tokalı Kısa Saç Modeli

Baret Tokalı Kısa Saç Modeli

Kısa saçlara da değişik toka modelleri çok yakışıyor. Yazılı, simli ve objeli baret tokalar kısa saçlarda çok güzel bir kontrast oluşturuyor. Kısa saçların varsa minik baret tokalar yerine kalın ve büyük tokaları tercih etmelisin. Böylece kısa saçların daha dikkat çekici hale gelecek.

13.Baret Tokalı Su Dalgası Saç Modeli

Baret Tokalı Su Dalgası Saç Modeli

Cool saç modellerinden su dalgası saç modeli baret tokalarla harika görünüyor. Su dalgası yaptıktan sonra saçlarının ön kısmına favori tokanı yerleştir. En sevdiğin baret tokaların ve su dalgası saçlarının uyumuyla özel yemeklere ve ilk buluşmalara gidebilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?