Cildinin 10 Yıl Önceki Dolgunluğunu Geri Kazanmak İçin Neler Yapabilirsin?

Cildinin 10 Yıl Önceki Dolgunluğunu Geri Kazanmak İçin Neler Yapabilirsin?

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Son zamanlarda çekilen fotoğraflarına bakıp 'Nerede 10 sene önceki cildim?' diye kendine soruyor musun? Cildimiz zamanla ve çevresel faktörlerin etkisiyle dolgunluğunu kaybedebilir ve sanki daha çökük görünebilir. Peki, dolgun cildin sırrı ne?

Cildini 10 sene önceki gibi daha dolgun, canlı ve genç göstermek mümkün! Hayır, dolgu enjeksiyonları ile değil! Sana önereceğimiz cilt bakım adımlarını takip ederek, geçtiğimiz 10 senenin izlerini cildinden iğnesiz bir şekilde silebilirsin.

1. Hyaluronik asit kullan

1. Hyaluronik asit kullan

Hyaluronik asidin cilt bakımında ne kadar önemli olduğunu artık biliyorsun. Özellikle gündüz cilt bakımında hyaluronik asit içeren ürünler kullanmak yüzünü daha nemli ve pürüzsüz gösterir. Yüzünü daha dolgun göstermek isteyenler hyaluronik asit yüz dolgularından ilham alan L'Oreal Paris Revitalift Filler Gündüz Kremi kullanmaya hemen başlamalı! Cildin 10 yıl önceki dolgunluğunu geri kazandıran bu gündüz kremi, yüzdeki kırışıkları dolduruyor ve yüzün daha dolgun görünmesini sağlıyor. 

 Revitalift Filler kremin sırrı içeriğindeki mikro dolgunlaştırıcı hyaluronik asit! Biliyorsun, hyaluronik asit kendi büyüklüğünün 1000 katı kadar nem tutma özelliğine sahip. Bu değerli içerik, 50 kat daha küçük yapısıyla cildimize yoğun bir şekilde nüfuz eder ve cildi daha dolgun gösterir. Cildi daha gergin ve sıkı gösteren Loreal kremi her gün temiz cildine uygulamalısın. 

2. Göz çevresine özel bakım yap

2. Göz çevresine özel bakım yap

Son 10 yılda yüzünün en çok kırıştığı bölgelerin başında kuşkusuz göz çevresi geliyor. Göz çevresindeki derimiz çok daha ince olduğu için kırışma ve çökük görünme eğiliminde olur. Uykusuz kaldığımız günlerde göz altlarının ne kadar çökük göründüğünü hatırlıyor musun? İşte bu görünümü düzeltmek ve 10 yıl öncesi gibi pürüzsüz görünmek için L'Oreal Paris Revitalift Filler Göz Kremi kullanmalısın.

Loreal göz kremi konsantre hyaluronik asit içeriğiyle göz çevresini dolgunlaştıran ve daha nemli görünmesini sağlayan bu kremi uygulamak çok keyifli! Göz kreminin metal başlığıyla göz çevresine serinletici masaj yapabilir ve uykusuz gecelerin izlerini silebilirsin. Göz altı ışık dolgusu yaptırmak yerine göz bakım kremleriyle aynı etkiyi yakalamak için Revitalift Filler göz kremine bir şans vermelisin. 

3. Gece bakımına dikkat et

3. Gece bakımına dikkat et

Anti-aging cilt bakımının anahtar noktalarının başında gece bakımı yapmak gelir. Çünkü geceleri biz uyurken cilt görünümü yenilenir. Sen de bu sürece destek olan ve cildin yenilenmesini sağlayan ürünler kullanarak sabahları daha dolgun, dinlenmiş ve pürüzsüz bir cilde uyanabilirsin.

10 sene önceki cilt dolgunluğuna erişmek için geceleri L'Oreal Paris Revitalift Filler Gece Kremi kullanmanı tavsiye ederiz. Revitalift Filler gece kremi formülündeki yeni nesil mikro hyaluronik asit ve Galanga özü sayesinde ince çizgilerin dolmasına yardımcı oluyor ve yüzü daha pürüzsüz gösteriyor. Gece kreminin formu, gündüz kremine göre daha yoğundur. Gece yüzü maske gibi sarar ve yoğun nemlendirme etkisi sağlar. Loreal gece kremini kullananların en sevdiği özelliği ilk uygulamadan itibaren etki göstermesi! 1 gece sonrasında cildin daha esnek ve yumuşak görünmesini sağlıyor. 4 haftalık kullanımdan sonra yüzü daha dolgun gösterir ve kırışıkları azaltır. 10 sene önceki cildin artık hayal değil!

4. Cilt bakımına serumları ekle

4. Cilt bakımına serumları ekle

TikTok'ta viral olan L'Oréal Paris Revitalift Filler Hyaluronik Asit Serum'u denedin mi? Kullananların bir hafta sonra daha dolgun ve pürüzsüz bir cilde sahip olduğu Revitalift Filler Serum'u her cilt tipi için tavisye ediyoruz. %1,5 konsantre saf hyaluronik asit içeren bu serum, yüzde yağlı bir his bırakmadan yoğun bir şekilde nemlendiriyor, kırışıklık görünümünde gözle görülür bir azalma sağlıyor. 

Revitalift Filler Serum'u temiz cildine nemlendirici öncesi uygulayabilirsin. Gün boyu yüzüne ekstra aydınlık ve nemli bir etki kazandıran bu serum, bugüne kadar denediğimiz en hızlı emilen formüle sahip! Bu serumu denedikten sonra neden Amerika’da her dakikada 1 tane Revitalift Filler Serum satıldığını anlamış olacaksın. 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?