Cilt Yenileyici Serum: L’Oréal Paris Midnight Serum’u Denedik!

Cilt Yenileyici Serum: L’Oréal Paris Midnight Serum’u Denedik!

Cilt yenileyici özelliği ile L’Oréal Paris Midnight Serum’u denedik, yorumlarımızı paylaşmaya geldik!

Yaşlanma karşıtı bakımda yüz serumları çok önemli bir yere sahip. Özellikle antioksidan içeriklere sahip, ciltteki hücre yenilenmesini destekleyen yüz serumları, cildin çok daha genç görünmesini sağlıyor.

Bu yazımızda yeni nesil bir cilt serumu olan L’Oréal Paris Age Perfect Midnight Serum’u denedik ve yorumlarımızı paylaşıyoruz. Bakalım bu göz alıcı serumun etkileri neler?

L’Oréal Paris Midnight Serum

L’Oréal Paris Midnight Serum

Dermatologlar yaklaşık 25 yaş civarında cilt yenilenmesinin ve kolajen üretiminin azaldığını söylüyorlar. Bu da resmi olarak geçen zamana karşı önlem almaya başlamamız gerektiğini gösteriyor. Cildin gençken sahip olduğu canlı, sağlıklı, parlak, aydınlık ve sıkı görünümünü geri kazanmak için de rutinimize cilt serumlarını dahil ediyoruz.

Yenileyici cilt bakımında antioksidanlar en önemli içeriklerin başında geliyor. Serbest radikallerin yaşlandırıcı etkilerine karşı cildi koruyan antioksidanlar, genç görünümün kapılarını aralıyor. L’Oréal Paris Midnight Serum da, ana hücre teknolojisinden ilham alan, antioksidan kompleksi içeren formülü ile geceleri biz uyurken mucizeler yaratıyor.

Bu güne kadar gördüğümüz en güzel ve lüks serum şişelerinden birine sahip olan L’Oréal Paris Midnight Serum’un özelliklerine daha yakından bakalım…

L’Oréal Paris Midnight Serum’un Etkisi

L’Oréal Paris Midnight Serum’un Etkisi

L’Oréal Paris Midnight Serum’a dair söyleyeceğimiz en önemli şey: Tüm yenileyici gücünü biz uyurken dahi gerçekleştiriyor olması. Adeta bir gençlik aşısı olan bu yüz serumunun özellikleri şu şekilde:

  • Tüm hücrelerin kaynağında bulunan ve en değerli hücreler olarak tanımlanan ana hücrelerden esinlenen bir teknolojiye sahip.
  • Formülündeki antioksidan kompleks, milyonlarca cilt hücresinin yenilenmesini hızlandırmaya yardımcı oluyor.
  • Düzenli olarak kullanıldığında cildin daha genç, sıkı, canlı, parlak ve aydınlık görünmesini sağlıyor.
  • Dermatologlar tarafından onaylanan özel bir formüle sahip.
  • Cildi serbest radikallerin etkisine karşı koruyor.
  • Damlalık formu sayesinde çok pratik bir şekilde uygulanıyor.
  • Yoğun formülü cilt tarafından hızla emiliyor, ciltte yağlı veya yapışkan bir his bırakmıyor.
  • Tüm cilt tipleri ve tonları için uygun.
  • Ve mükemmel kokuyor!

L’Oréal Paris Midnight Serum Nasıl Kullanılır?

L’Oréal Paris Midnight Serum Nasıl Kullanılır?

Gelelim bu göz kamaştıran serumun nasıl kullanıldığına: Atlanamaz bir cilt bakım kuralı olarak, ürünleri temiz cilde uygulamak gerekliliğini unutmalısın. L’Oréal Paris Midnight Serum’u temiz cildine sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere uygulayabilirsin. 3-4 damla serumu cildine masaj yaparak dağıttıktan sonra, üzerine nemlendiricini uygulayabilirsin.

L’Oréal Paris Midnight Serum Yorumları

L’Oréal Paris Midnight Serum’u cilt bakım rutinimize dahil ettikten sonra, cildimizde meydana gelen değişimleri fark etmemek imkansızdı. Öncelikle uygular uygulamaz cilde ferah bir his veren bu serum, ertesi sabah uyandığımızda cildimizin nemli ve dinlenmiş görünmesini sağladı. 1 hafta sonunda daha genç ve parlak bir ışıltı verirken, 4 hafta sonunda kırışıklık görünümünün azaldığını, cildin daha sıkı ve aydınlık göründüğünü söyleyebiliriz.

L’Oréal Paris Midnight Serum kullananların %95’i ciltlerinin daha sıkı ve yumuşak göründüğünü söylemiş. %90’ı ise ciltlerinin yenilenmiş ve parlak göründüğünü belirtmiş. Biz L’Oréal Paris Midnight Serum’un cildimize verdiği gençlik ışıltısını çok sevdik. Sadece bu göz kamaştırıcı serumu uygulamak bile başlı başına iyi hissettiriyor. Düzenli kullandığımızda cildimizde gördüğümüz fark ise gerçekten de büyüleyici!


*Kişisel değerlendirme, 106 kadın

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?