Deniyoruz: Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense CC Krem

Deniyoruz: Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense CC Krem

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Cilt tonunu eşitleyen, aynı zamanda da güneş koruması sağlayan ve nemlendiren yeni Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense CC Krem’i inceliyoruz!

CC krem nedir, ne işe yarar? Yazımızı okuduysan, bu pratik makyaj malzemesi radarına girmiş olmalı. Son derece ince yapılı olan, ağırlık yaratmadan cilt tonunu eşitleyen ve daha enerjik görünmeni sağlayan CC kremler, doğal bitişli makyajlar için ihtiyacın olan makyaj malzemelerinden. Eğer bugüne kadar bir CC krem denemediysen, Kiehl’s’ın yeni Ultra Light Daily UV Defense CC Krem’ini şimdi tüm yönleriyle anlatıyoruz!

Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense CC Krem

Deniyoruz: Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense CC Krem_1

Kiehl’s’ın çok severek kullandığımız Ultra Light Daily UV Defense güneş kremini tüm yaz boyunca çantamızdan eksik etmemişken, şimdi bir de bu mükemmel güneş kreminin CC krem versiyonu hayatımıza girdi.

CC kremleri neden çok sevdiğimizi sorarsan, pek çok iyi şeyi bir arada çok doğal bir şekilde yapıyor olmaları gerçekten bir harika. Hem ciltteki renk eşitsizliklerini gideren, hem de bunu yaparken cildi güneşin zararlarından koruyup nemlendiren bu güzellik ürünleri sihirli bir etkiye sahip. Kiehl’s’ın Ultra Light Daily UV Defense güneş kremi, yapısı sayesinde makyaj bazı olarak da çok severek kullandığımız bir kremdi. Yağsız ve hafif yapısıyla cildi makyaja harika bir şekilde hazırlayan bu kremin CC krem versiyonu da en az güneş kremi kadar başarılı.

Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense CC Krem, içerisindeki renk pigmentleri ile cildi çok doğal bir şekilde pürüzsüzleştiriyor, renk eşitsizliklerini düzeltiyor ve tonu eşitliyoru. Hafif parlak bitişi ile de cilde çok sağlıklı bir ışıltı veriyor.

Deniyoruz: Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense CC Krem_2

İçeriğindeki Liçe ve meyan kökü özleri ile de cildi besleyip nemlendiriyor. Yani hem hafif bir ten makyajı yapmış oluyor hem de cildinize bakım yapmış oluyorsunuz.

Gelelim Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense CC Krem’in içerisindeki güneş ve kirlilik koruyuculara. Teknolojinin gün geçtikçe gelişmesiyle, makyaj malzemelerinin bizi güzel gösterirken aynı zamanda cildimizi de çeşitli negatif unsurlardan koruyor oluşu tam bir zenginlik. Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense CC Krem’in içerisindeki güneş filtreleme sistemi de, cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı koruyor. Tek görevi bu da değil, kirliliğe karşı da cilde zarar verecek unsurlara karşı da bir kalkan görevi görüyor.

Deniyoruz: Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense CC Krem_3

Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense CC Krem, tüm cilt tipleri için uygun. Normal, kuru, karma hatta yağlı ciltlerin severek kullanacağı bu CC krem’in iki tonu bulunuyor. Açık ve koyu renk seçenekleri cilde çok kolay bir uyum sağlıyor ve hafif bir renk vererek cilt tonunu doğal bir şekilde eşitliyor.

Aynı zamanda Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense CC Krem’in içeriğindeki yenilikçi formül, bu aralar sıkça başımızın belada olduğu güneş lekelerini de önleme özelliğine sahip. Bir taşla bir sürü kuş vuran Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense CC Krem’i biz çok beğendik, bir an önce denemen için de sana tavsiye ediyoruz!

Photo Google

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?