Deniyoruz: L'Oréal Paris Glikolik Asit Tonik

Deniyoruz: L'Oréal Paris Glikolik Asit Tonik

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Cilt lekeleri ve kusurları için L’Oréal Paris Revitalift Glikolik Asit Tonik’i denedik ve yorumlarımızı paylaşmaya geldik!

Eğer cilt kusurları ve cilt lekeleri ile başın dertteyse AHA ve BHA içeriklerinden haberdarsın demektir. Bu asitler arasından Glikolik Asit ise ciltte peeling etkisi yaratarak pürüzsüzlük ve leke görünümü üzerinde en sık tercih edilen içeriklerin başında geliyor. Bu yazımızda L’Oréal Paris Revitalift %5 Saf Glikolik Asit Peeling Etkili Tonik’i denedik ve yorumlarımız seninle paylaşıyoruz.

Bakalım cilt lekeleri ve cilt kusurları üzerinde bu tonik nasıl etki ediyor?

L’Oréal Paris Revitalift Glikolik Asit Tonik Ne İşe Yarar?

L’Oréal Paris Revitalift Glikolik Asit Tonik Ne İşe Yarar?

Glikolik asit ne işe yarar? diye soracak olursan, cilt dokusunu yenilemek ve cilt lekelerini gidermek için kullanılan profesyonel kimyasal peeling içeriklerinden biri. Profesyonel olarak yüksek oranlarda kullanılan bu asit içeriği, doğru oranlarda günlük kullanım için de son derece uygun. Glikolik asit ciltte peeling etkisi yaratarak cildin daha eşit tonda görünmesini sağlıyor, cilt kusurlarını gidererek cildin daha kaliteli ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor.

Biz de cilt lekeleri ve kusurları üzerinde kullanabileceğimiz bir glikolik asit toniği ararken, L’Oréal Paris Revitalift Glikolik Asit Tonik ile tanıştık. Günlük cilt bakım rutinimize dahil ettiğimizde etkisini hızla gördüğümüz bu toniği şimdi daha yakından tanıyalım…

L’Oréal Paris Revitalift Glikolik Asit Tonik’in Özellikleri

L’Oréal Paris Revitalift Glikolik Asit Tonik’in Özellikleri

Glikolik asit toniğinin özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • %5 saf glikolik asit içeren formülü profesyonel peeling etkisi yaratarak cilt leke ve kusurların görünümünün azalmasını sağlıyor.
  • Sadece 30 saniyede cildin daha parlak ve pürüzsüz görünmesine yardımcı oluyor.
  • Karpuz özü içeriği ile cilde bakım yapıyor.
  • Hassas ciltler dahil tüm ciltler için günlük kullanıma uygun.
  • Düzenli olarak kullanıldığında gözle görülür sonuçlar yaratıyor.
  • Dermatologlar tarafından geliştirilen ve onaylanan bir formüle sahip.

L’Oréal Paris Revitalift Glikolik Asit Tonik Nasıl Kullanılır?

L’Oréal Paris Revitalift Glikolik Asit Tonik Nasıl Kullanılır?

Loreal Glikolik Asit Tonik’i sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez cildine uygulayabilirsin. Toniği bir pamuğa döktükten sonra, nemlendirici ve serum adımından önce uygulayabilirsin. Glikolik asit ile birlikte kullanabileceğin diğer içerikleri öğrenmek için makalemize göz atabilirsin.

L’Oréal Paris Revitalift Glikolik Asit Tonik’i kullanırken, cildine minimum SPF 30 içeren bir güneş kremi de uygulamayı unutmamalısın.

L’Oréal Paris Revitalift Glikolik Asit Tonik Kullananlar ve Yorumları

L’Oréal Paris Revitalift Glikolik Asit Tonik’in daha ilk kullanımda cilde verdiği parlak ve pürüzsüz etki gerçekten de bir harika. Bu glikolik asit toniği cilt bakım rutinimize dahil ettiğimizden beri cildimiz çok daha pürüzsüz ve kaliteli görünüyor.

30 saniyede: Cildin daha pürüzsüz, parlak görünmesini sağlarken, cilt kalitesini geliştiriyor.

4 haftada: Cilt kusurlarının görünümünün azalmasını sağlıyor.

8 haftada: Koyu leke görünümünün azalmasını sağlıyor.

Eğer sen de cildindeki leke görünümünü ve kusurları gidermek istiyor, bunun için bir AHA + BHA asidi kullanmak istiyorsan, L’Oréal Paris Revitalift Glikolik Asit Tonik bunun için harika bir seçenek. Düzenli olarak kullandığında farkı gözlerinle görebileceksin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?