​Kıvırcık siyah saçlara en çok yakışan saç modelleri

​Kıvırcık siyah saçlara en çok yakışan saç modelleri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Kıvırcık saçlarına bir türlü şekil verememekten mi şikâyetçisin? Aslında saçların gür ve dolgun olduğu için çoğu saç modeli sana çok yakışır. Peki, sana en çok yakışacak saç modellerinin hangileri olduğunu merak ediyor musun? İşte ilham alabilmen için saç modeli önerilerimiz!

1.Topuz

Saçların derli toplu göründüğü topuz saç modeline kıvırcık saçlarınla bohem bir dokunuş katabilirsin. Tek yapman gereken saçını tepede toplayıp topuz şekli vermek. Topladığın yerden çıkan minik buklelerini ise serbest bırak çünkü bu sayede dağınık ve salaş bir görünüm elde edebilirsin.

2.Bob saç kesimi

Yoksa saçların kıvırcık olduğu için bob saç kesimini kullanamayacağını mı düşünmüştün? Bob saç kesimi yukarıdaki fotoğrafta da gördüğün gibi kıvırcık saçlara çok yakışıyor. Bizce saçlarına farklılık istiyor, kestirmek istiyorsan bob saç stiline bir şans vermeni öneririz.

3.Doğal saç görünümü

Kıvırcık saçlarını doğal haline bıraktığında, aslında sandığından daha güzel görünüyor! Herkesin imrenerek baktığı o hacimli saçlara sahipsin ve bunu kanıtlamak gerekir değil mi?

4.Saç aksesuarları


Eğer sende böyle gür ve kıvırcık saçlara sahipsen; saçlarını bandana gibi saç aksesuarları ile süsleyebilirsin. Bunun için yapman gereken; saçlarını tepede toplayıp, desenli bir fularla görünümüne renk katmak olacak!

5.Yarı toplu saçlar

Saçlarının üst kısmını atkuyruğu yapıp, lastik tokayla sabitleyerek bu güzel saç modelini elde edebilirsin. Hatta saçının ön kısımlarından birkaç tutamı serbest bırakarak salaş bir görünüm sağlayabilirsin.

Photo credit: Abaca, Pinterest, istock Photo

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?