Lancôme Skin Science Club'da Cilt Analizi Deneyimimiz!

Lancôme Skin Science Club'da Cilt Analizi Deneyimimiz!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Cildimveben.com editörleri olarak yeni keşifler yapmaya bayılıyoruz! Geçtiğimiz günlerde de Lancôme Skin Science Club’ı ziyaret etme şansına sahip olduk. 8 – 19 Nisan tarihleri arasında açık olacak Lancôme Skin Science Club, Akaretler Sıraevler No:37’de yer alıyor ve bu 3 katlı deneyim alanının her bir katında ve odalarında kişiye özel hizmetler sunuluyor.

Şimdi, bu çok özel deneyim hakkında merak ettiklerini yazımızın devamında keşfetmeye ne dersin?

Lancôme Skin Science Club Nedir?

Lancôme Skin Science Club Nedir

Öncelikle Lancome Skin Science Club’ın cilt bakımında ileri düzey bilim ve teknolojinin yeni nesil merkezi ve çok özel bir güzellik enstitüsü olduğunu söylemek isteriz. Bu deneyim alanı ziyaretçilerine, Lancôme’un cilt bakım ürünleriyle, makyaj ürünleriyle ve parfümleriyle tanışma fırsatı sağlıyor.

Cilt analizi yaptırarak sana ve cildine uygun Lancôme ürünlerini öğrenebiliyor, cilt uzmanlarından cilt bakımı tavsiyeleri alabiliyor, makyaj atölyesinde Lancôme makyaj artistleri eşliğinde sana özel makyaj ipuçları edinebiliyorsun. Ayrıca herhangi bir Lancôme ürünü alımına, kişiye özel cilt bakımı deneyimi sunuluyor. Lancome Kabin Bakımı deneyimine, özel randevu sistemiyle randevu alarak sahip olabiliyorsun. Özel randevu sistemine buraya tıklayarak ulaşabilirsin.

Cildimveben Editörlerinin Lancôme Skin Science Club Deneyimi

Gelelim bu çok özel deneyimimize! Binaya girdiğimizde sıcak bir karşılama bizleri bekliyordu. Lancôme uzmanları eşliğinde tüm deneyim alanlarını gezme şansına sahip olduk. Her bir alan şu şekilde:

  • Beauty-Tech Odası:

Beauty-Tech Odası

Lancôme’un cilt bilimi teknolojisini keşfedebildiğimiz Beauty-Tech alanında cildimiz için kapsamlı bir cilt analizi sunan Skin Screen cihazı ile cilt analizi yapılıyor. Bu analiz sayesinde cilt ihtiyaçlarını ve cildine uygun cilt bakım ürünlerini kolayca öğrenebiliyorsun. 

Anı zamanda Beauty-Tech odasında Shade Finder cihazı sayesinde cilt tonuna en uygun fondöteni de bulabiliyorsun. Alın, yanak ve çene bölgesinden analiz örnekleri alarak cilt tonuna en uygun Teint Idole Ultra Wear FDT rengini bulmaya destek olan bu cihaz,  cilt alt tonunu da belirliyor. 

  • Rénergie Odası:

Lancome renergie

Bu alanda ise Lancôme Rénergie ürünlerini keşfedebiliyor, serinin formülüne, içeriklerine çok daha yakından bakma şansına sahip olabiliyorsun.

  • Makyaj Atölyesi:

makyaj atölyesi

Makyaj atölyesinde, Lancôme makyaj artistlerinin sana özel önerileriyle makyaj ipuçlarını ve Lancôme makyaj ürünlerini keşfedebiliyorsun.

  • Lancôme Kabin Cilt Bakımları:

kabin bakımı

En özel Lancôme cilt bakım ürünleriyle, uzman ellerden cilt bakımı deneyimi yaşamak kulağa harika geliyor değil mi? Lancôme kabin cilt bakımları, kendini ve cildini şımartmak isteyenlere harika bir fırsat sunuyor! Bir Lancôme ürünü alıp, randevu sisteminden randevu alarak bu özel bakımı deneyimleyebiliyorsun.

  • Lancôme Café:

Lancôme Café

Lancôme uzmanlarının sana özel önerilerini dinledikten, Lancôme ürünlerini keşfettikten sonra da güzel bir keyif çayı yudumlamak için Lancôme Café’ye bekleniyorsun! Bu eşsiz deneyim sonrası çay ve kahve keyfi yapmak gerçekten de çok iyi geliyor.

Lancôme Skin Screen Cilt Analizi Cihazı Deneyimi:

Lancôme Skin Screen Cilt Analizi Cihazı Deneyimi

Lancôme Skin Science Club Beauty-Tech Odası’nda, Skin Screen Cihazı ile cilt analizi yaptırmasak olmazdı! Skin Screen cihazı, cildimizdeki sorunları, problemli bölgeleri belirliyor ve bu sayede de kişiye özel cilt bakım rutini oluşturulmasını sağlıyor.

Lancôme Skin Screen

Skin Screen cihazı ile yaptırdığımız analizin sonucunda, cildimizin daha fazla neme ihtiyaç duyduğu ve göz çevresindeki kazayağı bölgesinde kırışıklıklar olduğu belirlendi. Buna uygun olarak da Lancôme Rénergie serisinin ürünleri önerildi. Tabii ki hemen Lancôme Rénergie serisinin bize önerilen ürünlerini deneyimleyip ev bakım rutinimize ekledik! :)

Lancôme Skin Science Club deneyimimiz, aldığımız tavsiyeler sayesinde cildimize daha iyi bakma alışkanlıkları edinmemizi sağladı. Eğer sen de cilt bakım rutinini güncellemek istiyor, cildin için uygun ürünleri keşfetmek istiyorsan Lancôme Skin Science Club’a mutlaka uğramanı öneririz.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?