​Seni olduğundan 10 yaş daha genç gösterecek saç ipuçları

​Seni olduğundan 10 yaş daha genç gösterecek saç ipuçları

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Normalleşmeye başladığımız bugünlerde, artık yavaş yavaş sevdiklerimizle görüşmeye, sosyalleşmeye başladık. Tabii bu görüşmeler öncesinde evde kaldığımız süreçteki bakımsız halimizle ortaya çıkacak değiliz! :) Hiç merak etme, seni olduğundan 10 yaş daha genç gösterecek ipuçlarını keşfettik, şimdi de seninle paylaşıyoruz! Saçlarında sadece ufak değişikliklere giderek daha genç görünmen mümkün, nasıl mı? Hemen başlayalım!

Katlı saç kesimi

katlı saç kesimi

Katlı ve kısa saç modelleri seni olduğunda daha genç gösterir. Çünkü boynu ve omuzları açıkta bırakan modeller seni daha canlı ve enerjik gösterecektir. Orta yaşlarında ünlü kadınların saç stillerine göz atarsan kısa saçları bolca göreceksin.

Dağınık şekillendir

dağınık şekillendir

Saçlarının sürekli fönlü, kusursuz görünmesini istemen çok doğal ama dağınık ve doğal görünen saçlar seni daha genç gösterecektir. Dışarı çıkmadan önce saç köpüğü ile saçlarını karıştır ve sabitle, işte bu kadar!

Açık renk saçlar

açık renk saçlar

Yaşın ilerledikçe saçlarının rengini açtırmanı tavsiye ediyoruz. Açık renk saçlar daha genç ve aydınlık görünmenin en önemli kurallarındandır. Ayrıca, açık renk saçlar ışıkta daha parlak görüneceği için çevrendekilerin dikkatini kolaylıkla çekebilirsin.

Editör önerisi: Sarı saç renklerinde çoğu zaman, istenmeyen turuncumsu, sıcak yansımalar ortaya çıkabiliyor. İşte bu görünümün ortaya çıkmaması, sarı saç renginin küllü, soğuk yansımalara sahip olabilmesi için mor şampuan ve mor maske kullanımını öneriyoruz. Mor şampuan ve mor maskenin içerisindeki mor pigmentler, saç renginin nötrlenmesini ve sıcak yansımalardan kurtulmasını sağlıyor.

mor şampuan ve mor maske

Mor şampuan ve mor maske olarak sana önerimiz ise Elseve Color Vive Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan ve Renk Düzeltici Mor Maske! Saç renginin ihtiyacına göre, haftada 1 kez bu 2 bakım ürününü kullanarak, sarı saçlarının mükemmel görünmesini sağlayabilirsin! :)

Kakül tarzı

Kakül tarzı

Kakül her daim seni genç gösterir! İster 30, istersen de 40 yaşında ol, kakül kestirmekten çekinmemelisin. Yüz hatlarına en çok yakışacak saç modeli için kuaföründen bilgi alabilirsin. Kısa, uzun, düz, dalgalı bütün kakül modelleri seni az 10 yaş genç gösterir.

Parlak renkler

parlak saç

Parlak renkler seni olduğundan daha canlı gösterir, yani daha genç görünmenin yolu mat değil parlak renklerden geçiyor. Platin sarısı, açık sarı gibi parlak tonların seni en az 5 yaş genç göstereceğine eminiz. Tabii yukarıda da açıkladığımız gibi bu saç renklerinin parlak görünmesi için özenli bakım yapmak da çok önemli.

Bu nedenle sarı saçlarında turunculukların olmaması için mor şampuan ve mor maske kullanımının yanında, boyalı saçlara özel saç bakım ürünlerini de kullanmalısın. Mor şampuan ve mor maske kullanmadığın günlerde Elseve'in boyalı saçlara özel Color Vive serisinin şampuanı, maskesi ve saç kremini gönül rahatlığıyla kullanabilir, boyalı saçlarının uzun süre parlaklığını korumasını sağlayabilirsin.

Bob kesim

bob

Bob saç modeli çok daha canlı, genç ve enerjik görünüyor. Sen de uzayan saçlarına yeni bir görünüm vermek istiyorsan saçlarını omuz veya kulak hizasında kestirmeni öneriyoruz.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?