​Uzun sarı saçlıların hayran kalacağı 8 saç modeli

​Uzun sarı saçlıların hayran kalacağı 8 saç modeli

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Sarı ve uzun saçların varsa çok şanslısın çünkü herkesin imrendiği bir görünüme sahipsin! Tabii ki uzun saçlara saç modeli aramak çok zor değil ama yine de bazen ilhama ihtiyacımız oluyor. Uzun saçlarının güzelliğini ön plana çıkartabilmen için sana harika saç stili önerilerimiz var! Hemen denemeye var mısın?

Dağınık topuz

Dağınık ve salaş görünen bir topuzla cool görünmemek imkânsız! Sen de saçlarını tepede toplayıp, topuz haline getirerek ve ön kısımlardan birkaç tutamı serbest bırakarak bu görünümü elde edebilirsin.

Su dalgası

Belli belirsiz gibi görünen su dalgaları uzun sarı saçlara en çok yakışan saç modellerinden biri. Saçlarına önce düz fön çektirdikten sonra sadece uç ve boy kısımlarına geniş uçlu maşa uygula. Son olarak bakım yağı uygulayarak dalgaları tara. İşte bu kadar!

Yarım toplu örgülü saç stili

Örgüler bir saçın uzunluğunu en güzel şekilde ortaya çıkartan saç modellerinden biridir. Saçının ön kısmından 2 tutamı arkada birleştirdikten sonra örerek (hangi örgü tarzını biliyorsan) güzel bir görünüme kavuşabilirsin.

Hacimli atkuyruğu

Tam tepede toplanmış saçlar ve dalgalı görünüm birleşince ortaya harika bir görünüm çıkıyor. Sen de saçlarını tepede topladıktan sonra atkuyruğunun boy kısımlarına maşa uygulayarak benzer bir görünüm elde edebilirsin.

Burgulu saçlar

Yazın en sık kullandığımız saç modellerinden biri olan sahil dalgalarını çok seviyoruz! Eğer sen de çok seviyorsan bu saç modelini mutlaka denemelisin! Saçlarının ön kısımlarını burgu haline getirip arkada tel tokalarla birleştirerek bu görünüme ulaşabilirsin.

Örgülü stil

Örgülü saçların cazibesi tartışılmaz! Sen de örgülü saçlarınla fark edilmek istiyorsan saçlarının ön kısmından başlayıp başının arkasında biten bir örgüyü deneyebilirsin. Eğer balıksırtı örgüyü bilmiyorsan buraya tıklayabilirsin.

Yarım topuz

Yukarıdaki görsellerdeki adımları takip ederek, sen de harika bir yarım topuza sahip olabilirsin!

Yarım atkuyruğu

Hem hacimli, hem de saçlarının uzunluğunu kusursuz şekilde ortaya çıkartan yarım atkuyruğunu, saçlarının ön kısmını tepede toplayıp, lastik tokayla sabitleyerek elde edebilirsin.

Hacimli topuzlar


Gösterişli ama toplu bir model istiyorsan, uzun saçların bunun için müsait. Havalı bir topuza ne dersin?

Taç örgü


Taç örgü ise bizi Helenistik yıllara, seni de göz alıcı şıklığa taşıyacak!

Retro stil


Retro bir stile ne dersin? Sarı saçlarının tıpkı bu fotoğraftaki gibi parlak görünmesi için, saçlarına işlem öncesi saç bakım yağı uygula.

Önce hangisini deneyeceksin?


Photo credit: Fotolia, Pinterest

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?