Cildinin İhtiyacına Göre Kullanabileceğin Garnier Maskeler


Garnier maske çeşitlerini hangi cilt problemin için kullanman gerektiğini biliyor musun?

Cilt bakım rutininde maske adımı, cildin yoğun olarak beslenmesi ve nemli bir görünüme kavuşması adına önemli. Bunun farkında olan bizler de rutinlerimizde mutlaka yüz maskelerine yer veriyoruz. Özellikle de son yıllarda uygulama yöntemi çok daha pratik kabul edilen kağıt maskeler, elimizin en çok gittiği maske çeşitlerinden.

Uygulamada sunduğu pratikliği ve birbirinden farklı kağıt yüz maskesi çeşitleriyle favorimiz olan Garnier maske çeşitleri de bunlar arasında. Biz de durduk düşündük ve dedik ki madem Garnier’ın pek çok cilt problemine özel olarak geliştirdiği böyle özel maskeleri var, bunları neden tek tek ele almıyoruz? 😊 İşte cilt sorununa özel olarak kullanabileceğin ve bizim de kesinlikle favorimiz olan Garnier kağıt maskeler…

Nem ihtiyacı için: Garnier Nem Bombası Kağıt Yüz Maskeleri

Nem İhtiyacına Yönelik Garnier Nem Bombası Kağıt Yüz Maskeleri

Bu seri ilk çıktığında o kadar büyük yankı uyandırmıştı ki, alıp hemen deneme konusunda kendimizi durduramamıştık. Önce Garnier Nar Özlü Maske ile hayatımıza giren nem bombası kağıt yüz maskesi ailesi, daha sonra cildin farklı ihtiyaçlarına yönelik olarak yeni ürünlerini bizimle buluşturdu.

Peki "Bu maskelerin ana özellikleri neler?” diye soracaksan da şöyle cevap verelim: Cilde yoğun bir nem kazandırmak. Bu kağıt maskelerin temelde çıkış noktası adından da belli olduğu üzere cildi nem bombardımanına tutmak. Onun dışında tüm çeşitlerini inceleyecek olursak;

  • Garnier Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi: Nar özü, hyaluronik asit ve nemlendirici serum ile zenginleştiriliyor. Normal ve kuru ciltlerin kullanımına uygun bu maskeler, cilde yoğun şekilde nem, canlılık ve ışıltı kazandırıyor. Hafta başında uygulayıp, nemlendirme etkisini 1 hafta boyunca gördüğümüz bu cilt canlandırıcı maske, vadettiklerini cilde gerçekten de sunuyor.

  • Garnier Nem Bombası Ferahlatıcı Kağıt Yüz Maskesi: Yeşil çay özü, hyaluronik asit ve nemlendirici serum ile formüle ediliyor. Yağlı ve karma ciltlerin kullanımına uygun olan bu maske cildi ferahlatıyor, yoğun şekilde nemlendiriyor ve gözeneklerin görünümünü azaltıyor. Biz denedik, onaylıyoruz. Özellikle de gözenek görünümünde sunduğu etkiye yağlı ve karma ciltlilerin bayılacağını düşünüyoruz.

  • Garnier Nem Bombası Dinlendirici Kağıt Yüz Maskesi: Bu maske de sakinleştirici etkisiyle bilinen papatya özü, hyaluronik asit ve nemlendirici serum içeriyor. Hassas ciltler için uygun olan bu maske, cildi yoğun şekilde nemlendirirken, ciltteki gerginlik hissini azaltıyor ve cildi rahatlatıyor. Hassas cilt problemi yaşadığımız zamanlarda kullanmayı tercih ettiğimiz bu maskenin, kullanım sonrasında cildimizde bıraktığı rahat hissi çok seviyoruz.

  • Garnier Nem Bombası Işıltı Verici Kağıt Yüz Maskesi: Sakura özü, hyaluronik asit ve nemlendirci serum ile formüle edilen bu maske ise tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun. Cildimizde renk eşitsizliği, mat ve solgun bir görünüm hissettiğimiz zamanlarda kullandığımız maske, cildimizi yoğun şekilde nemlendiriyor, ışıltı kazandırıyor ve cilt tonunu dengeliyor.

Her cilt tipi ve cilt sorununa özel olarak geliştirilen nem bombası serisini senin de severek kullanacağını düşünüyoruz.

Göz çevresi için: Garnier Nem Bombası Göz Maskeleri

Göz Çevresi Problemleri için Garnier Nem Bombası Göz Maskeleri

Nem bombası ailesinin bir de göz maskeleri var ki biz etkilerine hayranız. 4 farklı çeşidi ile aklına gelebilecek tüm göz çevresi problemleri için kullanıma uygun bu Garnier göz maskesi çeşitleri ise şöyle;

  • Garnier Nem Bombası Göz Altı Torbalarına Karşı Kağıt Göz Maskesi: Bu göz maskesi, göz altı torbalarının ve koyu halkaların görünümünü azaltmada son derece etkili. Portakal suyu ve hyaluronik asit içeren formülü ile buzdolabında saklandığında -4° serinletici etki sağlayan bu maske, sadece 15 dakikada torbasız ve aydınlık bir göz çevresine kavuşturuyor. Bizi de son derece memnun ediyor.

  • Garnier Nem Bombası Kaz Ayaklarına Karşı Kağıt Göz Maskesi: Yeşilçay & hyaluronik asit ve -4° serinletici etki sunan bu göz maskesi, kaz ayağı görünümü için oldukça etkili. 15 dakikada göz çevresini yoğun şekilde nemlendiren ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturan ürün 1 haftalık düzenli kullanımın sonunda ise göz çevresinde aydınlık ve ferah bir görünüm sağlıyor, göz çevresini genç bir görünüme kavuşturuyor. Ayrıca daha dinlenmiş görünen bir göz çevresi sunuyor. Biz bu maskeye gerçekten bayılıyoruz! 😍 

  • Garnier Nem Bombası Göz Şişkinliğine Karşı Kağıt Göz Maskesi: Uzun geçen bir gecenin sabahında bizi karşılayan şiş gözlerimiz için kullanmayı tercih ettiğimiz bu maske de Hindistan cevizi suyu & hyaluronik asit ve -4° serinletici etki sunan bir formül ile zenginleştiriliyor. 15 dakikada şişkinliği, koyu halkaları ve ince çizgi görünümünü azaltan maske, aydınlık bir göz çevresine kavuşturuyor.

  • Garnier Nem Bombası Gece Yorgunlukların Karşı Gece Kağıt Göz Maskesi: Son maske ürünü ise gece yatmadan önce kullanmayı tercih ettiğimiz maskelerden. Günün bütün yorgunluğu gözlerimizde biriktiği zamanlarda elimizin gittiği bu gece göz maskesi, derin okyanus suyu & hyaluronik asit ve tıpkı diğer maskelerde olduğu gibi -4° serinletici etki sunan formül ile zenginleştiriliyor. Yine sadece 15 dakikada göz çevremize anında nem kazandıran bu maske, yorgun göz çevremizi rahatlatıyor ve sabaha daha tazelenmiş bir göz çevresi görünümü sunuyor.

Yorgunluk Görünümü İçin Garnier C Vitamini Ampul Kağıt Maske

Yorgunluk Görünümü İçin Garnier C Vitamini Ampul Kağıt Maske

Garnier’ın sevdiğimiz bir diğer maske ürünü ise “süper besin” olarak adlandırdığımız ve daha önce hiç birarada kullanılmamış olan özleri birleştirdiği ampul maskeleri oluyor. Onlardan biri olan bu Garnier C vitamini maske de ciltteki yorgun görünümü gidermeye yardımcı oluyor. C vitamini ve ananas özü ile zenginleştirilen bu maske, yalnızca 5 dakikada flaş bir etki göstererek cildi daha parlak, gece uykusu sonrası dinlenmiş gibi ve enerjik bir görünüme kavuşturuyor. Bu maske, cildimizin alarm verdiği durumlarda, makyaj öncesi veya randevu öncesi kullanmayı en sevdiğimiz ürünler arasında.

Sıkılaştırıcı Etki İçin Garnier Hyaluronik Asit Ampul Kağıt Maske

Sıkılaştırıcı Etki İçin Garnier Hyaluronik Asit Ampul Kağıt Maske

Yaşlanma belirtilerine karşı hızlı etki sunan bir ürün arayışındaysan, bu sıkılaştırıcı ampul kağıt maskeye mutlaka bakmalısın. Hyaluronik asit ve karpuz özü ile formüle edilen bu kağıt maske, yaşlanma belirtilerine karşı cildi koruyor. Sadece 5 dakikada ise cildi pürüzsüzleştiriyor, taze bir his bırakıyor, sağlıklı bir ışıltı kazandırıyor ve canlı bir görünüme kavuşturuyor. E daha ne olsun? Biz bu karpuz özlü ampul maskeyi, cildimizi yorgun ve sarkmış hissettiğimiz zamanlarda kullanarak hemen canlanmasını sağlıyoruz. 😊

Detoks Etkisi İçin Garnier Niasinamid Ampul Kağıt Maske

Detoks Etkisi İçin Garnier Niasinamid Ampul Kağıt Maske

Yağlı ciltler için harika bir etkiye sahip bu niasinamid ve lahana özlü ampul kağıt maske ise detoks etkisi ile bizi kendimizden almayı başarıyor. Cildi gözle görülür şekilde dengeleyen bu ürün de sadece 5 dakikada cildi arınmış, yumuşak ve sağlıkla parlayan bir görünüme kavuşturuyor. Bizim onu kullanmayı tercih ettiğimiz zamanlarsa mevsim geçişleri ile kirli havaya maruz kaldığımız anlar. Deneyince sen de farkı hissedeceksin.

Kuru ve Solgun Ciltlere Özel Garnier Süt Bombası Hindistan Cevizi Sütü Besleyici Kağıt Maske

Kuru ve Solgun Ciltlere Özel Garnier Süt Bombası Hindistan Cevizi Sütü Besleyici Kağıt Maske

Son dönemlerde öne çıkan süt maskeleri, cilt bakım gurularının ve tabii ki bizim de merceğimiz altına giren ürünler arasında yer alıyor. Bize göre bu işin altından da hakkıyla gelen bir marka var ki o da Garnier. Hindistan cevizi sütü ve hyaluronik asit ile geliştirdiği bu kağıt süt maskesi ise, ciltteki kuru ve solgun görünümü azaltmaya yardımcı oluyor. Cildimizi yoğun şekilde beslerken, parlak bir görünüme kavuşturduğunu gördüğümüz bu maske, bizim özellikle de kış aylarında çok sık tercih ettiğimiz maskelerden.

Kuru ve Gergin Ciltlere Özel Garnier Süt Bombası Badem Sütü Besleyici Kağıt Maske

Kuru ve Gergin Ciltlere Özel Garnier Süt Bombası Badem Sütü Besleyici Kağıt Maske

Serinin bir diğer ürünü olan bu maske de badem sütü ve hyaluronik asit ile zenginleştiriliyor. Kuru ve gergin ciltlerin yatıştırılmasında büyük etkiye sahip bu süt maskesi ise cildi yoğun şekilde beslerken, aynı zamanda onarılmasını da sağlıyor.

Kuruluktan cildimizin gerildiğini hissettiğimiz zamanlarda mutlaka kullandığımız bu maske, gerçekten de cildimize nem kazandırdı ve cildimizin uzun süre nemli kalmasına yardımcı oldu. Yani, bu Garnier süt bombası maskeleri de hakkını fazlasıyla veren cilt bakım ürünlerinden. Bizden söylemesi! 😉

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala