Deniyoruz: La Roche Posay Saf Niacinamide 10 Leke Karşıtı Serum

Deniyoruz: La Roche Posay Saf Niacinamide 10 Leke Karşıtı Serum

Lekeli ciltler için niacinamide serum önerisi ile karşındayız: La Roche Posay Saf Niacinamide 10’i denedik ve yorumlarımızı paylaşmaya geldik.

Cilt lekeleri bir çoğumuzun başında olan bir cilt problemi. İnatçı koyu lekeleri geçirmeye çalışmak için pek çok serum kullanıyor, medikal yöntemlere başvuruyoruz. Peki cilt lekesi serumları ne kadar işe yarıyor? Daha doğrusu lekeler konusunda en çok işe yarayan yüz serumları hangisi? İşte bu sorunun cevabını vermek için La Roche Posay Saf Niacinamide 10 Serum’u denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik.

La Roche Posay Saf Niacinamide 10 Serum

Cilt lekeleri, diğer cilt problemlerine oranla çok daha inatçı oldukları için, baş etmesi de en çok emek isteyenlerden biri. Cilt lekeleri dendiğinde akla gelen ilk içeriklerden biri olan niacinamide, tüm cilt tipleri için özellikle de hassas ciltler için en etkili içeriklerden biri.

Cilt lekeleri üzerinde hızlı ve gözle görülür sonuçlar veren niacinamide serumları, düzenli olarak kullanıldığında gerçekten de gözle görülür farklar yaratıyor. Biz de lekelerimizden kurtulmak ve daha eşit tonda bir cilt görünümüne sahip olmak için La Roche Posay Saf Niacinamide 10 Serum’u kullanmaya başladık. Şimdi de bu leke serumunun özelliklerini ve ne işe yaradığını anlatıyoruz.

La Roche Posay Saf Niacinamide 10 Serum Ne İşe Yarar?

La Roche Posay Saf Niacinamide 10 Serum Ne İşe Yarar?

La Roche Posay Saf Niacinamide 10 Serum, cildinde koyu leke görünümü olan, donuk görünen ve renk eşitsizliği olan ciltler için harika bir serum. Niacinamide serum şu işe yarıyor:

  • %10 saf niacinamide içeren formülü ile koyu leke görünümünde belirgin azalma olmasını sağlıyor.*
  • Hyaluronik asit içeren formülü ile cilt bariyerinin güçlenmesini sağlıyor, nemlendirme etkisi veriyor.
  • Klinik olarak kanıtlanmış, tekrarlama karşıtı etkiye sahip.
  • Cilt tonunun daha eşit, aydınlık ve ışıltılı görünmesini sağlıyor.
  • Cildin pürüzsüz bir dokuya sahip olmasına yardımcı oluyor.
  • Hassas ciltler başta olmak üzere tüm cilt tipleri için uygun.

*Tüketici testi, 76 kadın, günde iki kez kullanım

La Roche Posay Saf Niacinamide 10 Serum Nasıl Kullanılır?

La Roche Posay Saf Niacinamide 10 Serum Nasıl Kullanılır?

La Roche Posay Saf Niacinamide 10 Serum’u sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez kullanabilirsin. Avcuna aldığın serumu cildine masaj yaparak dağıtabilir, boyun ve ellerine de uygulayabilirsin. Dikkat etmen gereken önemli nokta ise niacinamide serumu kullanırken gündüzleri minimum SPF 15 içeren bir güneş kremi de kullanmak.

Serumu temiz cildine uygulamalı, gündüzleri nemlendirici ve güneş kremi, akşamları da nemlendirici kremini uygulamayı unutmamalısın. Niacinamide ile birlikte kullanılmayan diğer asitleri öğrenmek için hangi asitler birlikte kullanılır yazımıza da göz atabilirsin.

La Roche Posay Saf Niacinamide 10 Serum Kullananlar ve Yorumları

Yapılan klinik testlerde, La Roche Posay Saf Niacinamide 10 Serum kullananlar 1 hafta sonunda ciltlerindeki koyu leke görünümünün azaldığını belirtmişler.* Ayrıca tekrarlama karşıtı etkiye sahip olduğu da klinik olarak kanıtlanmış.

Bizim La Roche Posay Saf Niacinamide 10 Serum yorumlarımız ise daha kullandığımız ilk günlerde bile cildimizin daha eşit tonda ve aydınlık göründüğünü fark ettik. En inatçı ve koyu lekelerimizde bile fark edilir bir azalma olduğunu gördük.

1 hafta: Daha eşit ve aydınlık cilt görünümü

4 hafta: Koyu leke görünümünde azalma ve cilt dokusunun daha pürüzsüz görünmesi

Düzenli kullanım: Koyu leke görünümünde gözle görülür gelişme

Eğer sen de cildindeki koyu lekelerden ve renk eşitsizliğinden şikayetçiysen La Roche Posay Saf Niacinamide 10 Serum’u cilt bakım rutinine dahil edebilirsin. Daha ilk haftada kendi gözlerinde göreceğin değişime çok şaşıracağına eminiz!

*Tüketici testi, 76 kadın, günde 2 kez

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?