Genç Görünüm İçin: En İyi Boyun Sıkılaştırıcı 4 Krem


Cildin ne kadar genç görünürse görünsün, boyundaki ince kırışıklıklar yaşını ele verebilir. Daha genç ve sıkı görünmek için boyun bölgesinin de yüzün gibi pürüzsüz görünmesini sağlamalısın. En iyi boyun sıkılaştırıcı krem ve boyun nemlendiricilerini senin için araştırdık. Boyun bölgesindeki hassas deride lifting etkisi yaratacak ve ince çizgileri yumuşatacak krem önerileri ile karşındayız! Cilt bakım rutinine eklemen gereken +1 ürün daha geliyor! 

L'Oreal Paris Revitalift Lazer Kırışıklık Kremi

L'Oreal Paris Revitalift Lazer Kırışıklık Kremi

En iyi yaşlanma karşıtı kremler arasında gösterilen L'Oreal Paris Revitalift Lazer gündüz bakım kremi boyun bölgesi için de uygun!  Yaşlanma karşıtı etkisi ile bilinen Adenozin aktifi sayesinde boyun bölgesinde lifting etkisi görmeye başlar ve cildinin sıkılaştığını hissedersin. Boynun tam ortasında ve yan kısımlarında beliren dikine çizgiler yumuşayarak sana daha genç bir görünüm kazandırılır. 

Loreal anti aging gündüz kreminin içeriğindeki Pro-Xylane ile cildin destek liflerini güçlendirerek cilt dokusunu düzeltilir ve boyun bölgesi yeniden şekillendirilir. Düzenli olarak Revitalift Lazer yaşlanma karşıtı bakım serisini kullananlar boyundaki sarkmaların toparlandığını ve boyun derisinin sıkılaştığını söylüyorlar. Sen de en etkili boyun gençleştirme sonucunu elde etmek için Revitalift Laser serisindeki gece kremi ve serumu da bakım rutinine eklemelisin. 

Lancome Rénergie Multi-Lift Ultra Kırışıklık Karşıtı Krem

Lancome Rénergie Multi-Lift Ultra Kırışıklık Karşıtı Krem

Lancome'un en iyi kırışıklık karşıtı kremlerinden biri olan Rénergie Multi-Lift Ultra gündüz kremi, boyun bölgesindeki ince çizgilere etki ederek cildin sıkılaşmasına ve daha pürüzsüz görünmesine yardımcı oluyor. Rénergie nemlendirici kremin içeriğindeki keten tohumu özü sayesinde cildinde cildin günden güne sıkılaştır ve boyun bölgesindeki koyu leke görünümleri de azalır. Boyundaki güneş lekeleri gibi koyu lekeler seni olduğundan daha büyük gösteriyorsan Lancome kremi tam senin ihtiyaçlarına göre! 

Daha sıkı bir boyun görünümü için Lancome Rénergie Multi-Lift Ultra serisini sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanmanı öneririz. Kolajen kaybı nedeniyle boyunda oluşan sarkmaları düzelten ve boynun daha pürüzsüz görünmesini sağlayan bu nemlendirici kremi ilk günden itibaren çok seveceksin. 

Kiehl's Super Multi-Corrective Cream

Kiehl's Super Multi-Corrective Cream

Boyun derisi, yüzümüzdeki deriden daha ince ve hassas olduğu için özel anti aging kremleri kullanmanı öneririz. Boyun derisinde sıkılaşma sağlayan en sevdiğimiz kremlerden biri de Kiehl's Super Multi-Corrective Nemlendirici! Yaşlanma karşıtı 7 etkiye birden sahip olan Kiehl's krem, boyundaki ince kırışıklıklar, çizgiler ve sarkmalarda oldukça iyi sonuçlar ortaya çıkarır. 'Hangi 7 etki?' diye sorduğunu duyar gibiyiz, hemen açıklayalım. Kiehl's krem, cildi gözle görülür şekilde sıkılaştırır, pürüzsüzleştirir, cilt tonunu ve dokusunu eşitler, cilde toparlanmış görünüm verir, parlaklığı ve elastikiyeti arttırır. Düşündüğünden daha da etkiliymiş, değil mi?

Cildimizdeki hyaluronik asit ve kolajen kaybı nedeniyle boyunda elastikiyet kaybı, cilt tonu ve doku eşitsizliği gibi durumlar ortaya çıkabiliyor. Super Multi-Corrective krem, boyundaki yaşlanma belirtilerini azaltarak daha genç ve dinamik görünmesini sağlar, boyundaki elastikiyet hissini arttırır. Daha toparlanmış boyun bölgesi için Kiehl's krem ile tanışmanı öneririz. 

L'Oréal Paris Yaş Uzmanı Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem 40+

L'Oréal Paris Yaş Uzmanı Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem 40+

40 yaşının üzerindekiler buraya! Boyun bölgesindeki kırışıklıklar en yoğun olarak 40'lı yaşlarda kendini belli ederler. Çünkü 40'lu yaşlarda cildimiz kendini yenileme özelliğini azaltır ve kolajen üretimi yavaşlar. Dolayısıyla boyunda elastikiyet azalır ve ince kırışıklıklar ortaya çıkar. 

L'Oréal Paris Yaş Uzmanı Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem 40+, boyun bölgesindeki sarkmalar ve ince kırışıklıklar üzerinde oldukça etkili bir krem. Formülündeki Retino-Peptidler, Pro Retinol A, Opuntia çiçeği ve Peptitler, cildin kendini yenileme sürecini destekleyerek boyunda gençlik etkisi ortaya çıkarırlar. Kırışıklık görünümünü azaltan, cildi nemlendiren ve daha pürüzsüz görünmesini sağlayan bu kremi 40 yaşının üzerindekiler için öneriyoruz. Yaşına göre cildinin ihtiyaçlarına uyum sağlayan ve boyun derisinde daha sıkı bir sonuç gösteren Loreal kremi düzenli olarak kullanmalısın. 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Seni daha yakından tanıyarak ilgini çekecek içerikleri sana önerebiliriz!