Hangi L'Oréal Paris Nemlendirici Cildine Göre?


En sevdiğimiz cilt bakım markalarının başında L'Oréal Paris geliyor. Cildimizi en az bizim kadar düşünen Loreal'in nemlendiricilerini yakın markajımıza alıyoruz. Biliyorsun, nemlendirici seçmeden önce cilt tipine ve ihtiyaçlarına uygun olup olmamasına çok dikkat etmek gerekiyor. Bakalım cilt tipine göre sana en uygun Loreal nemlendirici hangisi? 

1. L'Oréal Paris Revitalift Filler Gündüz Kremi

1. L'Oréal Paris Revitafiller Gündüz Kremi

Cildinin daha dolgun ve sıkı görünmesini istiyorsan sana L'Oréal Paris Revitalift Filler Gündüz Kremi'ni öneririz. Yüz dolgu enjeksiyonlarından ilham alan Revitalift, formülündeki hyaluronik asit sayesinde cildindeki kırışıkları dolduruyor ve adeta 10 yıl önceki dolgunluğunu geri kazandırıyor. Loreal nemlendiriciyi uyguladıktan sonra cildin 48 boyunca nemi hapseder ve cilt gerginliği artar. Özellikle daha pürüzsüz, sıkı ve gergin cilt görünümü isteyen okuyucularımız için mikro dolgunlaştırıcı özellikli L'Oréal Paris Revitalift Filler Gündüz Kremi'ni öneririz. 

2. L'Oreal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu

2. L'Oreal Paris Nem Terapisi Aloe vera Suyu

Su bazlı nemlendiriciler arasında ikonik bir yere sahip olan L'Oreal Paris Nem Terapisi Aloevera Suyu, cildi yoğun bir şekilde nemlendirir ve aydınlatır. Cilde nemi hapseden ve daha pürüzsüz görünmesini sağlayan Nem Terapisi nemlendiriciyi, hafif yapılı nemlendirici kullanmak isteyenler için öneririz. 

Loreal nemlendirici 72 saat boyunca cildi nemlendiriyor ve ferahlık sağlıyor. Aloe Vera ve hyaluronik asit içeren bu nemlendiriciyi her cilt tipi için tavsiye ediyoruz.

3. L'Oréal Paris Yaş Uzmanı 60+ Kırışıklık Karşıtı Besleyici Krem

L'Oréal Paris Yaş Uzmanı 60+ Kırışıklık Karşıtı Besleyici krem

Yaşına özel nemlendirici kullanmak istiyorsan sana L'Oréal Paris Yaş Uzmanı serisini öneririz. 60 ve üzerindekiler için özel hazırlanan 60+ Kırışıklık Karşıtı Besleyici Krem, yaşının ihtiyacı olan nemlendirme etkisini sağlayarak cildinin nemli ve aydınlık görünmesine yardımcı oluyor. Vitamin B3, B5, E ve kamelya yağı içeren konsantre formülü sayesinde cilde ihtiyacı olan besinleri takviye eden Loreal nemlendirici, ince kırışıkların azalmasını sağlar. En iyi sonucu almak için L'Oreal Paris Yaş Uzmanı Besleyici Krem Gece 60+ gündüz kremi ile birlikte gece kremini de kullanmanı öneririz. 

4. L'Oréal Paris Yaş Uzmanı 50+ Kırışıklık Karşıtı Yenileyici Krem

L'Oreal Paris Yaş Uzmanı Kırışıklık Karşıtı Yenileyici Krem 50+

50'li yaşlardan itibaren cilt nem kaybetmeye başlar ve deri altındaki yağ dokusu azalır. Ciltte oluşan ince kırışıklar artar ve cilt sarkabilir. 50'li yaşlardan itibaren L'Oreal Paris Yaş Uzmanı Kırışıklık Karşıtı Yenileyici Krem 50+ kullanmanı öneririz. Değerli yağ özleri içeren Loreal krem, cildi besler, ince kırışıkların azalmasını sağlar ve cildi pürüzsüzleştirir. 50'li yaşlardan sonra cildin esnekliği azalabiliyor. Loreal nemlendirici sayesinde cildin sıkılaşmasını sağlayabilirsin. Düzenli kullanımda cildinin daha esnek ve dolgun göründüğünü fark edecek ve yüz hatlarının şekillendiğini göreceksin. 

5. L'Oréal Paris Yaş Uzmanı 40+ Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem

5. L'Oréal Paris Yaş Uzmanı 40+ Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem

40'lı yaşlarında cildindeki değişikliği yavaş yavaş fark etmeye başlarsın. Bu yaşlarda cildin kendini yenileme özelliği yavaşlıyor. Cildindeki ince kırışıklıklar belirginleşir ve cilt dolgunluğunu kaybeder. 40'lı yaşlardan itibaren L'Oréal Paris Yaş Uzmanı 40+ Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem kullanmanı tavsiye ediyoruz. Pro Retinol ve Kamelya yağı konsantresi içeren Loreal nemlendirici, yaşının ihtiyacı olan nemlendirme özelliği sayesinde ince kırışıkların azalmasını sağlıyor. Daha sıkı bir cilt görünümü isteyenler için Yaş Uzmanı 40+ Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem doğru bir tercih olacak.

6. L'Oréal Paris Yaş Uzman 30+ Kırışıklık Karşıtı Nemlendirici

6. L'Oréal Paris Yaş Uzman 30+ Kırışıklık Karşıtı Nemlendirici

Cildin her yaşta farklı özellikteki nemlendirici kremlere ihtiyacı oluyor. 30'lu yaşlarında olanlar için cildin kolajen üretimini hızlandırma ve sıkılaştıracak nemlendiricileri öneririz. Çünkü 30'lu yaşlarda yüzde kolajen üretimi yavaşlıyor ve cilt sıkılığını kaybediyor. Yüzde ilk çizgiler genellikle 30'lu yaşlarda görülür. L'Oréal Paris Yaş Uzman 30+ Kırışıklık Karşıtı Nemlendirici, cilt esnekliğini arttırarak cildin daha canlı görünmesine yardımcı olur ve pürüzsüzleştirir. Yüz ve boyun bölgesine uygulanabilen bu nemlendiriciyi 30'lu yaşlarında her cilt tipi için öneririz. 

7. L'Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Krem GKF 20

7. L'Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Krem GKF 2

Yüzündeki kırışıklık görünümü azaltmak, yoğun şekilde nemlendirmek ve dolgunlaştırmak için L'Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Krem GKF 20 kullanabilirsin. Nemlendiricinin formülündeki mikro hyaluronik asit, epidermis tabakasına etki ederek cildi nemlendirip dolgunlaştırmasını sağlıyor. Böylece ciltte hem nemlendirme, hem de dolgunlaşma sonucu görülüyor. 

Hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerine uygun olan bu nemlendiriciyi temiz cildine uygulamalısın. Formülündeki GFK 20 sayesinde cildini güneşten korur ve UV ışınlarının yarattığı hassasiyeti engeller. 

8. L'Oréal Paris Revitalift Lazer x3 Yoğun Yaşlanma Karşıtı Gündüz Bakım Kremi

8. L'Oréal Paris Revitalift Lazer x3 Yoğun Yaşlanma Karşıtı Gündüz Bakım Kremi

Geçmişe yönelik kırışıklarından kurtulmak istiyorsan L'Oréal Paris Revitalift Lazer x3 Yoğun Yaşlanma Karşıtı Gündüz Bakım Kremi tam sana göre! Revitalift Lazer X3 nemlendiriciyi 2 ay boyunca kullananlar, son 3 yılda beliren ince kırışıklardan kurtulabiliyorlar. Kırışıkları azaltan, cildi düzelten ve yüzdeki sarkmaları toparlayan bu nemlendirici, en iyi kırışıklık karşıtı kremlerden biri! Adenozin ve parçalanmış Hyaluronik Asit ile zenginleştirilmiş formül içeren Loreal nemlendirici cilde hızla nüfuz ederek kırışıklıkları azaltıyor. Yüze ve boyun bölgesine uygulanabilen bu kremi gündüzleri cildine dairesel hareketlerle uygulamalısın.

9. L'Oréal Paris Revitalift Lazer x3 Leke ve Kırışıklık Karşıtı Bakım GKF 20

9. L'Oréal Paris Revitalift Lazer x3 Leke ve Kırışıklık Karşıtı Bakım GKF 20

Cildindeki leke ve kırışıklardan kurtulmak istiyorsan Pro-Xylane içeren Loreal Paris Revitalift Lazer X3 Leke ve Kırışıklık Karşıtı Bakım Kremi GKF20 kullanmanı öneririz. Cilt yüzeyini yenileyen ve yüzdeki lekelerin kontrol altına alınmasını sağlayan Loreal nemlendirici, düzenli kullanımda cildin daha pürüzsüz görünmesini sağlar. Cilt tonunu ve dokusunu eşitleyen konsantre LHA ile zenginleştirilen Loreal leke karşıtı nemlendiriciyi her cilt tipi kullanabilir. 

10. L'Oréal Paris Revitalift Sağlıklı Işıltı Ginseng Bakımı Gündüz Kremi

10. L'Oréal Paris Revitalift Sağlıklı Işıltı Ginseng Bakımı Gündüz Kremi

Cildinde sağlıklı bir ışıltı görmek isteyenler için L'Oréal Paris Revitalift Sağlıklı Işıltı Ginseng Bakımı Gündüz Kremi öneririz. Cildi aydınlatan ve daha parlak görünmesini sağlayan Loreal nemlendirici aynı zamanda kırışıklık karşıtı bir etki sunuyor. Cilt tonunu eşitleyen ve gün içide oluşan yorgun görünümü azaltan bu nemlendirici, yoğun çalışma saatlerinden sonra seni daha dinamik göstermeye yardımcı oluyor. Kırmızı Ginseng özünden yararlanan Loreal nemlendiriciyi her cilt tipi kullanabilir.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala