Lila saç boyası nedir, nasıl kullanılır?

Lila saç boyası nedir, nasıl kullanılır?

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Renkli saç modasını yakından takip ediyoruz. Rengarenk saç trendine bu sefer de lila saç modelleri eklendi. Mor saç renginin daha açık tonu olan lila saçlar, romantik saç modellerini sevenler için ideal! 

Yeni saç renklerini denemeyi seviyorsan sen de hemen lila saç boyasını al ve ayna karşısına geç. Lila saç renkleri ve en iyi lila saç boyası numarası gibi merak ettiğin konuları seninle paylaşıyoruz. Bakalım lila saç modasını sevecek misin?

Lila saç boyası nedir?

Lila saç boyası kalıcı veya yarı kalıcı olarak karşımıza çıkıyor. Eğer lila saç renginden emin değilsen yarı kalıcı lila sprey boyalarla denemen yapabilirsin. Lila saç renginin sana yakışacağından eminsen kalıcı lila saç boyasını denemekte sakınca yok! Leylak saç rengini saçlarının bir kısmında denemek istiyorsan lila ombre yapmanı öneririz. Lila ombre saçlara en çok küllü sarı saç rengi yakışıyor. Saçlarının üst kısımlarını küllü sarı yaptıktan sonra altta kalanları lila rengine boyararak kusursuz lila ombre saçlar elde edebilirsin. 

En sevdiğimiz küllü sarı saç boyalarından olan L'Oréal Paris Excellence Creme Saç Boyası 9.1 Sarı Küllü saç boyası, saçlarda yoğun küllü bir görünüm sağlıyor ve yumuşacık görünmesine yardımcı oluyor. Zenginleştirilmiş 3'lü bakım içeren krem boya, saçlarındaki beyazları tamamen gizliyor ve seni olduğundan daha genç gösterir. Saçlarının tamamını küllü sarı yaptıktan sonra uçlarını lila rengine boyayabilirsin. 

Lila saç rengi kimlere yakışır?

Lila saç rengi en çok açık tenlilere ve buğdaylara yakışıyor. Esmer ve bronzlar için de mor saç rengini önerebiliriz. Saçlarını lilaya boyamadan önce ten rengine yakışıp yakışmadığını kontrol etmeli, daha sonra uygulamaya geçmelisin. Eğer lila saç renginden emin değilsen, leylak ombre, mor ombre gibi modelleri de deneyebilirsin. 

Mavi ve kırmızı alt tonlardan oluşan lila rengi hem sıcak, hem de soğuk cilt alt tonlarına çok yakışır. Açık mor tonlarından biri olan lila rengi seni solgun göstermez, aksine daha enerjik ve canlı görünmeni sağlar. Tabii bunda saç renginin ne kadar parlak olduğu da önemli. Saçlarını lilaya boyadıktan sonra L'Oréal Paris Elseve Colorvive Şampuan ile saç renginin parlaklığını korumanı tavsiye ederiz. Colorvive şampuanın içeriğindeki UV filtresi, saç telini besliyor ve ipeksi bir görünüme kavuşturuyor. Saç telini dış etkenlerden koruyarak daha parlak görünmesini sağlayan bu şampuanı tüm boyalı saçlar için öneririz. 

Lila saç boyası nasıl kullanılır?

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?