SkinCeuticals Güneş Kremlerini İnceliyoruz!

SkinCeuticals Güneş Kremlerini İnceliyoruz!

Profesyonel cilt bakımı söz konusu olduğunda en sevdiğimiz markalardan biri şüphesiz SkinCeuticals! Antioksidan serumları, kremleri, temizleyicileri ve de güneş koruyucularıyla bakım rutinlerimizin vazgeçilmezlerinden. Özellikle güneş koruyucu konusunda profesyonel koruma sağlayan ürünleri tercih ederek, cildimizde gönül rahatlığıyla koruma sağlayabiliyoruz.

SkinCeuticals güneş kremleri, foto yaşlanma denilen ve güneşin zararlı UV ışınları nedeniyle oluşan yaşlanma belirtilerine karşı etkili koruma sağlıyor. Yüksek düzeyde geniş spektrumlu güneş koruması sağlayarak cildimizi koruma altına alıyor. Biz de bu yazımızda en sevilen ve en çok tercih edilen SkinCeuticals güneş kremlerini derledik. Bizimle beraber keşfetmeye ne dersin?

SkinCeuticals Advanced Brightening UV Defense SPF 50

SkinCeuticals Advanced Brightening UV Defense SPF 50

Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan SkinCeuticals Advanced Brightening UV Defense SPF 50, yüksek korumasıyla cilt tonu eşitsizliği görünümünün azalmasına ve cildin daha ışıltılı görünmesine yardımcı oluyor. İçerisinde leke görünümünün yeniden oluşmasına engel olan traneksamik asit, ciltteki renk eşitsizliği görünümüne engel olan niasinamid ve ışıltılı bir cilt görünümü sağlayan mika bulunuyor.

Cildindeki koyu leke görünümünden, renk eşitsizliğinden şikayetçi olan Cildimveben editörlerinin bakım rutininde hem bu güneş koruyucu hem de SkinCeuticals Phloretin CF Serum bulunuyor. %10 saf C vitamini, Phloretin, L-askorbik asit ve Ferulik asit içeriği ile cilt tonunu eşitleyen, daha ışıltılı bir cilt görünümü sağlayan Phloretin CF Serum, yaşlanma belirtilerine de engel oluyor.

SkinCeuticals Ultra Facial Defense SPF 50

SkinCeuticals Ultra Facial Defense SPF 50

Yüksek koruma faktörlü, hem cildimizi nemlendiren hem de güneş koruması sağlayan SkinCeuticals Ultra Facial Defense SPF 50, günlük olarak kullandığımız favorilerimizden! :) Erken yaşlanma belirtilerine karşı cildi korumak için UV filtreleri içeren Ultra Facial Defense SPF 50’yi günlük olarak, dışarı çıkmadan önce uyguluyoruz ve cildimizi koruma altına alabiliyoruz.

SkinCeuticals Mineral Radiance UV Defense SPF 50

SkinCeuticals Mineral Radiance UV Defense SPF 50

Cildimizi güneşten koruyan hem de doğal bir renk sağlayarak sağlıklı görünüm veren güneş kremleri de en sık kullandığımız ürünler arasında. Mineral Radiance UV Defense SPF 50'nin %100 Mineral Filtrelerinin renklendirici etkisiyle, her cilt tonuna rahatlıkla uyum sağlıyor. Ayrıca yaşlanma belirtilerine ve güneşin zararlı etkilerine karşı koruma özelliğine de sahip. 

Özellikle günlük olarak hem doğal ten makyajı yapabilmemiz hem de cildimizi güneşten korumasıyla bize kolaylık sağlıyor. Doğal cilt tonunu zenginleştiriyor ve ciltte beyaz iz de bırakmıyor. Aynı zamanda suya da dayanıklı oluşuyla dikkat çekiyor.

 SkinCeuticals C E Ferulic Serum

Hem SkinCeuticals Ultra Facial Defense SPF 50'nin hem de Mineral Radiance UV Defense SPF 50'nin etkisini artırmaya yönelik bir önerimiz var! Foto koruma etkisine sahip yaşlanma karşıtı SkinCeuticals C E Ferulic Serum, %15 C vitamini %1 E vitamini ve %0,5 Ferulik Asit ile cildini yaşlanmaya karşı korurken, güneşin zararlı etkilerini azaltmaya, çizgi ve elastikiyet kaybına karşı savaşıyor. Bu serumu da kullanarak cildini yaşlanma belirtilerine karşı koruma altına alabilirsin.

SkinCeuticals Oil Shield UV Defense SPF 50

SkinCeuticals Oil Shield UV Defense SPF 50

Yağlı ciltler genelde güneş koruyucu krem kullanmaktan çekiniyorlar. Kullandıklarında da ciltlerinde kalıntı bırakmasından, yağlı görünüm vermesinden şikayetçi oluyorlar. Ancak Oil Shield UV Defense SPF 50, yağlı ciltlerin kullanımına oldukça uygun, hızlı emilen, uygulama sonrası kalıntı bırakmayan ve mat bir görünüm sağlayan güneş kremi. En önemli özelliklerinden biri de ciltteki yağlanmayı, parlamayı kontrol altına alması.

Yağlı ve akneye eğilim gösteren cilde sahip olanların da tercihi olan bu güneş koruyucu krem, SkinCeuticals Silymarin CF Serum ile bir bakım rutini olarak da kullanılıyor. Yağlı ve akneye eğilim gösterebilen ciltlerdeki cilt kusurlarına sebep olabilecek aşırı yağlanmayı azaltan, %15 saf C vitamini içeren bu antioksidan serum, %0,5 silymarin, %15 l-askorbik asit, %0,5 ferulik asit ve %0,5 salisilik asit içeriyor. Güçlü içerikleriyle hem cilt kusurlarına etki ediyor hem de ince çizgilerin görünümünün azalmasına yardımcı oluyor. Yani bir taşla iki kuş diyebiliriz! :)

Cildinle ilgili, kullanacağın bakım ürünleriyle aklında soru işaretleri varsa ve uzman görüşü almak istiyorsan sana süper bir önerimiz var! SkinCeuticals'ın ücretsiz Online Güzellik Danışmanlığı ile cildinin ihtiyacına uygun bakım rutinini oluşturabilir, evinin rahatlığında uzman görüşü alabilirsin. Hemen destek almak için buraya tıklayabilirsin!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?