Soğuk Sarı Saç Rengi için En İyi Çözüm: MM Bahçecik Kuaför’den Doğan Kopal Açıkladı!


Soğuk sarı saç rengi son dönemde en çok tercih edilen saç renklerinden! 2019 saç trendlerinde de gördüğümüz bu saç rengine ulaşmak için ise en iyi çözüm, L'Oréal Professionnel Majirel Cool Cover

Majirel Cool Cover hakkındaki her şeyi yazımın devamında bulabilirsiniz!

Majirel Cool Cover Nedir?

Majirel Cool Cover, Türk kadınlarının en çok tercih ettiği soğuk küllü renkleri daha kusursuz bir şekilde elde etmemizi sağlıyor. Kadınların sıkça şikayet ettiği; saçta ekstra soğuk yansımalarla zaman içinde oluşan turuncu yansımaları önlemeyi sağlayan L'Oréal Professionnel’in yeni saç boyası Majirel Cool Cover’ın güçlü renklendirme özelliği ile ultra derin ve uzun süre kalıcı renk sonuçları sağlamak mümkün.

Majirel Cool Cover’ın Özellikleri Neler?

Majirel Cool Cover, içerdiği Incell and lonene G molekülleri ile boya uygulaması sırasında saç telini korur. Saçta derin, yoğun ve dayanıklı renkler oluşturur. Majirel Cool Cover serisi içerisinde soğuk tonları barındıyor ve saçta beyaz kapama konusunda oldukça başarılı bir saç boyası.

Bu serinin en güçlü özelliklerinden biri de renklendirme işlemi sonrası boyanın saçta uzun süre kalıcı olması. Majirel Cool Cover’la yaptığımız renklendirme işlemlerinde yüksek performans ile uzun süreli soğuk tonlar elde ediyoruz.

Majirel Cool Cover En İyi Renk Sonucunu Hangi Tip Saçlarda Veriyor? 

majirel cool cover

Majirel Cool Cover özellikle sarışınlar için vazgeçilmez bir boya servisi. Cool cover içerisinde soğuk tonları barındırdığı için soğuk sarıları elde ederken en çok tercih ettiğimiz boya.

Saçlarında sarı renk tercih eden kadınların en büyük şikayeti saçlarda olusan dorelikler ve kızıl renkler. Saçta istenmeyen kızılların oluşmasının ana sebebi aslında Türk kadınlarının çoğunun doğal saç renginin koyu bazda olması.

Dolayısıyla kendi saç renklerinin koyu olusundan dolayı boya ile renklendirmelerde doreler kızıllar cok cabuk ortaya çıkabiliyor. Bu noktada da mükemmel renk sonucu için devreye Cool Cover giriyor. Küllü soğuk sarılar için en iyi renk sonucunun adı Cool Cover. Majirel Cool Cover sarı saç tutkunu kadınların vazgeçilmezi olacak diyebiliriz.

Photo by Adrianna Van Groningen on Unsplash

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala