Vichy Nemlendirici Kremler Serisi

Vichy Nemlendirici Kremler Serisi

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Vichy nemlendirici kremler, cilt bariyerini güçlendiren, doğal aktif içeriklerden oluşan, hassas ciltlerin bile rahatlıkla kullanabileceği ve her ihtiyaca / cilt tipine cevap veren özelliklere sahipler. Şimdi gel birlikte, sana uygun Vichy nemlendiriciyi birlikte keşfedelim.

Vichy Nemlendirici Kremler

Hangi cilt tipine sahip olursan ol, cildini mutlaka düzenli olarak nemlendirmelisin. Nemlenen cildinin bariyeri de güçlenecek, böylece cildin dış faktörüler sebebiyle gerçekleşecek cilt problemlerine karşı daha dayanıklı hale gelecek. Vichy nemlendirici kremler de, tüm vichy ürünlerinde olduğu gibi mineralli termal su içeriyor. Fransa’daki volkanlarından elde edilen bu termal su 15 farklı mineral içeriyor ve cildin savunma mekanizmasını destekleyerek cilt bariyerini güçlendiriyor.

Kuru ciltler için nemlendirme, yağlı ve akneye eğilimli ciltler için arındırma, kırışıklık bakımı, kolajen bakımı, ilk yaşlılık etkilerine bakım, güçlendirme, güneş koruma ve menapoz bakımına yönelik tüm Vichy nemlendirici kremleri, en hassas ciltlilerin bile rahatlıkla kullanabileceği, test edilmiş içeriklere sahip.

Güçlendirme etkili nemlendirici: Vichy Mineral 89

Doğal hyalüronik asit ve Vichy Termal Suyu içeren Vichy Mineral 89, cilt bakımının başlangıç ürünü olarak düşünülebilir. Cilt bariyerini güçlendiren ve çevresel faktörlere karşı daha dayanıklı hale getiren Mineral 89’u, cilt bakımına yeni başlayacaklar rahatlıkla kullanabilirler. %89 Vichy Termal Su ve doğal hyalüronik asit içeren bu nemlendirici bakım, cildi nemlendiriyor, güçlendiriyor, canlı bir görünüm veriyor ve dolgunlaştırıyor. Eğer bir nemlendirici kullansam, hafif olsa ve cildim tarafından hemen emilsin diyorsan, Vichy Mineral 89 tam sana göre. Cilt tarafından su gibi emildiği ve parfümsüz olduğu için erkekler tarafından da çok seviliyor!

Kuru ciltler için nemlendirici: Vichy Aqualia Thermal

Eğer cildinin yoğun neme ihtiyacı olduğunu düşünüyor ve iyi bir nemlendirici krem arıyorsan, Vichy Aqualia Thermal tam sana göre. Vichy Nemlendirici kremler arasında en popüler olan Aqualia Thermal, doğal hylüronik asit, sodyum PCA, bitksel mannoz ve shea yağı içeriyor. Cildin kaybettiği nemi geri kazandırıyor, nemsizlik yüzünden oluşan ince çizgileri azaltıyor ve 48 saat boyunca da nemli kalmasını sağlıyor. Normal veya karma ciltler için uygun olan formül seçenekleriyle bu nemlendirici bizde çok etkili.

Yağlı ve akneye meyilli ciltler için nemlendirici: Vichy Normaderm Phytosolution

Yağlı bir cilde sahip olmak demek, nemlendiriciye ihtiyaç duymadığın anlamına gelmiyor. Aksine, cildinde nem dengesi olmadığı için cildin fazla yağ üretiyor. Bu yüzden cildinin daha fazla yağlanmasına sebep olmayacak bir nemlendirici kullanarak, fazla sebumu kontrol altına alabilirsin. Vichy’nin yağlı ve akneye meyilli ciltler için uygun olan nemlendirici kremi Normaderm Phytosolution, içeriğindeki doğal salisilik asit, çinko-bakır, probiyotik ve doğal hyalüronik asit ile cildini kurutmadan nemlendiriyor, gözenekleri, siyah noktaları ve kusurları azaltmaya yardımcı oluyor. Cilde yoğun nem verirken aynı zamanda da yeniliyor ve güçlendiriyor. Eğer yağlı ve akneye meyilli bir cilde sahipsen, Vichy Normaderm nemlendirici krem ile parlama sorununa da veda edeceğine emin olabilirsin.

Yaşlanmanın ilk etkilerine karşı nemlendirici: Vichy Slow Age Cream

Cildin UV ışınları, hava kirliliği, stres, sigara ve hormonal değişimler sebebi ile yaşlanmaya daha erken başladığı artık hepimiz tarafından bilinen bir gerçek. Özellikle cilt nemsiz kaldığında ve cilt bariyeri zayıfladığında, bu dış etkenlere karşı daha savunmasız kalıyor ve ilk kırışıklıklar kendilerini göstermeye başlıyorlar. Vichy Slow Age nemlendirici kremin içerisindeki probiyotik türevi Bifidus, resveratrol, E ve C vitamini ve UVA/UVB filtreleri ile bu krem ince çizgi bakımı yapıyor, cilde nem veriyor, leke ve cilt tonunu eşitliyor, hava kirliliğine ve foto yaşlanmaya karşı koruma sağlıyor. Eğer artık bir kırışıklık kremi kullanmanın zamanı geldiğini düşünüyorsan, Vichy Slow Age nemlendirici kremle başlayabilirsin.

Kolajen üretimini destekleyen nemlendirici: Vichy Liftactiv Collagen Specialist

Cildin dolgun ve sıkı görünmesini sağlayan kolajen, genç yaşlarda vücutta yoğun bir şekilde bulunurken, zamanla üretimi azalıyor. Eğer cildinin sıkılığını kaybettiğini ve eskisi gibi dolgun olmadığı düşünüyorsan, Vichy nemlendirici kremlerden Liftactiv Collagen Specialist’i kullanabilirsin. İçeriğindeki kolajen üretimini tetikleyen biopeptitler, C vitamini ve doğal hyalüronik asit sayesinde kırışıklık görünümünü azaltıyor, lekeleri azaltmaya yardımcı oluyor, sıkılaştırıyor ve anında dolgunluk etkisi veriyor.

Kırışıklık karşıtı nemlendirici: Vichy Liftactiv Supreme Gündüz Kremi

Kırışıklık ve sıkılık kaybına karşı etkili bir nemlendirici krem arayışındaysan, Vichy nemlendirici kremlerden Liftactiv Supreme Gündüz Kremi, içeriğindeki rhamnose, adenosine, kafein, neohesperidin ve hyalüronik asit ile derin kırışıklıklar üzerinde bile son derece etkili. Cildi yenileyen, sıkılaşmasını sağlayan ve uzun süren bir ışıltı veren bu Vichy nemlendirici kremi ile kırışıklıklarının azalmaya başladığını hemen fark edeceksin. Normal ciltler için olan formülü daha yoğunken, karma ciltliler için daha hafif bir formülü de bulunuyor, kısacası cilt tipine göre tercihini yapabilirsin.

Menapoz dönemi kırışıklık karşıtı nemlendirici: Vichy Neovadiol Gündüz Kremi

Gençlik hormonu yani DHEA’nın menopoz döneminde azalmasıyla birlikte cilt daha kuru görünür, sıkılık ve yoğunluk kaybı görülür. Böylece derin kırışıklıklar, solgun ve mat görünüm dikkat çekmeye başlar. Vichy nemlendirici kremlerden Neovadiol Gündüz Kremi, içeriğindeki proxylane, hedione, hepes ve hydrovance özel formülü ile gençlik hormonunun etkilerini taklit ederek yoğunluk kaybı, derin kırışıklık gibi yaşlanma belirtilerine karşı etki gösteriyor. Yüz kontürünü şekillendirerek çok daha sıkı ve aydınlık bir görünüm veriyor, aynı zamanda nem veriyor ve kuru görünümün önüne geçiyor. Eğer cildin karma ise, daha hafif formüllü versiyonunu da tercih edebilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?