Astrolog Nurcan Vecigün Burç Yorumu: Mayıs Ayı Burç Yorumları

Astrolog Nurcan Vecigün Burç Yorumu: Mayıs Ayı Burç Yorumları

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Sevgili Astroloji Severler,

Gökyüzünde hareketli zamanlara girmiş bulunmaktayız… Akrep burcundaki Ay tutulması ve Merkür retrosunun etkisi ile hepimizin biraz hassaslaşacağı bir döneme girdik. 5 Mayıs tarihinde gerçekleşecek Akrep burcundaki Ay tutulmasının etkileri bizlerde nelere yol açacak? Öncelikle etkilerin başında tüm burçlar için içsel bir yolculuk ve içe dönüş hâkim. Hoşlanmadığınız yönlerinizi törpülemek, bağımlılıklarınızdan kurtulmak, alışkanlıklarınızı değiştirmek için uygun bir zaman, iyi bir fırsat.

Mayıs Ayı Burç Yorumları 2023 & 5 Mayıs Akrep Burcunda Ay Tutulmasının Etkileri:

Tutulma ile birlikte devam eden Boğa burcundaki Merkür retrosundan dolayı dikkat edilmesi gereken bazı konular da var. İkili ilişkilerde iletişim sorunları yaşanabilir ya da bitmesi gereken ilişkiler bitebilir! Geçmişten gelen eski partnerler kabul edilmemeli. Yatırım ve maddi konulardaki girişimlerimize çok dikkat etmeliyiz çünkü Merkür retrosunda başlayan işlerin sürekliliği olmayabilir, maddi kayıplar yaşanması olasıdır.

Merkür retrosunun ileri hareketi, bolluk ve bereketin gezegeni Jüpiter’in Boğa burcuna geçişi ve Güneş’in İkizler burcuna geçişi ile birlikte 21 Mayıs tarihinden sonraki dönem, yeni başlangıçlar ve yatırımlar, yeni iletişimler, askıya alınan her türlü konuyu başlatmanız için gökyüzünün sizi desteklediği en uygun dönemdir; değerlendiriniz.

Tutulmanın etkisi hepimizin biraz hassaslaşacağını işaret ediyor. 5 Mayıs günü retronun da olmasıyla birlikte geçmişi fazla sorgulayabiliriz. Başımıza gelen olaylar, ülkemizin güneş burcunun olduğu noktada hassas bir dönemden geçtiğimizi işaret ediyor. Bu dönemlerde ticarette çok dikkat etmek gerekiyor. Sağlığımıza dikkat etmemiz gerekiyor.

Toplumsal olaylar dikkat çekiyor ve o büyük değişimleri barındıran bilinçlenmemiz gereken, gençlerin ön planda olduğu bir tutulma bu. Bazı sert etkileri var ama değişmek ve dönüşmek zor gökyüzü olaylarında aktive olur. Herkesin hayrına olsun.

5 Mayıs Akrep Burcunda Ay Tutulmasının Burçlar Üzerindeki Etkisi:

Koç Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumu:

koç burcu aylık burç yorumu

Sevgili Koç’lar ve Yükselen Koç’lar,

Bu ay hukuki işlemler, miraslar, geçmişle ilgili konular oldukça gündeminizde. Kariyerinizle ilgili geçmişte kaçırdığınız fırsatlarla tekrardan karşılaşabilirsiniz. İş ve aşk hayatınızdaki bitmesi gereken ilişkiler bitebilir. Bu da sizin hayrınıza olur. 21 Mayıs itibari ile yeni işler, yeni aşklar, yeni fırsatlar sizleri bekliyor. Ayın sonuna doğru seyahatler, sosyal hayatınızın canlanması, dış görünüşünüzle ilgilenmek enerjinizi yükseltecek.

Bol şans…

Koç burcu özellikleri ve makyaj önerileri için tıklayın!

Boğa Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumu:

boğa burcu aylık burç yorumu

Sevgili Boğa’lar ve Yükselen Boğa’lar,

5 Mayıs’ta karşıt burcunuzda gerçekleşecek Ay tutulması sonucunda ilişkilerinizi sorgulayacaksınız. Evinizle ilgili taşınma, alım-satım konuları gündeminizde olabilir. İş hayatınızda rakiplerinizle rekabet halinde olacağınız bir dönem. Dikkatli ve soğukkanlı olmalısınız.

Merkür retrosu burcunuzda bu nedenle ani kararlardan özellikle istifalardan uzak durmalısınız. Aksi taktirde pişman olacağınız sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Jüpiter’in genişleten ve büyüten bir gezegen olmasından dolayı kilo almalara dikkat! Bir yıl boyunca Jüpiter burcunuzda hareket edecek. 21 Mayıs itibari ile yukarıda bahsetmiş olduğum konuları düzene sokmalısınız.

Şans sizden yana.

Boğa burcu özellikleri ve makyaj önerileri için tıklayın!

İkizler Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumu:

İkizler burcu aylık burç yorumu

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler,

Hayatınızda size yük olan ve angarya gelen bütün işleri toparlamanız gerekiyor. Aile içi iletişim bozulması, sağlığınızla ilgili sorunlar, uykusuzluk, bağışıklığınızın düşmesi gibi konular evcil hayvanlarınız ile ilgili problemler gündemde olacak. 21 Mayıs itibari ile Güneş’in burcunuza geçmesi, bu konuları halletmenize yardımcı olacak. Aşk ile ilgili fırsatlar kapınızı çalabilir. Retrolar da bittiğine göre bu fırsatları değerlendirip hayatınıza birilerini dahil edebilirsiniz.

Doğum gününüz kutlu olsun…

İkizler burcu özellikleri ve makyaj önerileri için tıklayın!

Yengeç Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumu:

yengeç burcu aylık burç yorumu

Sevgili Yengeç’ler ve yükselen Yengeç’ler,

Aşk hayatınız, evlilik hayatınız ve çocukları olanlarınızın, çocukları ile ilgili iletişimsel sorunlar Merkür retrosu ile birlikte gündemde. Ortak paydada buluşmakta zorlanabilirsiniz. Fevri olmak, bu kişilerle daha büyük krizler yaşamanıza sebep olabilir. Aman dikkat! 21 Mayıs’a kadar bu konulara mutlaka bir çözüm getirin. 21 Mayıs‘tan sonra toplumdaki yeriniz ,yetenekleriniz kariyeriniz , sosyal hayatınız güçlenecek ve canlanacak. Çabanız ve çeyreğiniz doğrultusunda güzel gelişmeler olası. Elinizdekilere sahip çıkıp hislerinize güvenin, kalbinizin sesini dinleyin.

Yengeç burcu özellikleri ve makyaj önerileri için tıklayın!

Aslan Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumu:

aslan burcu aylık burç yorumu

Sevgili Aslan’lar ve Yükselen Aslan’lar,

Aile içi duygusal travmalarınız, geçmişe dayalı karmalarınız, kurtulamadığınız korkular ve kaygılar gündemde. Ay tutulması ve Merkür retrosu ile birlikte bu olaylardan kurtulmanın tam zamanı. Size tavsiyem geçmişinizden sıyrılıp çözemediğiniz düğümleri çözmekle uğraşmak yerine kesin! Plüto karşıt burcunuzda, bu da sizin ne kadar güçlü olduğunuzu fark etmenizi sağlayacak.

Geçmişte yapmak isteyip yapamadığınız hayalleriniz konusunda, başka bir ülkeye veya şehre yerleşmek, yeni bir eğitime başlamak, iş ile ilgili yeni bir atılım yapmak gibi konularda adım atmanız tavsiyemdir. Bunu yanı sıra 21 Mayıs’a kadar dengeyi de sağlamak zorundasınız. 21 Mayıs‘tan sonra beklediğiniz konularda adalet yerini bulacak. Şüpheniz olmasın!

Aslan burcu özellikleri ve makyaj önerileri için tıklayın!

Başak Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumu:

başak burcu aylık burç yorumu

Sevgili Başak’lar ve Yükselen Başak’lar,

Kardeşleriniz ve kardeşiniz gibi gördüğünüz eski dostlarınız ile geçmişte yaşadığınız ama yüzleşemediğiniz sorunlar, tutulma ve Merkür retrosu ile birlikte su yüzüne çıkıyor! Burada size tavsiyem, önceliğiniz kendiniz olsun. Bu konularda kalıcı bitişler olabilir.

Para konularında gelir kaynaklarınızda değişiklikler yapmanız gerekebilir, fakat Merkür retrosunun bitimini beklemeniz gerekiyor. 21 Mayıs‘tan sonra enerjiniz yükseliyor. Dostlarınızın çöpçatanlığı aşk ile ilgili sürprizlere yol açabilir. Evlilik hazırlığı içerisinde olanlarınız var ise, 21 Mayıs‘tan sonraki dönemde aile tanışması, organizasyon ve evlilik alışverişi için en doğru zaman. Her konuda sabitlemek hayrınıza olacak.

Başak burcu özellikleri ve makyaj önerileri için tıklayın!

Terazi Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumu:

terazi burcu aylık burç yorumu

Sevgili Terazi’ler ve Yükselen Terazi’ler,

Gündeminiz para ile başlıyor… Elinizdeki paranız, parayı kazandığınız alanlar, 21 Mayıs’a kadar risk altında. Bu süreci iyi yönetmelisiniz ki zararsız çıkabilin. Kariyerle ilgili terfi bekleyen Terazi’ler, uzun zaman sonra beklediğiniz ve hak ettiğiniz terfiler gerçekleşebilir. İş arayan Terazi’lerin ise 21 Mayıs‘tan sonra şansları oldukça açık. Devlet daireleri ile ilgili işleriniz Merkür retrosundan dolayı aksayabilir. Vize, pasaport, eğitim vb. işlerinizi 21 Mayıs‘tan sonra yapmanızı tavsiye ediyorum.

Seyahatler gündeminizde olabilir. Yolculuklarda değerli eşyalarınızı veya kişisel eşyalarınızı unutmamaya veya kaybetmemeye dikkat edin. Gelelim aşk konusuna! Kalbinizi çalmak isteyenlere ve bu konuda çaba gösterenlere şans vermelisiniz. Ummadığınız anda ateş bacayı sarabilir.

Terazi burcu özellikleri ve makyaj önerileri için tıklayın!

Akrep Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumu:

akrep burcu aylık burç yorumu

Sevgili Akrep’ler ve Yükselen Akrep’ler,

Burcunuzda bir Ay tutulması gerçekleşiyor, Güneş karşıtlık yapıyor. İşin içinde bir de Merkür retrosu var. Bu durum, hayatınızdaki tüm iletişim alanlarınızı etkileyecek! Kadın, erkek, anne, baba, yönetici, çalışan kısacası hayatınızdaki birçok kişi ile iletişiminizde gerginlik yaşanabilir. Bu da kalıcı ayrılıklara neden olabilir.

21 Mayıs’a kadar kriz yönetimini en iyi şekilde yapmalısınız ki gökyüzünün etkilerinden en zararsız şekilde çıkın. 21 Mayıs‘tan sonra hayatınız yavaş yavaş düzene girmeye başlayacak. Gitmesi gereken gitmiş kalması gereken kişiler hayatınızda kalmış olacak. Gelelim maddi konulara ve yatırımlara, 21 Mayıs’tan sonraki dönem yatırımlarınız için güzel bir dönem. Ev almak, araba almak, iş kurmak gibi birçok konuyu gerçekleştirebilirsiniz. Aşk konusunda ise, ruh ikiziniz ile karşılaşma olasılığınız çok yüksek.

Sürprizlere açık olun.

Akrep burcu özellikleri ve makyaj önerileri için tıklayın!

Yay Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumu:

yay burcu aylık burç yorumu

Sevgili Yay’lar ve Yükselen Yay’lar,

Geçmişe dönüp bakıyor, hayatınızı temize çekiyorsunuz. Arkanızdan dönen işlerin ifşası önünüze çıkabilir. İnsanların gerçek yüzü ile karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle bazı insanlar hayatınızdan ebediyete kadar çıkabilir…

Yurtdışı ile var ise, 21 Mayıs’a kadar krizler söz konusu. Gardınızı düşürmeden, sakinliğiniz ve kıvrak zekanızla bu süreci iyi idare edebilir, 21 Mayıs‘tan sonra krizi fırsata çevirebilirsiniz. 21 Mayıs‘tan sonra aşk hayatınız canlanacak. İlk defa kendinizi yuva kurma fikrine bu kadar yakın hissedebilirsiniz. İlişkisi olanlarınızın ise ilişkiyi ciddiye taşıma, tekliflerde bulunma veya teklif alma gibi konular ile karşılaşacağı bir dönem. Sağlık konularında ihmalkâr olmayın. Özellikle böbrekleriniz ile ilgili sorunlar sizi yorabilir.

Ağzınızın tadı hiç bozulmasın.

Yay burcu özellikleri ve makyaj önerileri için tıklayın!

Oğlak Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumu:

Oğlak burcu aylık burç yorumu

Sevgili Oğlak’lar ve Yükselen Oğlak’lar,

Tutulmanın etkisi ile sosyal çevre, yaşadığın alan, şehir veya ülke değişikliği gibi konularda farkındalığınız artıyor. Artık kendiniz için bir şeyler yapmanın zamanının geldiğini düşünüyorsunuz. Bu konuda size tavsiyem iç sesinizi dinlemeniz. 21 Mayıs‘tan sonra, hayatınızda konfor alanlarınızı genişletmeye başlayacaksınız ve bu konuyla ilgili harekete geçeceksiniz. Aşk hayatınızda 21 Mayıs‘tan sonra cesur adımlar atmanız gerek. Kalbinizin pasından kurtulun. Aşkta koyduğunuz sınırları genişletin ve özgürleşin!

Maddi konularda ise, kazançlarınızı arttırmak için yeni fırsatları değerlendirmenin tam zamanı. Mesleki alan değişikliği veya ek kazanç elde etmek için yapılan yeni girişimler olumlu sonuçlanabilir.

Siz değişirseniz, dünyanız değişir…

Oğlak burcu özellikleri ve makyaj önerileri için tıklayın!

Kova Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumu:

kova burcu aylık burç yorumu

Sevgili Kova’lar ve Yükselen Kova’lar,

Toplum önündeki duruşunuz değişiyor. Medeni halden tutun, adresinize kadar… Bu değişim bazılarınızı sıfır noktasına getirebilir. Hayalinizdeki işi yapmak üzere birçok rutininizden feragat etmek zorunda kalabilirsiniz. Plüto birinci evinizde ve kendinizde keşfetmediğiniz birçok yeteneğinizi fark etmenize sebep olacak. İçten dışa değişiyorsunuz, güçleniyorsunuz. Cesur olanlarınızın kazanacağı bir dönem.

O hayallerinize giden yola, 21 Mayıs itibari ile adım atıyorsunuz. Kimileriniz aşkta, kimileriniz iş hayatında, kimileriniz de eğitim hayatında yeniliklerle karşılaşacak. Sağlık konusunda ise gözlerinizle ilgili problemlerle, baş dönmesi, denge problemleri yaşamanıza sebebiyet verecek sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Aman sağlığınızı ihmal etmeyin!

Kova burcu özellikleri ve makyaj önerileri için tıklayın!

Balık Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumu:

balık burcu aylık burç yorumu

Sevgili Balık’lar ve Yükselen Balık’lar,

İlahi adalet beklediğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Uğradığınız haksızlıklar, Merkür retrosu ve Ay tutulması ile birlikte canınızı daha fazla yakmaya başladı. Ruhsal anlamda en güçlü durmanız gereken dönemdesiniz.

Satürn de burcunuza geçti. Satürn çok iyi bir öğretmendir. 1.evinizden geçerken öğrettikleri, ilişkilere ve hayata bakış açınızı değiştirecek. Kangren olmuş, toksik ilişkilerinizi 21 Mayıs’a kadar bitirmelisiniz. Aksi taktirde sizde maddi ve manevi hasarlara yol açabilir. 21 Mayıs‘tan sonraki dönem iş, eğitim, yurtdışı konuları gibi bir çok konuda gelişmeler olası. Bu konularla ilgili gündeminiz var ise hızlı hareket etmenizde yarar var.

Para konusunda bu dönemde dostlarınız ile alışveriş yapmamaya özen göstermelisiniz. Ya paranızdan olursunuz ya da dostunuzdan. Sağlık konusunda, kilo vermekte sizi zorlayan hormonlarla bağlantılı tiroit, insülin direnci gibi hastalıkları fark edip tedavisine başlayabilirsiniz. Bu kilolarınızdan kalıcı olarak kurtulursunuz. Evli çiftlere de bu dönemde bebek müjdesi var!

Balık burcu özellikleri ve makyaj önerileri için tıklayın!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?