Aşkta Birbiriyle En Uyumlu Burçlar Hangileri?

Aşkta Birbiriyle En Uyumlu Burçlar Hangileri?

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

“O” kişi olmaya aday biriyle tanıştığında sen de burcunu ve hatta burçlarınızın uyumunu merak ediyorsan bizdensin demektir. Öyleyse seni hiç bekletmeden aşk astrolojisi dosyamızı açıyor, senin için aşkta en uyumlu burçları tek tek sıralıyoruz!

Zihninde hep aynı yüz ve kalbinde heyecanlı bir ritim… Eğer sen de bu belirtilere sahipsen, muhtemelen yakın zaman önce duygularını harekete geçirecek biriyle tanıştın. Belki de o özel kişiyle ilgili aklında onlarca soru sıralanıyordur. Eğer bu sorular arasında burçlarınızın aşk uyumu da bulunuyorsa tam da olman gereken yerdesin! Senin için gökyüzüne kulak kabarttık ve Güneş burcuna göre en uyumlu burç çiftlerini bu sayfada bir araya getirdik. E, o zaman artık sözü yıldızlara bırakalım ve seni bir alt satıra buyur edelim!

Koç ve Kova Aşk Uyumu

Koç ve Kova Aşk Uyumu

Bu çiftin aşk uyumunun sırrı heyecan, deneyim biriktirme ve adrenalin tutkusunda gizli. Koç burcu ve Kova burcu çifti tıpkı bir ekip gibi hareket ediyor, geziyor, keşfediyor, deniyor ve paylaşıyor. Üstelik bireyselliğin kıymetini de bilen Koç ve Kova burcu insanları, kişisel alanlara saygılı tutumlarıyla da aşkta en uyumlu burç çiftleri arasında.

Boğa ve Yengeç Aşk Uyumu

Boğa ve Yengeç Aşk Uyumu

Uzun ömürlü, güvenilir ve yoğun… Boğa ve Yengeç burçları duygusal olarak birbirini en iyi anlayan burçlar arasında bulunuyor. İstikrarlı ve destekleyici Boğa burcu, karmaşaya müsait Yengeç burçlarını dengeliyor. Yengeç burçları da duygusal ve samimi karakteriyle Boğa burcunun hayatına renk katıyor.

Yengeç ve Balık Aşk Uyumu

Yengeç ve Balık Aşk Uyumu

Burçların aşk yüzdesi net şekilde ölçümlenebiliyor olsaydı su burçlarının birleştiği bu aşk zirveyi kimseye kaptırmazdı! Hayalperest ve empatik Balık burcu ile duygusal ve hassas Yengeç burcu, romantizmin hakkını veriyor ve uzun ömürlü bağlar kuruyor.

Aslan ve Yay Aşk Uyumu

Aslan ve Yay Aşk Uyumu

Aslan ve Yay burçlarının birlikteliği görkemli bir gösteriye benziyor. Şatafat, lüks ve bolca görsel detayla bu burçlar hayattan keyif almayı iyi biliyor. Birbirini hedefleri için daima destekleyen Aslan burcu ve Yay burçları arasında genellikle yıkılması güç kozmik bağlar oluşuyor. 

Başak ve Boğa Aşk Uyumu

Başak ve Boğa Aşk Uyumu

Sakin, planlı ve net bir ilişki hem Başak burcu hem de Boğa burçları için olmazsa olmazlar arasında. Ve bu iki burç birbirine tam da bunu vadediyor. Dürüst, samimi ve pratik bir ilişkinin yanı sıra konuşmadan dahi anlaşılma lüksü, bu ilişkinin temellerini güçlendiren faktörlerden biri. 

İkizler ve Kova Aşk Uyumu

İkizler ve Kova Aşk Uyumu

Hangi burçlar iyi anlaşır, hangi burçlar aşkta uyumludur ya da hangi burçlar birlikte çok eğlenir; tüm bu sorular için İkizler burcu ve Kova burcu çifti doğru bir yanıt. Özgür ve gezgin ruhların buluşması, bağlı ama bireyselliğinden de keyif alan olgun bir ilişkinin ve onlarca yeni deneyimin kapısını aralıyor.

Terazi ve İkizler Aşk Uyumu

Terazi ve İkizler Aşk Uyumu

Entelektüel birikimlerini buluşturmaktan ve birbirlerine derinlik katmaktan beslenen İkizler ve Terazi burcu da astrologlara göre aşk uyumunda doğru bir eşleşme. Anlayış ve bilgelik dolu bu ilişkide hem romantik saatler hem de uzun dost sohbetleri sürdürülüyor. Yani anlayacağın bu iki aşığın paylaşacağı güzellikler hiç bitmiyor. 

Görselliği her zaman ön planda tutan Terazi burçlarının kalbini çalacak burç grubuna göre makyaj önerisi içeriğimizi de şöyle bırakıyoruz. :)

Yay ve Koç Aşk Uyumu

Yay ve Koç Aşk Uyumu

Destekleyici ve kesinlikle çok dinamik bir aşk… Yay burçlarının dışarıda zaman geçirme ve keşfetme arzusu, doğal lider ve yerinde durmak bilmeyen Koç burçlarıyla buluşunca sonuç harika oluyor. Astrolojiye göre burçların aşk uyumunu en hareketli ve dolu dizgin yaşayanlardan biri de Koç ve Yay burcu oluyor.

Akrep ve Yengeç Aşk Uyumu

Akrep ve Yengeç Aşk Uyumu

Akrep ve Yengeç burçlarının tutkusu gözlerden kalp çıkartacak cinsten yoğun! <3 E, haliyle bunca tutku sayesinde bu çift arasında güçlü bir bağ kuruluyor. Üstelik her iki burcun güven, saygı ve dost ilişkilerine dair görüşleri de oldukça uyumlu.

Balık ve Akrep Aşk Uyumu

Balık ve Akrep Aşk Uyumu

Tutkulu ve kesinlikle bir o kadar da romantik bir ilişki yaşayan Balık ve Akrep çiftinde, Akrep burcu Balık burcuna güven duygusuyla örülmüş derin bir bağ sunuyor. Balık burcu ise geniş hayal dünyasıyla Akrep burcunun aradığı gökkuşağı kadar renkli dünyayı yaratıyor. Sonuç ise tahmin edeceğin üzere huzur ve neşe dolu oluyor! :)

Oğlak ve Kova Aşk Uyumu

Oğlak ve Kova Aşk Uyumu

Disiplinli ve çalışkan Oğlak burcu ve yaratıcılık konusunda harikalar yaratan Kova burcu ilişkisi uyum, huzur ve başarı vadediyor. Birbirini daima bir adım öteye taşımak için motive eden bu burçlar hem sevgi dolu bir ilişkiye hem de harika bir ekip ruhuna sahip!


Hangi burç hangi burçla uyumlu konusu her dönemin trendi. Neyse ki artık aşkta en uyumlu Güneş burçlarını biliyorsun. Fakat yine de “o” kişiyi seçerken Mars-Venüs gibi farklı burç uyumlarına da bir şans vermeyi unutmamalısın.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?