Cilt Lekeleri İçin En İyi Leke Giderici Krem Önerileri


Deneyip memnun kaldığımız, en iyi leke kremlerini listeledik!

Cildin bazı noktalarında oluşan renk bozukluklarına, koyu görünümlere cilt lekeleri deniyor. Güneş ışınları, yaşlanma ve sivilce gibi cilt problemleri gibi faktörler ciltte lekelere neden olabiliyor. Aynı zamanda çeşitli yaralanmalar sonucu ciltte oluşan yara izleri de leke bırakabiliyor. İşte sana bu geçmeyen cilt lekeleri için krem önerilerimiz var! Bizim favorimiz olan ve en iyi olduğunu düşündüğümüz leke kremi önerilerimizi değerlendirmeye ne dersin?

İşte karşında Cildimveben editörlerinin en iyi leke kremi önerileri!

1. La Roche-Posay Pigmentclar Krem

1.La Roche-Posay Pigmentclar Krem SPF30

Yüzünde, boynunda, ellerinde koyu cilt lekeleri varsa, bunun yanında cildin mat ve düzensiz görünüyorsa sana önerimiz La Roche-Posay Pigmentclar Krem SPF30. Uzun süreli etkinliğe sahip olan bu leke giderici krem, var olan cilt lekelerini hedeflediği gibi yenilerinin oluşmasına da engel oluyor. Cildi anında daha aydınlık bir görünüme kavuşturarak koyu lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.

2. L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Leke ve Kırışıklık Karşıtı Bakım Kremi

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Leke ve Kırışıklık Karşıtı Bakım Kremi GKF20

En iyi leke kremlerinden biri olan L'Oréal Paris Revitalift Lazer Leke Kremi, UV kaynaklı yaşlanma belirtilerine bağlı ortaya çıkan cilt lekeleri için ideal. Güçlü kırışıklık karşıtı özelliklere sahip Pro-Xylane ve cilt yüzeyini yenileyip ve cilt tonunu, dokusunu eşitleyen LHA içeriyor. GKF 20 özelliği ise günlük UVA/UVB koruma sağlıyor.

3. Lancome Renergié Multi-Lift Ultra Krem

3.Lancome Renergié Multi-Lift Ultra Krem

Ciltte leke oluşumunun önemli bir sebebi ise ciltteki kolajen üretiminin azalması. Ciltte kolajen azaldığı zaman renk eşitsizlikleri ortaya çıkabiliyor. Bunun önüne geçmek için önerimiz ise Lancome Renergié Multi-Lift Ultra Krem! Bu kremin formülündeki keten tohumu özleri içerisindeki gluko-peptitler, kolajen kaybıyla ortaya çıkan yaşlanma belirtilerini gidermek için en iyi içeriklerden.

Lancome Renergié Multi-Lift Ultra Krem'i düzenli olarak kullandığında, cildindeki leke görünümünün azaldığını, cildinin daha eşit tonda ve aydınlık göründüğünü fark edeceksin. Sadece bu da değil, kırışıklıklar, ince çizgiler ve sıkılık kaybı gibi diğer kolajen kaybı kaynaklı yaşlanma belirtileriyle de vedalaşmaya hazırlan!

4. La Roche Posay Anthelios Pigment Correct SPF50+

4. La Roche Posay Anthelios Pigment Correct SPF50+

Güneş ışınlarının cildimizin yaşlanmasını hızlandırdığı artık bir gerçek. İşte bu nedenle cildini güneşe karşı koruma altına alarak güneş lekelerinin önüne geçebilirsin. Daha önce leke kremi kullananlar bilir, cilt leke kremi ile beraber mutlaka güneş koruculardan yardım almak gerekir. La Roche Posay Anthelios Pigment Correct SPF50+ ise günlük güneşe maruz kalma sonucu ortaya çıkan cilt lekeleri üzerinde koruma sağlıyor. Yeni lekelerin oluşmasına engel olurken, var olanların üzerinde de gözle görülür bir etki sağlıyor. Renkli bitişi sayesinde de cildin eşit tonda görünmesini sağlıyor.

5. Kiehl’s Clearly Corrective Brightening & Smoothing Moisture Treatment

5. Kiehl’s Clearly Corrective Brightening & Smoothing Moisture Treatment

İstediğin daha aydınlık bir cilt görünümü mü? Ciltteki koyu lekelerin, renk düzensizliklerinin aydınlanmasını sağlayan bu leke açıcı krem, cilt dokusunun görünümünün düzeltilmesine yardımcı oluyor. Aynı zamanda da yoğun nemlendirme sunuyor ve içerisindeki C vitaminiyle cildin doğal ışıltısını ortaya çıkartıyor.

6. La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+ Krem

6. La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+ Krem

Yaralanma sonrası oluşan izler de cilt lekeleri arasındaki yerini alıyor. Bizim favorilerimizden olan ve en etkili iz kremi olduğunu düşündüğümüz La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, mikrobiyom bilimi ile güçlendirilen formülündeki Vitamin B5, prebiyotik Tribioma kompleksi ve Madecassoside ile cildi onarmaya ve korumaya yardmcı oluyor. Eğer cildinde izler, kuruluk ve tahriş hissi varsa, onarılmasını ve yatışmasını sağlamak için Cicaplast Baume B5 Krem'i kullanabilirsin.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Seni daha yakından tanıyarak ilgini çekecek içerikleri sana önerebiliriz!