En İyi 5 Vücut Losyonu


Yüzüne nemlendiriciler uygulayıp bakım yapıyorsun; peki ya vücudun için de aynı bakımı yapıyor musun? Cildinin sağlıklı bir ışıltıya sahip olması için vücut losyonu kullanarak nemlendirmek şart! Birçok vücut losyonu arasından sana en uygun olanı bulamıyorsan sana özel önerilerimiz var! 

Bizim favorimiz olan ve en iyi vücut losyonları olduğunu düşündüğümüz bu ürünleri bizimle beraber keşfetmeye var mısın? :)

1.La Roche-Posay Lipikar Lait

Kuru bir cilde sahipsen, cildini yoğun şekilde cildini nemlendirecek en iyi vücut losyonlarından biri La Roche-Posay Lipikar Lait! Bebeklerden yetişkinlere, herkesin kullanımına uygun bu vücut sütü, hassas ve kuru ciltlere özel. Hassas ciltler dahil tüm kuru ciltlerin rahat hissetmesini sağlıyor ve sana da nemli, beslenmiş cildinin tadını çıkartmak kalıyor! :)

Nasıl kullanılır: Temiz vücuda, sabah veya akşam, ihtiyaç duyduğun her an uygulayabilirsin.

2.La Roche-Posay Lipikar Baume AP+ M

Özellikle çok kuru ve atopiye eğilim gösteren ciltler için en vücut losyonu hangisi diye araştırıyorsan Lipikar Baume AP+ M balsamın sana uygun olduğunu söyleyebiliriz. Atopiye eğilim gösteren ve şiddetli cilt kuruluğu yaşayan cildin yatıştırılmasına ve uzun süreli rahatlamasına yardımcı oluyor. Balm formdaki bu nemlendirici, yenidoğan da dahil bebek, çocuk ve yetişkin kullanımı için de uygundur. 

Nasıl kullanılır: Temiz vücuda günde 1 kere uygulanıyor. Bebeklerde de vücut ve yüz kullanımına uygundur.

3.Kiehl's Creme de Corps

Kuruluktan pul pul olmuş cildin için en iyi vücut losyonunu arıyorsan sana önerimiz Kiehl's Creme de Corps vücut nemlendiricisi. Besleyici susam yağı, kakao yağı gibi zengin içeriklere sahip bu nemlendirici, cildin yumuşacık olmasını sağlıyor. 

Nasıl kullanılır: Duş veya banyodan sonra uygulayabilirsin. Özellikle vücudunun kurumuş bölgelerine nazikçe masaj yaparak uygulayabilirsin.

4.CeraVe Nemlendirici Losyon

CeraVe Nemlendirici Losyon

Cildi nemlendiren ve onaran CeraVe Nemlendirici Losyon, hafif bir dokusu olduğu için yağlı his bırakmıyor, gün boyu cildin nemli kalmasını sağlıyor. Hem yüz hem de cilt kullanımına da uygundur. 

Nasıl kullanılır: Cildinin ihtiyacına göre istediğin sıklıkta kullanabilirsin. 

5.Kiehl’s Superbly Restorative Argan Body Lotion

Argan yağının besleyici özelliklerini cildinde hissetmeye ne dersin? Kiehl’s Superbly Restorative Argan Vücut Losyonu, cildi canlandırıyor, besliyor ve cilde yumuşaklığını geri kazandırıyor. 

Nasıl kullanılır: Banyodan sonra cildinin nemini aldıktan sonra tüm vücuduna uygulayabilirsin. 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Seni daha yakından tanıyarak ilgini çekecek içerikleri sana önerebiliriz!