İnceliyoruz: Kiehl's Güneş Kremlerinden Hangisi Sana Göre?

İnceliyoruz: Kiehl's Güneş Kremlerinden Hangisi Sana Göre?

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Güneş kremi denemeyi çok seviyoruz ve yeni güneş kremleri önerilerini her zaman dikkate alıyoruz. Son zamanlarda radarımıza giren ve tanışma fırsatı bulduğumuz Kiehl's güneş kremlerinden sana bahsetmek isteriz. Yaz mevsimi geldiğinde sende de 'eyvah güneş kremi lazım' paniği başlıyorsa en iyi güneş kremlerini keşfetme zamanın geldi demektir. 50 SPF güneş kremi, ince yapılı güneş kremleri ve en çok merak ettiğin renkli güneş kremleri hakkında yorumlarımızı öğrenmek için okumaya devam et. 

Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense Mineral Sunscreen SPF 50 PA+++

Ultra Light Daily UV Defense Mineral Sunscreen SPF 50 PA+++

Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense Mineral Sunscreen SPF 50 PA+++, hassas ve akneye meyilli ciltler için geliştirilen SPF50 korumaya sahip günlük güneş kremi. Akneli ciltler için güneş kremi uygulamak çok önemli bir konu. Bazı güneş kremleri cildi yağlandırıyor, ciltte sivilce oluşmasına ortam sağlayabiliyor. Kiehl's güneş kremi ise bunun tam tersi! 

Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense Mineral Sunscreen SPF 50 PA+++ güneş kreminin yapısı oldukça ince. Cildinde ağırlık yapmıyor, varla yok arası bir his bırakıyor. Hızlı emildiği için cildinde yağlanma ve parlama yapmadan doğal mat bir görünüm sağlıyor. Güneş kaynaklı cilt lekeleri, kırışıklık ve çil oluşumunu önleyen Kiehl's güneş kremi özellikle yağlı ve sivilceli ciltler için yaz aylarının kurtarıcısı olacak. 

Kiehl's Activated Sun Protector SPF50 Water-Light Lotion

Activated Sun Protector SPF50 Water-Light Lotion

Tatile giderken hem yüz hem de vücudun için SPF 50 güneş kremi arıyorsan Kiehl's Activated Sun Protector SPF50 Water-Light Lotion tam sana göre! İncecik yapısı sayesinde yüzüne ve tüm vücuduna çok kolay uygulanır. Cildinde beyaz iz bırakmayan ve ağırlık yapmayan Kiehl's SPF50 güneş kremini çok seveceksin. 

Keihl's Activated Sun Protector SPF50 Water-Light Lotion formülündeki E vitamini sayesinde cildini güneşten korurken nemlendirmeye de yardımcı olur. Böylece cildinde güneş kaynaklı kuruluk ve pul pul dökülme sorunu yaşamazsın. İnce yapılı Kiehl's güneş kremi hassas ciltlere de uygun! Tek bir ürünle tüm yazı geçirmek isteyenlerin favori güneş kremi şimdiden belli oldu. 

Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense Sunscreen SPF 50 PA++++

Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense Sunscreen SPF 50 PA++++

Yaz aylarında cildimiz hava kirliliğine, terlemeye ve yağlanmaya maruz kalabilir. Dış faktörler dolayısıyla cildinin kirlenmesini önlemek istiyorsan Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense Sunscreen SPF 50 PA++++ güneş kremi senin için doğru seçenek olacak. İleri UVA/UVB Teknolojisi içeren kirlilik karşıtı güneş koruması cildinin nemlenmesine yardımcı olurken aynı zamanda cildini güneşin zararlı etkilerinden koruyacak. 

Hafif yapıdaki Kiehl's güneş kremi çok hızlı emiliyor ve cildinde yoğun bir his bırakmıyor. Düzenli olarak güneş kremi kullandığında yaşlılık izlerine karşı önlem almış olacak ve güneş kaynaklı lekeleri önlemiş olacaksın. 

Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense Aqua Gel SPF 50 PA++++

Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense Aqua Gel SPF 50 PA++++

Yağlı bir cilde sahipsen, güneş kremi seçiminde özenli olmalısın. Cildinin daha fazla yağlanmasına engel olacak, gün boyu parlamaya neden olmadan cildini iyi bir şekilde güneşten koruyacak bir güneş kremine ihtiyacın olacak. Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense Aqua Gel, jel dokuya sahip su bazlı bir güneş kremi. Komedojenik yani gözenek tıkamayan formülü ile normalden yağlıya dönük ciltler için en iyi güneş kremlerinden biri ve formülündeki kirlilik koruması ile erken yaşlanma belirtilerini engellemek için son derece kullanışlı.

Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense CC Cream SPF 50

Ultra Light Daily UV Defense CC Cream SPF 50

'Öyle bir güneş kremi olsun ki hem cildimi güneşten korusun hem de cildimde örtücülük sağlasın' diyorsan senin için harika bir güneş kremi önerimiz olacak. Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense CC Cream SPF 50cildi dış etkenlere karşı korurken cilt tonunu eşitler ve cildin nemlenmesini sağlar.

Liçi ve meyan kökü özü içeren güneş korumalı renkli CC krem, cildinde doğal bir örtücülük sağlıyor, cildindeki renk eşitsizliğini gideriyor ve en önemlisi SPF50 sayesinde cildini güneşten koruyor. Tatile giderken her daim havalı ve fresh görünmek isteyenler Kiehl's güneş korumalı CC krem ile hemen tanışmalı. 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?