İnceliyoruz: La Roche Posay Hydraphase Intense Ailesi

İnceliyoruz: La Roche Posay Hydraphase Intense Ailesi

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Cildi uzun süre boyunca nemlendiren ve rahatlamasına destek olan La Roche-Posay Hydraphase Intense serisi, uzun zamandır bizim de favorilerimizden. Özellikle neme ihtiyaç duyan ciltler için ideal bakımlardan! Yoksa sen de La Roche-Posay Hydraphase Intense serisini daha yakından mı tanımak istiyorsun? O zaman doğru yerdesin! La Roche-Posay Hydraphase Intense ailesini mercek altına alıyoruz! :)

La Roche Posay Hydraphase Intense nedir?

La Roche Posay Hydraphase Intense

La Roche Posay Hydraphase Intense serisi, cilde uzun süreli nemlendirme sağlayan, bu nem desteği ile cildin rahatlamasına destek olan nemlendirici krem serisidir. Özellikle cildi nemlendirme özelliği ile bilinen Hyaluronik Asit içeriği ile de güçlü bir formüle sahiptir. La Roche Posay Hydraphase nemlendiricilerini kullananlardan olarak, tüm seriyi çok sevdiğimizi söylemek isteriz.

La Roche Posay-Hydraphase Intense kimler için uygundur?

La Roche Posay-Hydraphase Intense nemlendiricileri, normalden karmaya, normalden kuruya dönük krem çeşitleri ve göz çevresi nemlendiricisiyle, cildine nem desteği sağlamak isteyenler için uygundur.

La Roche Posay-Hydraphase Intense serisini tanıyalım:

La Roche-Posay Hydraphase Intense Legere

La Roche-Posay Hydraphase Intense Legere

La Roche Posay Intense Legere, nemsiz, normalden karmaya dönük ciltlere uygun bir nemlendiricidir. Cildimizi anında nemlendiren bu krem, Hyaluronik asit parçalarıyla güçlendirilmiş formülü ile hem cildimizdeki suyu tutarak cildin yoğun bir şekilde nemlenmesini sağlıyor, hem de suyun ciltte uzun süre kalıcılığını sağlamak için hücresel bütünlüğü destekliyor.

La Roche Posay Hydraphase Intense Legere yorumlarına bakıldığında, kullananların en çok, parlama yapmadan, uzun süre nemlendirme sağlamasını, hafif formülünü sevdiklerini gördük. Kullanmaya başladıktan sonra da vazgeçilmez ürünlerimizden oldu diyebiliriz. :)

La Roche-Posay Hydraphase Intense Riche

La Roche-Posay Hydraphase Intense Riche

La Roche Posay Hydraphase Intense Riche ise serinin, normalden kuruya dönük ve hassas ciltler için uygun olan nemlendiricisi. La Roche Posay Hydraphase Intense Riche kullananlardan olarak, cildi yumuşacık yaptığını söylemeliyiz. Günlük olarak, sabah ve akşam cilt bakım rutininde kullanarak cildimizi yoğun şekilde nemlendirebiliyoruz. 

La Roche-Posay Hydraphase UV Intense Legere

La Roche-Posay Hydraphase UV Intense Legere

Normalden karmaya, hassas ciltlere uygun La Roche-Posay Hydraphase UV Intense Legere, içerisindeki UVA/UVB karşıtı filtreleme sistemi ve SPF 20 faktörü ile cildi günlük olarak, özellikle de yaşlanmaya sebep olan UV ışınlarına karşı koruyor. İnce ve hafif, yapışkan his bırakmayan dokusuyla cildi korurken nemlendiriyor.

La Roche-Posay Hydraphase Intense Yeux Göz Çevresi Bakım Kremi

La Roche-Posay Hydraphase Intense Yeux Göz Çevresi Bakım Kremi

Göz çevremiz, yüzümüzdeki en hassas noktalardan biri! Bu nedenle düzenli olarak nemlendirmek çok önemlidir. Nemsiz, şiş göz çevresi, göz altı torbaları için biz,  La Roche-Posay Hydraphase Intense Yeux Göz Çevresi Bakım Kremi kullanıyoruz. Kafein içeriği ile daha dinlenmiş, daha canlı bakışlara sahip olmamızı sağlayan bu göz kremi, Hyaluronik asit ve La Roche-Posay Termal Suyu da içeriyor. Günlük olarak, hem gündüz hem de gece bakım ritüellerimizin vazgeçilmezi! :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?