Mutlaka Denemen Gereken CeraVe Ürünleri

Mutlaka Denemen Gereken CeraVe Ürünleri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Son dönemde en çok konuşulan cilt bakımı markalarından biri kesinlikle CeraVe markası! Özellikle sosyal medyada sık sık karşımıza çıkan, influencer’lar tarafından çok beğenilen CeraVe ürünleri arasından biz de favorilerimizi derlemek istedik. İşte bizim önerdiğimiz, mutlaka denenmesi gerektiğini düşündüğümüz CeraVe ürünleri! :)

CeraVe Nemlendirici Krem

CeraVe Nemlendirici Krem

CeraVe’nin en dikkat çeken ve en sevilen ürünlerinden olan Nemlendirici Kremi, tabii ki bizim de favorilerimizden. İçeriğindeki seramid ve hyalüronik asit ile cilt bariyerini onarmaya yardımcı olan CeraVe Nemlendirici Krem, 340 gramlık kavanoz boyuyla ailece kullanılabilecek ürünlerden.

Kuruyan cildimizi koruyan bu nemlendirici krem, kontrollü salınım teknolojisi ile ertesi güne kadar daha yumuşak bir cilt için cildimizi derinlemesine nemlendiriyor. Hem yüze hem de vücuda uygulanabiliyor. Biz günlük olarak sık sık kullanıyoruz. Özellikle kuruluktan pul pul olmuş cildimizde sağladığı yumuşaklığı çok seviyoruz! :)

CeraVe Nemlendirici Yüz Kremi SPF 25

CeraVe Nemlendirici Yüz Kremi SPF 25

Güneşin zararlı ışınlarına karşı cildimizi her zaman, her gün koruma altına almamız şart! Biz de bu nedenle günlük olarak güneş koruyucu krem kullanmayı ihmal etmiyoruz. İçerisindeki 3 temel seramid, niasinamid (vitamin b3) ve hyalüronik asit ile hem gün boyu cildimizi nemlendirip cilt bariyerini güçlendiren hem de güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyan CeraVe Nemlendirici Yüz Kremi SPF 25 en sevdiklerimizden. Cildimizde yağlı bir his bırakmadan kolayca emiliyor ve hem cildimiz nemleniyor hem de korunuyor. Daha ne olsun!

CeraVe Nemlendirici Losyon

CeraVe Nemlendirici Losyon

İçinde bulunduğumuz mevsim değişimlerinden cildimiz de etkileniyor. İşte bu mevsim geçişlerinin etkisini en aza indirmek için cildimizi nemlendirmemiz, cildimizi koruyan cilt bariyerini güçlendirmemiz çok önemli. CeraVe Nemlendirici Losyon, hafif dokusuyla ağırlık yapmadan aradığın nemi cildine kazandırırken içerisindeki seramidlerle cilt bariyerini onarmaya yardımcı olur. Her duş sonrasında, günlük olarak cildimize uyguluyoruz ve yumuşacık cildimizin tadını çıkartabiliyoruz. :) Tabii Kontrollü Salınım Teknolojisi ile birlikte uzun süren nemlendirme etkisi de cabası!

CeraVe Köpüren Temizleyici

CeraVe Köpüren Temizleyici

Cilt bakımının ilk adımı tabii ki temizleme! CeraVe’nin de yalnızca nemlendiricileri, losyonları değil,  temizleyicileri de bulunuyor. Normal ve yağlı ciltlere sahip olanların favorisi CeraVe Köpüren Temizleyici, jel yapısıyla, hyalüronik asit ve seramid içeriği ile cildin koruyucu bariyerine zarar vermeden cildimizi fazla yağdan arındırıyor ve temizliyor.

Aynı zamanda kuru ciltlerin kullanımına uygun, cildi kurutmadan, nazikçe temizleyen CeraVe Nemlendiren Temizleyici de bulunuyor. Nemlendiren Temizleyici içerisindeki Kontrollü Salınım Teknolojisi (MVE) ile nemlendirme sağlayarak Köpüren Temizleyici'den ayrışıyor; ayrıca kuru ciltli kişilerin kullanımına da uygun. Cilt bariyerine zarar vermeyen bu temizleyici, Hyalüronik Asit içeriği ile kuru cilde sahip olanların favorilerinden. 

CeraVe Onarıcı El Kremi

CeraVe Onarıcı El Kremi

Sağlığımızı, çevremizi, sevdiklerimizi korumak için ellerimizin hijyenini bugünlerde asla ihmal etmiyoruz. Ancak sık el yıkamaktan, dezenfektan kullanımından ellerimiz hassaslaşabiliyor, kuruyup çatlayabiliyor. İşte bu nedenle de ellerimizi düzenli olarak yoğun şekilde nemlendirmemiz gerekiyor. CeraVe Onarıcı El Kremi de hyalüronik asit ve seramid içeriği ile kuruyan, çatlayan, kaşınan ellerimizin nemlenmesini sağlıyor. Artık çantamızdan CeraVe Onarıcı El Kremi’ni eksil etmediğimizi söylemek isteriz. :) Ellerimizi her yıkadıktan sonra, aklımıza geldikçe bu kremi uyguluyoruz ve ellerimiz yumuşacık oluyor.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?