Sadece 2 Ürünle Cildine Gençlik Işıltısı Kat!


30'lu yaşlardan sonra cildinin ışıltısının kaybolması kaçınılmaz olabiliyor. Cildimizdeki kolajen üretiminin azalması, hyaluronik asidin günden güne düşmesi ve cildin elastikiyetini kaybetmesi gibi etkenler aynaya her baktığında birer kırışıklık olarak seni geri dönebilir. Peki, bu gidişatı durdurmak mümkün mü? Tabii ki evet! 

Daha bakımlı ve ışıltılı bir şekilde yaş almak mümkün. Hem de sadece iki ürün kullanarak! Cildimize dışarıdan gelen serbest radikallerin etkisini azaltmak için bir dolap dolusu anti-aging kremi kullanmana gerek yok. Bugün seni nokta atışı yapan yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünleriyle tanıştırmak istiyoruz. Cilt bakım rutinine ekleyeceğin bu 2 bakım ürünü, cildinin hızlı bir şekilde toparlanmasını ve gençlik ışıltısıyla parlamasını sağlayacak. 

1-Lancome Advanced Génifique Serum

1-Lancome Advanced Génifique Serum

Cildinin gençlik ışıltısına kavuşmasını istiyorsan kuşkusuz sana ilk önereceğimiz bakım ürünlerinden biri Lancome'un en çok satan ürünlerinden olan Advanced Génifique Serum olacak. Lancome serumun bu kadar popüler olmasının nedeni, milyonlarca probiyotik türevi içeren formülü ile cildi güçlendirmesi, onarması!

Advanced Génifique Serumu kullananlar, kırışıklık gibi yaşlanma işaretlerinin azaldığını ve cildin daha sıkı göründüğünü söylüyorlar. Serum kullanmak cildini onarır, cilt tonunu eşitler ve cildindeki ince kırışıkların azalmasını sağlar. Bu nedenle biz de serumları cilt bakım rutinlerimizden eksik etmiyoruz. 

Nasıl işe yarıyor?: Advanced Génifique Serumun diğer cilt bakım serumlarından nasıl farklı olduğunu anlatalım. Lancome serumun içeriğinde ciltte doğal olarak bulunan antioksidan C vitamini, ağırlığının çok yüksek katı nemi hapsetme özelliğine sahip Hyaluronik Asit, cildin yüzeyinde bulunan iyi bakteriler için uygun bir ortam sağlamaya yardımcı olan milyonlarca probiyotik türevi bulunuyor. Bu prebiyotik & probiyotikler, cildin dış etkenlere karşı daha güçlü olmasını sağlıyor ve savunma kalitesini arttırıyor. Böylece serbest radikaller cildinde eskisi gibi kontrol sağlayamıyor, cildin tıpkı genç yıllarındaki olduğu için onları etkisiz bırakmayı başarıyor.

Lancome Advanced Génifique Serumun bir diğer avantajı ise 9 patentli Mikrobiyom biliminden yararlanması! Cilt mikrobiyomu, cilt bakımının yeni keşiflerinden biri. Bu teknolojiyi ilk kullananlardan olan Lancome serum, mikroorganizmaların oluşturduğu faydalı ekosistemi koruyor, mikrobiyomun dengesini ayarlayarak cildin sağlıklı görünmesini sağlıyor.

Advanced Génifique Serum nasıl kullanılır?: Lancome serumu sabah ve akşam temiz cildine uygulamanı tavsiye ediyoruz. Serumunu mutlaka nemlendiriciden önce cildine sürmelisin. Aydınlık görünümleri seviyorsan Lancome serumu makyaj öncesi baz olarak da kullanabilirsin.

2- Lancome Rénergie Multi-Lift Ultra SPF20

2- Lancome Rénergie Multi-Lift Ultra SPF20

Kolajen kaybının cildini daha solgun ve mat göstermesi kaçınılmaz olabilir. Kolajen üretimini hızlandıran ve cildinin gençlik ışıltısını geri kazandıran nemlendiriciler arasında sana ilk olarak Lancome Rénergie Multi-Lift Ultra SPF20 kremi öneririz. Kolajen kaybı belirtilerine karşı etki gösteren bu nemlendirici krem 3 farklı etki gösteriyor. 

  • Kırışıklarının azalmasını ve cildinin daha pürüzsüz görünmesini sağlar
  • Cildini sıkılaştırır ve yukarı doğru lifting etkisiyle kaldırır
  • Cildindeki koyu leke görünümünün azalmasına yardım eder

Nasıl işe yarıyor?: Lancome Rénergie Multi-Lift Ultra SPF20 kremi, gençlik ışıltısını cildine yansıtmak için kolajen kaybını onarmakla işe başlıyor. Gluko+peptitlerle konsantre edilmiş keten tohumu özü içeren formülü sayesinde ciltteki kolajen kaybını onarıyor ve kolajen üretiminin hızlanmasını sağlıyor.

 Düzenli olarak Rénergie Multi-Lift Ultra nemlendiriciyi kullananlarcildinin daha pürüzsüz ve eşitlenmiş göründüğünü söylüyorlar. Ayrıca formülündeki SPF 20 sayesinde günlük UVA koruması sağlar, güneşin zararlı etkilerini cildinden uzaklaştırır. Yaşlanma sürecinde ortaya çıkan koyu leke görünümüne karşı da etki gösteren bu nemlendirici kremi 30 yaşının üzerindeki herkes için önerebiliriz. 

Rénergie Multi-Lift Ultra nemlendirici nasıl kullanılır?: Lancome nemlendiriciyi sabah ve akşam cildine masaj yaparak uygulamalısın. Dairesel hareketlerle kremini cildine yay ve kan dolaşımının hızlanmasını sağla. Kremini yüz ve dekolte bölgesine uygulayarak dengeli bir gençlik ışıltısı sağlayabilirsin. 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?