​Sarı saçlarına renkli dokunuşlar

​Sarı saçlarına renkli dokunuşlar

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Sarı saçlarına renkli dokunuşlar katmak istemez misin? Renkli saçlar günden güne popülerliğini arttırıyor. Sen de bu trende ayak uydurmak istiyorsan sarı saçlarını biraz renklendirebilirsin. Farklı renklerle saçlarına ombre yaparak saçlarının kusursuz görünmesini sağlayabilirsin. Şimdi renkli saç modellerine daha yakından bakıyoruz. Eminiz, bu modellerden sonra sen de saçlarını hemen boyamak isteyeceksin!

Renkli sarı saç modelleri

Sarı saçlarının uçlarına pembe ombre yaparak bahar mevsimine uygun bir görünüm elde edebilirsin. Her saç boyuna uygulanabilen bu teknik sayesinde bütün gözler senin üzerine olacaktır. Özellikle platin sarısı saçlara çok yakışan bu renk, oldukça enerjik ve çılgın görünüyor.

Saçlarına sadece bir değil, birkaç farklı renk ekleyebilirsin. Sarı saçlarına açık mavi, yeşil ve lila tonları da çok yakışacaktır. 2017 saç trendlerinden olan bu pastel tonları biz çok beğendik. Uzun saçlara çok yakışan bu saç rengini elde ettikten sonra saç bakımına da özen göstermelisin. Sağlıklı saçlarda pırıl pırıl görünen bu saç modeli, yıpranmış saç tellerinde böyle kusursuz görünmeyecektir.

Sarı saçlara en çok yakışan renklerden birisi de mavi! Asi ve cool kızların favorisi olan bu renk, gri saç rengiyle de çok yakışıyor. Özellikle örgülü saçlarla harika görünen bu saç rengini denedikten sonra kolay kolay saç rengini değiştiremeyeceksin, bizden söylemesi!

Sarı saçlarına romantik bir hava katmak istiyorsan sana mor rengini öneriyoruz. İster koyu tonlarda, ister açık tonlarda tercih edeceğin bu renk, seni çok daha yenilenmiş ve genç gösterecektir. Ombre tekniğiyle sadece saç uçlarına uygulanan bu renk hem dalgalı saç modellerinde, hem de örgü modellerinde göz alıcı görünecektir.


Gökkuşağı renkleri saç trendlerine hızlı bir giriş yaptı. Bu trend en çok sarı saçlara yakışıyor. Eğer senin de platin sarısı saçların varsa ense bölümünü farklı tonlarla renklendirerek bu görünümü elde edebilirsin. Saçlarını açık kullandığında kimsenin fark etmeyeceği bu saç modeli, atkuyruğu yaptığında herkesi şaşırtacaktır.

Photo Credit: iStock, Pinterest

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?