​Trendy saç rengi: Ekstra açık sarı saçlar


Sarı ve farklı tonlarındaki saç renkleri her zaman en sevilen renklerden oldu. Feminen, çekici ve trendy bir hava katan sarı saçlar her yaz olduğu gibi bu yazında da hakim renklerden! Özellikle sarının soğuk tonları oldukça popüler! Buz sarısı gibi ekstra açık sarı saç renkleri ünlü yıldızlar tarafından da tercih ediliyor. 

Ekstra açık sarı saç rengi nasıl bir renk?

Ekstra açık sarı saç rengi nasıl bir renk

Ekstra açık sarı saç rengi, buz sarısı, platin sarısı gibi açık tonlara sahip, içerisinde soğuk yansımalar olan saç rengine deniyor. Çok havalı bir saç rengi olduğundan, topluluk arasında hemen fark edilmeyi sağlıyor! Özellikle görünümüyle dikkat çekmek isteyenler için ideal bir saç rengi.

Ekstra açık sarı saç renkleri kimlere yakışır?

Ekstra açık sarı saç renkleri kimlere yakışır?

Ekstra açık sarı saç rengi sanılanın aksine, açık ten rengine sahip olanlar yerine buğday ten rengine sahip olanlara yakışıyor. İçerisinde soğuk yansımalar olduğu için soğuk alt tona sahip açık ten renkleri yerine kontrast oluşturacak sıcak alt tona sahip ten renklerine yakışıyor. Buğday ten renklerine, içerisindeki soğuk yansımalar çok daha aydınlık, canlı bir hava veriyor.

Ekstra açık sarı saç renklerine nasıl ulaşabilirsin?

Ekstra açık sarı saç renklerine nasıl ulaşabilirsin

Gelelim ekstra açık saç rengine nasıl ulaşman gerektiğine! Eğer küllü yansımalara sahip bir açık sarı saç rengi istiyorsan sana önerimiz, L’Oréal Paris Excellence Pure Blonde 03 Ultra Açık Küllü Sarı rengi. Soğuk yansımalı zengin saç rengine ulaşmamız için Hi-Lift teknolojisine sahip bu saç rengi, göz alıcı sarı saç rengine ulaşmamızı sağlıyor.

Açık sarı saç rengin doğal görünsün, yumuşak yansımalara sahip olsun istiyorsan da L’Oréal Paris Excellence Pure Blonde 01 Ultra Açık Doğal Sarı saç rengini tercih etmeni öneririz.

Eminiz ki her 2 açık sarı saç rengine de bayılacaksın! :)

Ekstra açık sarı saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Ekstra açık sarı saç renginin bakımı nasıl olmalı

Açık bir saç rengi olduğu için sarı saç renginin parlaklığını korumak şart. Deniz tuzu, klor derken saç sağlığını korumak yazın zor olsa da düzenli bakımla hem saç sağlığını koruyup, hem de muhteşem bir saç rengi elde edebilirsin.

Aynı zamanda boya işleminin hemen sonrasında da saçlarına bakım yapmanı tavsiye ederiz. L’Oréal Paris Excellence Pure Blonde içerisinde Ph dengeli bakım şampuanı ve besleyici maske yer alıyor. Boya uygulaması sonrasında saçlarını şampuanla arındırıp, besleyici maske ile saçlarına bakım yapabilirsin. Böylece saçlarını boyadıktan sonra saç rengin çok daha parlak, saçların da yumuşacık olur! :)

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancôme.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

HerkesiçinGüzellik’e katıl ve %25 indirimi kaçırma!