Vichy SkinConsultAI Cilt Danışmanı’nı Deniyoruz!

Vichy SkinConsultAI Cilt Danışmanı’nı Deniyoruz!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Artık devir değişti: Cep telefonundan bir selfie ile cildinin neye ihtiyacı olduğunu öğrenebilirsin: Vichy SkinConsult AI Dijital Cilt Danışmanı’nı deniyoruz.

Cilt bakımının gittikçe popülerleştiği son dönemde, artık hepimiz en azından cildimizi temizlemek ve nemlendirmek gibi adımları atlamadan uyguluyoruz. Bu en temel cilt bakımı adımları dışında, cildinin nasıl bir özel bakıma ihtiyacı olduğunu biliyor musun? Bu konuda hepimiz biraz eksiğiz, genelde cildimiz bize bunu söylese de bunu okumayı bilmiyor, kulaktan dolma bilgileri uygulayabiliyoruz. Bu noktada bir dermatoloğa görünmek, cilt endişelerine göre uygun cilt bakım ürünleri kullanmanın önemi büyük. Vichy’nin SkinConsult AI Dijital Cilt Danışmanı uygulaması da bunu son derece kolaylaştırıyor. Cilt analinizi, elimizden hiç düşüremediğimiz akıllı telefonlarımıza sığdıran Vichy’nin bu dijital uygulamasını denedik ve hemen seninle de paylaşmaya geldik!

Vichy SkinConsult AI nedir?

Vichy SkinConsult AI nedir?

Vichy SkinConsult AI, yapay zekanın gücü ve dermatologlarla birlikte tasarlanmış, dijital bir cilt danışmanlığı uygulaması. Sadece bir selfie ile cildindeki güçlü ve zayıf yönleri sana söyleyen, hangi bakım ürünlerini nasıl kullanman gerektiğini öneren bu uygulama, evden çıkmana bile gerek kalmadan, cep telefonundan cildine özel bir cilt danışmanlığı veriyor.

Birçoğumuzun cilt endişelerimizi doğru tespit etme ve bunlara uygun doğru cilt bakım ürünlerini seçme konusunda zorlandığımız bir gerçek. Çoğunlukla da bu konuda bir dermatolog önerisine ihtiyaç duyabiliyoruz. Vichy SkinConsult AI’nin en iyi tarafı ise dermatologlarla birlikte geliştirilmiş olması. Tabii sadece bir fotoğraftan cildini analiz eden yapay zekanın gücünü de yabana atmamak gerek!

Vichy SkinConsult AI nasıl çalışıyor, ne işe yarıyor?

Vichy SkinConsult AI nasıl çalışıyor, ne işe yarıyor?

Cildinin güçlü ve zayıf yönlerini öğrenmek için, Vichy SkinConsult AI uygulamasını cep telefonundan açıp bir selfie çekiyorsun. Daha sonra uygulama senin fotoğrafını, 10.000 farklı fotoğraf ile karşılaştırarak değerlendiriyor. Cildinin güçlü olan, desteğe ihtiyaç duyan ve zayıf noktalarını yüzdeleri ile veriyor. Bu cilt problemlerinin neden oluştuğunu, düzelmesi için nelere dikkat etmen gerektiğini ve nasıl bir cilt bakım rutini oluşturman gerektiğini en ince detayına kadar anlatıyor. Bunu yaparken de tamamen dermatologların yönlendirmelerinden destek alıyor.

Vichy SkinConsult AI, yüklediğin fotoğrafını 7 farklı cilt özelliği ile değerlendiriyor. Sıkılık kaybı, koyu halka görünümü, gözenek görünümü, ışıltı kaybı, ince çizgiler, kırışıklık görünümü ve göz altı kırışıklıkları olarak öne çıkan bu cilt özelliklerinden hangilerinin cildinde güçlü olduğunu, hangilerini de önceliklendirmen gerektiğini sana söylüyor. Bize sorarsan, teknolojinin gelişimine her gün şahit olsak da, böyle bir uygulama bizi büyülemeye yetiyor. Düşünsene, sadece cep telefonundan, cildin için ihtiyacın olan tüm bilgileri öğrenebilirsin!

Vichy SkinConsult AI Dijital Cilt Analizini nasıl yapabilirsin?

Vichy SkinConsult AI Cilt Analizini nasıl yapabilirsin?

Vichy SkinConsult AI cilt analizinin en güzel taraflarından biri de sadece birkaç adımda gerçekleşebiliyor olması:

  • Cildin, çevren, alışkanlıkların ve beslenme düzeninle ilgili çeşitli sorulara cevaplar ver,
  • Cep telefonundan Vichy SkinConsult AI sayfasına girip bir selfie çek veya var olan bir selfie’ni yükle,
  • Sonuçları öğren ve sana özel cilt bakım rutini önerilerini incele.

İşte bu kadar basit! Vichy SkinConsult AI’nin yapay zekası, cildindeki en ufak gözeneği bile analiz edebilme hassasiyetine sahip. Cilt raporun sonucu önerilen ürünler de tamamen cilt endişelerine yönelik nokta atışı ürünler oluyor. Sana cildini nasıl bir ürünle temizlemen gerektiğinden, geceleri uygulayabileceğin rutin önerilerini bile söyleyebiliyor.

Eğer cildin için doğru cilt bakım rutinini oluşturmakta zorlanıyor, hangi içerikleri ve ürünleri kullanman gerektiğine emin olamıyorsan, Vichy SkinConsult AI Dijital Cilt Analizi uygulamasını mutlaka denemeni öneririz!

Cilt analizine başlamak için buraya tıklayabilirsin!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?