Deniyoruz: Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum!

Deniyoruz: Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum!

Hepimizin bildiği gibi cilt yaşlanması kaçınılmaz! Sadece geçen zaman değil, birçok dış etken de cildimizin erken yaşlanmasına neden olabiliyor. UV ışınları, hava kirliliği, stres, uyku düzensizliği, dengesiz beslenme gibi faktörler erken yaşlanma belirtilerini olumsuz yönde etkileyebiliyor. Bu etkenler nedeniyle de cilt bariyeri güçsüzleşiyor ve ince çizgiler, sıkılık, esneklik, ışıltı kaybı ortaya çıkıyor.

Tabii ki biz önlem alıp, cilt bariyerini güçlendirecek, cildimize kaybetmeye başladığı ışıltısını, yumuşaklığını geri kazandıracak ürünler kullanıyoruz. İşte bu ürünlerden biri de Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum! Bu yepyeni cilt bakım serumunu bizimle beraber keşfetmeye ne dersin?

Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum Nedir?

Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum Nedir?

Kiehl'sın en yeni cilt bakım serumu Vital Skin-Strengthening Super Serum, cildimizi koruyan cilt bariyerini güçlendirerek erken yaşlanma belirtilerine engel oluyor. Günlük stres faktörlerinin neden olabileceği yorgun görünümü, donuk cildi canlandırmaya yardımcı oluyor. Adından da anlaşıldığı gibi bu güçlü “süper serum”, cildin yüzey katmanlarına nüfuz ediyor ve cilt bariyeri fonksiyonunu güçlendirmeye yardımcı oluyor. Böylece cildimiz daha yumuşak, daha dayanıklı ve daha genç görünüyor. Daha ne olsun? :)

Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum İçeriğinde Neler Bulunuyor?

Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum İçeriğinde Neler Bulunuyor?

Bu cilt bakım serumunun güçlü içerikleri bizi cezbetti diyebiliriz! Serumun içerisinde Kiehl’sın en küçük Hyaluronik Asit formu olan 11kDa (Kilodalton) Hyaluronik Asit ve Bitkisel Kaynaklı Kompleks bulunuyor.

11kDa Hyaluronik Asit: Cildin yüzey katmanlarına etki ederek çevresel faktörlere karşı cilde nemlendirme sağlıyor ve cildi güçlendiriyor.

Bitkisel Kaynaklı Kompleks: Hint Fesleğeni, Kırmızı Ginseng Kökü ve Şizandra Üzümü içeriyor. Işıltılı görünüm ve esneklik hissi için cildi güçlendirmeye yardımcı olur. Hint Fesleğeni çevresel faktörlere karşı savaşır ve cilde ışıltılı bir görünüm sağlar, Kırmızı Ginseng Kökü cildi güçlendirir, Şizandra Üzümü ise cildin daha esnek hissetmesini sağlar.

Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum’un Cilde Etkileri Nelerdir?

Cildimize sağladığı ve bizim de kullanmaya başladığımızdan beri gözlemlediğimiz etkileri şu şekilde:

• Cilt bariyerini güçlendiriyor.

• Cildi günlük stres faktörlerine karşı koruyor.

• Dolgunluk hissi için cildin nemi daha iyi tutmasına yardımcı oluyor.

• Erken yaşlanma belirtileri kaynaklı ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.

• Cilt, daha fazla ışıltılı görünüyor, daha esnek ve yumuşacık oluyor.

• Hafif yapısıyla kolayca emiliyor.

• Cilt yüzeyinin hücre döngüsünü arttırıyor; cilt daha canlı ve parlak görünüyor.

Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum Kimler için Uygun?

Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum, hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun bir cilt bakım serumu.

Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum Nasıl Kullanılır?

Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum Nasıl Kullanılır?

Gelelim Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum’u nasıl kullandığımıza! Bu serumu gece ve gündüz bakım rutinimizde kullanıyoruz. Cildimizi tonik ya da temizleyici yardımıyla güzelce temizledikten sonra tüm yüzümüze Super Serum’u uyguluyoruz. Böylece cildimizin dış etkenlere karşı güçlenmesini, dirençli olmasını kolayca sağlayabiliyoruz. İşte bu kadar! :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?