Siyah Kağıt Yüz Maskeleri Ciltte Ne İşe Yarar?

Siyah Kağıt Yüz Maskeleri Ciltte Ne İşe Yarar?

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Kağıt maskelerin yükselişi dur durak bilmiyor. Kullanımı çok kolay, etkisi kocaman olan kağıt maskelerin biz de bağımlısı olduk! Nemlendirici kağıt maskeden sonra cilt bakım rutinimize siyah kömür maskeler de eklendi. Kömür maskeler cildi nemlendirirken aynı zamanda gözeneklerin sıkılaşmasına ve daha mat görünmesine yardımcı oluyor. Saf kömürün gücünden yararlanmak isteyen güzellik severleri yazımızın devamına alalım.

Siyah kağıt maske nedir?

Siyah cilt maskeleri, doğal saf kömürün faydalarını yoğun bir şekilde cildimize yansıtan cilt bakım ürünleri. Siyah kağıt maske ise cilt maskesinin en kolay uygulama yöntemi. Kağıt maskeyi pratik bir şekilde yüzüne yerleştirerek saf kömürün cildine olan faydalarından yararlanabilirsin. 

Doğal kaynaklı kömür ve salisilik asit içeren Garnier Saf Kömür Kağıt Maskeler sayesinde cildini nemlendirirken aynı zamanda cildinin yağ dengesini düzenleyebilirsin. 1 tane Garnier Kağıt Maske kullanmak bir haftalık nemlendirici kullanmak kadar etkili! 

En iyi siyah kağıt yüz maskeleri

Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Gözenek Sıkılaştırma Etkili Yüz Maskesi

Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Gözenek Sıkılaştırma Etkili Yüz Maskesi

Geniş gözeneklerinden şikayetçiysen saf kömür içeriği gözenek problemine çözüm olabilir. Arındırma, yoğun nem ve gözenek sıkılaştırıcı etkisi olan Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi büyük ve genişleyen gözeneklerini sıkılaştırarak yüzüne daha pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor. Garnier kağıt maskenin içeriğindeki siyah yosun, LHA ve Hyaluronik Asit sayesinde cildin yoğun bir şekilde nemlenir ve gözenek görünümünde gözle görülür bir küçülme olur.

Yüzünde siyah iz bırakmayan Garnier cilt maskesi, cildinde yumuşacık bir his bırakıyor. Maskeyi çıkardıktan sonra gözeneklerinin sıkılaştığını ve daha ışıltılı göründüğünü fark edecesin. Biz önemli buluşmalardan önce mutlaka kağıt maske Garnier'in etkisinden yararlanarak göz alıcı görünmeyi başarıyoruz :)

Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Matlaştırma Etkili Yüz Maskesi

Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Matlaştırma Etkili Yüz Maskesi

Garnier kağıt maskenin matlaştırıcı etkisi olanı ise yağlı ve parlamaya meyilli olan cilt yapısı için! Siyah çay yaprağı, saf kömür ve Hyaluronik Asit içeren Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Maske, yüzün T bölgesini matlaştırarak gün içinde oluşabilecek parlamanın önüne geçiyor. 

Kağıt maskenin içinde kömür gözenekleri derinlemesine temizler, siyah çay yaprağı cildi matlaştırır ve hyaluronik asit ise cildin ihtiyacı olan nemi kazandırır. Tam da yağlı ve karma cilt için ihtiyacımız olan bütün içerikler Garnier Saf Kömür Maske'nin içinde toplanıyor. Düzenli olarak kağıt maske kullandığında yüzündeki sebum oranı dengelenir ve yüzünde doğal bir mat görünüm oluşur. 

Siyah kağıt yüz maskesi nasıl kullanılır?

Siyah kağıt yüz maskelerini kullanmak çok pratik! Garnier maskenin beyaz tarafı yüzüne gelecek şekilde maskeyi yerleştir. Burun ve ağız kenarlarına maskenin tam oturduğuna emin ol. Şimdi 15 dakika boyunca serbestsin! Dilersen manikür yapabilir veya vücut bakımına geçebilirsin. Sürenin sonunda maskeni cildinden dikkatlice kaldır. Yüzünde kalan ürünü yayarak maskenin etkisini devam ettirebilirsin. Eğer dışarı çıkacaksan temiz bir pamukla yüzünde kalan ürünü temizle. Biz haftada bir kere Garnier cilt maskesi kullanarak cilt bakımını tamamlıyoruz. 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?