Yeni Yılda Cilt Problemlerinden Kurtulmanın 5 Yolu

Yeni Yılda Cilt Problemlerinden Kurtulmanın 5 Yolu

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Yeni yılı pürüzsüz bir cilte karşılamak için, cilt problemlerinden kurtulmanın 5 yolunu anlatıyoruz!

2020 hepimiz için yorucu ve zor geçti ama şimdi karşımızda umut dolu yepyeni bir yıl var. 2021’e girerken, tüm cilt problemlerini geride bırakmak istiyorsan, doğru yerdesin! Sıkılık kaybından sivilcelere, siyah noktalardan cilt lekelerine, kırışıklıklardan pul pul dökülmelere, cildinle ilgili 2020’de canını sıkan her şeyi geride bırakman için bildiğimiz tüm cilt bakım tüyolarını anlatmaya geldik. İşte yeni yılda cilt problemlerinden kurtulmanın ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanın yolları!

1. Cilt kusurları ve lekeleri geçirmek için:

1 Cilt kusurları ve lekeleri geçirmek için:

Siyah noktalar, tıkanmış gözenekler ve ciltteki lekeler senin için geçen yılda kalabilir. Nasıl mı? Peeling etkili serumlar kullanarak, cildindeki kusurları giderebilirsin. La Roche Posay’in Effaclar Serum'u, salisilik asit, glikolik asit, LHA ve niacinamide içeren formülüyle ciltte bir peeling etkisi yaratarak, tıkanmış gözeneklerin açılmasına, cilt kusuru görünümü ve lekelere etki ederek cildin pürüzsüzleşmesine yardımcı oluyor. Akneye eğilim gösteren ciltlerdeki bu kusurları giderdiği gibi aynı zamanda cildi yatıştırma özelliğine de sahip.

2. Kırışıklıklar, ince çizgiler ve dolgunluk kaybı için:

2 Kırışıklıklar, ince çizgiler ve dolgunluk kaybı için:

Hassas bir cilde sahipsen ve cildini yormayacak bir yaşlanma karşıtı bakım yapmak istiyorsan, hyaluronik asit serumlarına mutlaka bir şans vermelisin. Bu sayede cildinin daha dolgun, daha sıkı ve genç görünmesini sağlayabilirsin. La Roche Posay Hyalu B5 Serum, formülündeki iki çeşit hyaluronik asit molekülü ile cildin daha dolgun ve canlı görünmesini sağlıyor. Vitamin B5 ile cildi yatıştırıp onarırken, madecassoside ile de cildi sıkılaştırarak kırışıklık görünümünün azalmasını sağlıyor. Kısacası cildindeki yaşlanma belirtilerini 2020’de bırakıp, yeni yıla pürüzsüz bir giriş yapmak için bu hyaluronik asit serumu biçilmiş kaftan!

3. Akneye eğilim gösterebilen ciltlerde kusurlar için:

3 Akneye eğilim gösterebilen ciltlerde kusurlar için:

Eğer yağlı ve akneye eğilim gösterebilen bir cilde sahipsen, cildini iyi bir şekilde arındırmalı ve gereken bakımı uygulamalısın. Cilt kusurlarının görünümünün azalmasını sağlayacak La Roche Posay Effaclar Tanışma Kiti’ni bugüne kadar hayatına sokmadıysan, yılbaşında yeni kararlar almanın tam zamanı! Bu kitteki La Roche Posay Effaclar Jel ile cildindeki fazla sebum üretimini kontrol altına alabilir, Effaclar Duo (+) ile de tıkalı gözeneklerinin görünümünün ve cilt kusurlarının azalmasını sağlayabilirsin. Akneye eğilim gösteren cildin için ihtiyacın olan bakımı sağlayacak bu kitle, yeni yılda cildin pürüzsüz görünecek!

4. Cilt kuruluğu ve rahatsızlık hissi için:

4 Cilt kuruluğu ve rahatsızlık hissi için:

Çok kuru, atopiye eğilim gösterebilen bir cildin varsa, cildindeki rahatsızlık ve kaşınma hissi canını sıkıyor olabilir. Tabii ki bunun da bir çözümü var! Kuruyan vücudunu ve ellerini nemlendirmek, kaşıntı ve rahatsızlık hissinin azalmasını sağlamak için La Roche Posay Lipikar Baume AP+M’yi kullanabilirsin. Onarıcı etkili bu balsam, cildi anında yatıştırmaya yardımcı oluyor, koruluk sonucu oluşan kaşıntı hissini azaltmaya yardımcı olurken, tekrarlamasına da engel oluyor. Rahat, bariyeri güçlenmiş ve nemlenmiş bir cilde sahip olmak için Lipikar Baume AP+M’yi mutlaka denemelisin.

5. Tahriş olmuş eller için:

5 Tahriş olmuş eller için:

2020’nin en sık baş etmek zorunda kaldığımız cilt sorunlarından biri de kurumuş ve çatlamış ellerdi. Sürekli el yıkamak ve dezenfektan kullanmak sonucunda ellerimiz kurudu ve tahriş oldu. Ellerinin bariyerini onaracak ve yatıştırarak onaracak bir el kremiyle, yeni yılda bakımlı ellere sahip olabilirsin: La Roche Posay Cicaplast Mains el kremi, formülündeki niacinamide ve gliserin ile cilt bariyerini onarmaya, yatıştırmaya ve nemlendirmeye yardımcı oluyor. Bu kremin en iyi tarafı, sık el yıkamaya karşı dayanıklı bir bariyer oluşturması. Kuru ellere elveda!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?