​Kahverengi saç renklerini tanıyalım!

​Kahverengi saç renklerini tanıyalım!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Herkese yakışan tek saç rengi herhalde kahverengi saç renkleridir! :) Özellikle farklı yansımalara sahip kahve tonlarıyla kusursuz görünmemek imkânsız! Senin de kahverengi saçların varsa ya da saçını kahve tonlarına boyamayı düşünüyorsan, bu önerilerimize mutlaka bir göz atmanı öneririz!

1.Çikolata kahve saç rengi

çikolata kahve

Çok hafif, açık bazda sıcak ve altın tonlarda yansımalara sahip çikolata kahve saç rengi son dönemlerin en gözde saç renklerinden! Ünlü yıldızlar da çikolata kahve saç rengini tercih ederek çarpıcı bir görünüm elde ediyorlar. Sen de bu trendden geri kalmadan hemen denemek istersen sana önerimiz L'Oréal Paris Excellence Creme 6.35 Çikolata Kahve saç rengi. Zenginleştirilmiş 3'lü bakımıyla uzun süre kalıcı, zengin, yoğun bir renk sağlayan Excellence Creme'i eminiz ki sen de bizim gibi çok seveceksin! :)

Eğer bitter çikolata gibi daha koyu bir çikolata kahve saç rengi elde etmek istiyorsan da sana önerimiz L'Oréal Paris Casting Créme Gloss 323 Bitter Çikolata! 28 şampuanlamaya kadar kalıcı, süper parlak saç renkleri sağlayan Casting Créme Gloss'un bu saç rengi ile çok havalı bir görünüm elde edebilirsin. 

2.Açık kahve saç rengi

açık kahve

Sütlü çikolata gibi bir rengi andıran açık kahve saç rengi özellikle buğday tenlilere ve beyaz tenlilere çok yakışıyor. Hafif soğuk tonda yansımalara sahip açık kahve saç rengi ile yüzünün daha aydınlık görünmesini de sağlayabilirsin. Işıltılı ve doğal bir saç rengi sonucu istiyorsan L'Oréal Paris Excellence Creme 6 Açık Kahve rengini denemeni tavsiye ederiz. 

3.Altın kahve saç rengi

altın kahve

Saçların kahve tonunda ama daha parlak ve canlı bir görünüm oluşmasını mı istiyorsun? Altın kahve tonuna boyayarak daha canlı bir görünüm oluşturabilirsin! Altın yansımalara sahip L'Oréal Paris Excellence Creme 5.32 Altın Kahve sayesinde saçların ışıl ışıl olacak! 

4.Bakır kahve saç rengi

bakır kahve

Bakır yansımaları olan bakır kahve saç rengi her ten rengine çok yakışsa da, beyaz ten rengiyle muhteşem bir uyum yakalar! Eğer sen de beyaz tenliysen ve saç rengini değiştirmek istiyorsan sana kesinlikle bakır kahve saç rengini öneririz! L'Oréal Paris Excellence Creme 6.45 Bakır Kahve ile bu renge kolayca ulaşabilirsin.

5.Akaju kahve saç rengi

akaju kahve

Akaju dediğimiz, kızıl yansımalara sahip harika bir saç rengidir akaju kahve. Kahve ile akaju yansımalar birbirleriyle çok uyumlu şekilde akaju kahve saç rengine buluşuyor ve ortaya harika bir görünüm çıkıyor!

6.Bronz Kahve saç rengi

bronz kahve

Bronz kahve saç rengi, son dönemin en çok dikkat çeken saç renklerinden biri! Bronz yansımalarıyla oldukça havalı görünen bu saç rengine, L'Oréal Paris Casting Créme Gloss 680 Bronz Kahve saç rengiyle kolayca ulaşabilirsin. Özellikle saç boyası kutusunun içerisinde yer alan fındık özlü saç bakım kremiyle ışıl ışıl, parlak saçlara kavuşabilirsin! :)

7.Türk kahvesi

türk kahvesi

Soğuk akaju yansımaları olan Türk Kahvesi saç rengini her ten rengi kullanabilir. En çok tercih edilen saç renklerinden olan Türk Kahvesi saç rengini sen de tercih ederek trendlere uyabilirsin! Bu renge ulaşman için ise tek yapman gereken L'Oréal Paris Excellence Creme 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi'ni denemen. :) 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?