​Sadece 2 dakikada yapabileceğin pratik saç modelleri

​Sadece 2 dakikada yapabileceğin pratik saç modelleri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Saçlarını şekillendirmek için zamanın yoksa, bu saç modelleri tam sana göre! Geç kaldığında bu modellerden birini seçip kolayca yapabilirsin, çünkü en fazla 2 dakikanı alacak.Hem şık görünmek hem de arkadaşlarını daha fazla bekletmemek istiyorsan bu yazıyı iyi okumanı tavsiye ediyoruz.

Pratik saç modelleri

Örgülerin ne kadar popüler olduğunu biliyorsundur. Bu doğal ve havalı örgü sayesinde sen de bu trendi yakalayabilirsin. Acelen olduğunda saçlarının tamamı yerine sadece yarısını örerek de çok havalı görünebilirsin.

Bu saç modeli dalgalı saçlara sahip olanlara çok yakışacaktır. Saçlarının önlerinden aldığın iki tutamı geriye doğru getir ve ortada düğüm at. Daha sonra tel toka yardımıyla bu düğümü sabitle, işte bu kadar!

Editörün önerisi: Saçlarının uçlarını köpük yardımıyla daha havalı ve kalıcı bir hale getirebilirsin, bizden söylemesi.


'Saçlarımı örmek istiyorum ama acelem var' dediğini duyar gibiyiz! Merak etme, bu saç modeliyle geç kalmayacaksın. Saçlarının arasından aldığın iki ince tutamı hızlıca ör ve saçlarının arkasına sar. Daha sonra tel toka ile sabitle.

Saçlarını hızlıca topuz yapmak istiyorsan bu modele bakmalısın. Saçlarının hepsini yukarıda atkuyruğu yap. Saçlarının bir kısmını tokanın içinde, bir kısmını da dışarıda bırakmalısın. Daha sonra dışarıda bıraktığın saç tutamlarını topuzunun etrafına sar. Saç spreyiyle bu stilini sabitlemelisin.

Zarif ve pratik bu topuz modeline biz bayıldık. Saçlarını ensende atkuyruğu yap, daha sonra saç lastiğinin içinden atkuyruğunu birkaç kere geçirerek saçlarını burgulu hale gelmesini sağla. Son olarak saçlarının tamamını lastiğin içinden geçir ve tel toka ile sabitle.

Editörün önerisi: Saçlarının önünden ince tutamlar çıkararak daha doğal bir görünüm yakalayabilirsin.

Photo Credit: Getty Images, Pinterest

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?