Tüm sarışınlar buraya! Sarı saç bakımındaki en son keşfimiz!


Cesur bir tercih yaptın ve saçlarını sarı saç renklerinden birine boyattın; röfle, balyaj ya da ombre yaptırdın. Eminiz ki bu saç rengini denemeyi çok istiyordun! Fakat sonuç pek de istediğin gibi olmadı mı? Hayalindeki o canlı tona bir türlü ulaşamadın mı?

Seçtiğin ton ister koyu sarı, ister platin sarısı, ister küllü sarı ya da gri olsun fark etmez; elde etmek istediğin o havalı sarı saç rengine doğru saç bakım ürünleri kullanarak ulaşabilirsin! Seni yeni keşfimiz Kérastase Blond Absolu saç bakım serisiyle tanıştıralım!

Blond Absolu ile havalı sarı saç rengine ulaş!

blond absolu

Sarı saç rengine ulaşmaya çalışırken, saç açma işlemi uygulanan saçlarda istenmeyen sıcak yansımalar oluşabiliyor. Bu sıcak yansımaları nötralize ederek, saç renginin çok daha soğuk bir tona ulaşması sağlanabiliyor. İşte bunu da Kérastase’ın yeni saç bakım serisi Blond Absolu başarıyor.

İçerisinde Hyaluronik asit, Edelweiss çiçeği ve güçlü Ultra-Violet nötrleştirici pigmentler bulunuyor. Bu içerikler sayesinde hem saçtaki istenmeyen sıcak yansımaları nötralize ediyor, hem de çok işlem görmüş saçı onarıp parlaklığını artırabiliyor.

Saça sağladığı faydalar:

blond absolu kerastase

Saç açma işlemlerinden sonra saç dokusunda farklılıklar oluşabilir. Saçlar sertleşebilir, kuruyabilir, zarar görebilir. Önemli olan saç boyandıktan sonra uygulanan bakımlardır. Normalde sarı saç renklerine özel diğer mor şampuanlar ve bakımlar saçtaki rengin nötrlenmesine yoğunlaşır. Ancak Blond Absolu, açma işlemi görüp zarar gören saçın nem ihtiyacını karşılayıp, yoğun bir bakım yapıyor.

Ultra-Violet pigmentleriyle saç rengi mükemmelleşiyor, Hyaluronik asit ile saç güçleniyor, Edelweiss çiçeği özleriyle de nemleniyor ve besleniyor. Ayrıca dış etkenlere karşı da saç rengi koruma altına alınmış oluyor. Sana da göz alıcı parlaklıkta sarı saç renginle baş döndürmek kalıyor! :)

Blond Absolu saç bakım serisini tanıyalım!

blond absolu

Bain Ultra-Violet Sarı Saçlar için Renk Koruyucu Şampuan:

Bain Ultra-Violet mor şampuan, sarı saçlarda istenmeyen tonları nötralize eder. Hyaluronik asit ile gri, platin sarı ve soğuk sarı saçlar için idealdir. Günlük kullanıma uygundur ve saçı ağırlaştırmadan besleyip arındırır.

Bain Lumiére Sarı Saçlar için Parlaklık Şampuanı:

Aydınlatıcı etkiye sahip saç banyosu, Hyaluronik asit ile gri, platin sarı ve soğuk sarı saçlar için idealdir. Nazik temizleme formülü ile saçı kökten uca besler. 24 saat boyunca parlak saçlar ortaya çıkarır.

Cicaflash Sarı Saçlar için Besleyici Bakım Sütü:

İlk defa lila rengi bir saç kremiyle tanışıyoruz! :) Lavanta tonuna sahip lila rengindeki bu bakım sütü, saç liflerini besleyerek onarılmasını sağlar. Bain Lumière saç banyosu sonrası kullanıldığında saça %92’ye kadar daha fazla nem kazandırır. Bain Ultra Violet saç banyosu sonrası kullanımda ise saçları 16 kata kadar kırılmalara karşı korur.

Masque Ultra-Violet Sarı Saçlar için Besleyici Maske:

Mor şampuandan sonra bu seride saç maskesi de mor renkte! Bu mor maske, renk tonlarını nötralize ederken saçları onarıyor, besliyor ve aydınlatıcı etkiye sahip. Sarı saçlar için özel olarak formülize edilmiş içeriğiyle ekstra parlaklık ve yumuşaklık sağlar.

Cicaplasme Sarı Saçlar için Koruyucu Serum:

Lavanta rengine sahip bu saç serumu 24 saat boyunca elektriklenmeyi önleyici özelliği sayesinde saçlardaki kabarmayı önler. 230 dereceye kadar olan sıcaklıklardan saçı koruyarak, ısıya karşı koruma altına alır. Aynı zamanda UV filtresi ile saçları günlük oksidasyonlardan ve güneş ışınlarından korur.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala