Deniyoruz: Garnier Micellar Çok Kullanımlı Eco Pad


Makyaj temizlemede yeni bir devir: Garnier Micellar Çok Kullanımlı Eco Pad’i denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

Makyaj temizlemek, hiçbirimizin atlamaması, asla üşenmememiz gereken bir adım. Cilt problemleri, genişlemiş gözenekler ve solgun bir görünümle baş başa kalmamak için neyse ki işimizi kolaylaştıran bir sürü ürün var. Bunlardan biri de Garnier Micellar Çok Kullanımlı Eco Pad. Uzun süre kullanılabilen bu yıkanabilir makyaj temizleme pedlerini görür görmez denedik ve yorumlarımızdan bahsetmeye geldik!

Garnier Micellar Çok Kullanımlı Eco Pad Nedir?

Garnier Micellar Çok Kullanımlı Eco Pad Nedir?

Garnier Micellar makyaj temizleme sularını, çıktıkları ilk günden beri vazgeçmeden kullanıyoruz. Tüm çeşitlerini deneyip, her birini ayrı sevdiğimiz Garnier Micellar serisine, şimdi bir de çok kullanımlı yüz temizleme pedleri eklendi. Peki Garnier Micellar Çok Kullanımlı Eco Pad’ler tam olarak ne işe yarıyorlar?

Garnier Micellar yıkanabilir makyaj temizleme pedleri, kullan-at şeklinde olmayan, her seferinde yıkanarak defalarca kullanılabilen, çevre dostu makyaj temizleme ürünleri. Bir makyajı temizlemek için 3-4 tane pamuk kullandığımızı düşününce, bu tekrar kullanılabilen makyaj temizleme pedleri, temiz bir doğa ve sürdürülebilir bir hayat için harika bir seçenek. Atığı minimuma indirmek, çevre kirliliğinin önüne geçmek ve daha yeşil bir gezegen için, Garnier Micellar Çok Kullanımlı Eco Pad’leri kullanmak bizce mükemmel bir adım.

Garnier Micellar Çok Kullanımlı Eco Pad’in Özellikleri

Garnier Micellar Çok Kullanımlı Eco Pad’in Özellikleri

Makyaj temizliği için pamukları bir kenara bırakıp, çok kullanımlı, yıkanabilir makyaj temizleme pedlerine geçiş yapmak kuşkusuz ki çevre için çok güzel bir adım, peki Garnier Micellar Çok Kullanımlı Eco Pad tam olarak hangi özelliklere sahip?

  • Garnier Micellar Çok Kullanımlı Eco Pad kutusundan tam üç tane temizleme pedi çıkıyor.
  • Bu pedler her kullanımdan sonra, elde sabunla çok kolay bir şekilde temizlenebiliyor.
  • Toplamda 1000 kullanıma kadar yetiyor.
  • Tüm micellar sular veya çift fazlı makyaj temizleme suları için uygun.
  • Pamuk kadar yumuşak bir dokuya sahip.
  • Ovalamaya gerek kalmıyor.
  • Yüz, göz ve dudak çevresinde kullanıma uygun.
  • Elde kolayca yıkandığı gibi, derin temizlik için çamaşır makinesinde de yıkanabiliyor.

Garnier Micellar Çok Kullanımlı Eco Pad Nasıl Kullanılır?

Garnier Micellar Çok Kullanımlı Eco Pad Nasıl Kullanılır?

Garnier Micellar Çok Kullanımlı Eco Pad’lerin aslında normal bir makyaj temizleme pamuğundan hiçbir farkı yok. Sadece çok daha büyükler, bu sayede tüm yüze tek seferde yetebiliyorlar. Tek yapman gereken, tercihine göre micellar suyunu veya çift fazlı makyaj temizleyicini pedin üzerine ıslanacak kadar dökmek ve tıpkı makyaj pamuğuyla temizlediğin gibi uygulamak.

Dokuları çok yumuşak olduğu için, ciltte çok nazik bir temizleme etkisi yapıyorlar ve ovuşturmaya hiç gerek kalmıyor. Fondöten, maskara ve ruju rahatça temizliyorlar ve sonrasında sabunla yıkandıklarında tertemiz oluyorlar. Eğer daha derin bir temizlik yapmak istersen de, haftada 1 kez çamaşır makinesinde 30 derecede yıkayabilirsin. Yaklaşık 1000 kere kullanabileceğin Garnier Micellar Çok Kullanımlı Eco Pad’ler sayesinde ne kadar çok pamuk israfından kurtulacağını bir düşünsene!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Seni daha yakından tanıyarak ilgini çekecek içerikleri sana önerebiliriz!