​En çarpıcı kahve saç renkleri

​En çarpıcı kahve saç renkleri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Kahve saç renkleri son dönemde popülerliğini arttırıyor! Doğal görünümlerden yana olanların bu habere çok sevindiğine eminiz! Peki, bu sene hangi kahve tonları trend olacak? Eğer merak ediyorsan, yazımızın devamında en çarpıcı kahverengi saç renklerini bulabilirsin!

Çikolata kahve saç rengi

Çikolata kahve saç rengi

Çikolataya hangimiz hayır diyebiliriz ki? Bir de çikolatanın kahve tonunun saçlarında olduğunu düşünsene! Her cilt tonuna yakışan çikolata kahve saç rengini tercih edersen eminim ki pişman olmazsın! Eğer çikolata kahve saç renginin uzun süre kalıcı, ışıltılı olmasını istiyorsan, Garnier Color Naturals serisinin 5.52 Çikolata Kahve tonunu tercih edebilirsin. Zeytin ve avokado yağı içeren bu saç boyası saçların hem besler, hem de harika bir renge kavuşmanı sağlar.

Kışkırtıcı kahve saç rengi

İçinde küllü yansımalar bulunduran kışkırtıcı kahve saç rengi özellikle beyaz tenlilere çok yakışıyor. Saç renginin biraz daha çekici ve alımlı olmasını isteyenler için ise ideal! Saçlarını kışkırtıcı kahve saç rengine boyadıktan sonra da farklı saç modellerini kullanarak hava atabilirsin! Bu özel ve güzel saç rengine ise Garnier Color Naturals 5.15 Kışkırtıcı Kahve rengi ile ulaşabilirsin.

Büyüleyici kahve saç rengi

Büyüleyici kahve saç rengi

Adı üstünde, büyüleyici bir görünümde, ışıltılı, kahve saçlar hiç fena bir fikir değil mi? Büyüleyici kahve saç renginle tüm bakışları üzerine toplayacağından hiç şüphemiz yok! Koyu kahve saç rengi üzerine küllü ve akaju yansımalara sahip Garnier Color Naturals serisinin 4.15 Büyüleyici Kahve tonunu kullanarak, daha yoğun ve zengin bir ton elde edebilirsin.

Altın kahve saç rengi

Eğer saç renginin yüzünü daha aydınlık göstermesini istiyorsan, dore yansımalara sahip altın kahve saç rengine mutlaka bir şans vermelisin. Seçtiğin saç boyasının çiçek yağları içeren bir formüle sahip olmasına ise özen göstermelisin. Bizim bu konudaki favorilerimizden biri, çiçek yağları içeren Garnier Çarpıcı Renkler 6.35 Çarpıcı Altın Kahve rengi! Uzun süre kalıcı, yoğun bir saç rengi istiyorsan bu tonu mutlaka denemeni öneririz! :)

Kestane dore saç rengi

Kestane dore saç rengi

Dore yansımalar ve kestane tonu birleşince ortaya bu harika saç rengi çıkıyor! Buğday tenlilere çok yakışan kestane dore, dalgalı saç modelleri ile kullanılınca renk daha belirgin oluyor.

Koyu kahve saç rengi

koyu kahve saç

Soğuk yansımalara sahip buzlu çikolata kahve, açık tenlilerde çok hoş bir görünüm oluşturuyor. Saça daha canlı ve hareketli bir görünüm veren koyu kahve tonu, fark edilmek isteyenlere özel! Bu görünümü nasıl elde edebileceğini merak ediyorsan da sana Garnier Çarpıcı Renkler 3.0 Çarpıcı Koyu Kahve tonuyla kolayca ulaşabileceğini hemen söyleyelim.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?