Size ilham olacak en güzel saç modelleri ile tanışın!

Size ilham olacak en güzel saç modelleri ile tanışın!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Saçlarımızı şekillendirmek söz konusu olduğunda işler birazcık karmaşıklaşabiliyor... Ama ihtiyacın olan yalnızca ilham! Biz de tarzına tarz katacak en güzesaç modelleri ile karşındayız! Bakalım senin favorin hangisi olacak?

Pratik saç örgüsü

pratik saç örgüsü

Kolay saç örgüleri hepimizin favorilerinden! Bizce dünyanın en güzel saç modelleri kolay ve pratik olan stiller! :) Klasik saç modellerini bile anında en güzel saç modellerine dönüştüren saç örgüleri ise günlük saç modellerimizin olmazsa olmazı!

Editör önerisi: Saçlarımız kabardığında saç modelimiz de güzel görünmüyor... İşte böyle durumlara engel olabilmek, güzel saç modellerine sahip olabilmek için bizim tercihimiz Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi'den yana! Saçlarının uç ve boylarına uygulayarak, saçındaki kuruluğa yalnızca 2 dakikada pratik bir çözüm getirebilirsin! 

İkili topuz

ikili topuz

Vintage saç görünümlerini seviyorsan bu saç modeline ilk görüşte aşık olacaksın. İlkokula giderken yaptığımız ikili topuz modelini bu yaz tekrar yapabilirsin. Saçlarını iki yana ayır ve lastik toka ile sabitle! Saçını iki taraftan atkuyruğu topladıktan sonra lastikleri yukarıya doğru çek ve saç modelinin daha salaş görünmesini sağla. Özellikle daha bohem görünmesini istiyorsan saçlarını çok sıkı toplamamaya dikkat et. Bu saç modeliyle olduğundan daha genç ve enerjik görüneceğin kesin. :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?