Çekici kahverengi saçların 7 sırrı!

Çekici kahverengi saçların 7 sırrı!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Kahverengi saçları çok sık görsek de aslında asla modası geçmeyecek, en doğal görünen saç renklerinden. Saç trendlerinden ilham alarak kahverengi saçlar için önemli ipuçlarını hazırladık. Hemen okumaya ne dersin?

Kahverengi saç tonları bu sene çok popüler! Özellikle ışıltılı saç sevenler kahverengi saç modellerinden gözlerini alamıyor. Işıltılı kahve, çikolata kahve ve küllü kahve tonları ile sen de saçlarında yeni bir görünüm yaratabilirsin.

Kahverengi saçlar aslında sandığın gibi sıradan değil! İşte kanıtı
Kahverengi saç bizim en çekici bulduğumuz saç renklerinden biri! Kahverengi saç renkleri kadınlara çekici, seksi ve gizemli bir hava katıyor. Sen de saçlarında doğal ve gizemli bir hava yakalamak istiyorsan kahverengi saç önerilerini okumalısın! Işıltılı görünüm için bronde saçları denemeye ne dersin?

Kahverengi saçlar asla sıradan değil!

Kahverengi saçlar asla sıradan değil!Sarışınların ve kızıl saçların trendy olduğu bu dönemde, kumral olmak oldukça normal geliyor değil mi? Ancak asla sıradan bir renk değil! Kahverengi saçların en büyük avantajı natürel ve sofistike görünmesi. Ayrıca bu saç rengi her cilt tonuyla da oldukça uyumludur.

Kahverengi saçlarına hak ettiği değeri ver!

Kahverengi saçlarına hak ettiği değeri ver!Saçlarının daha farklı görünmesini istiyorsan, uzun, asimetrik bir bob kesimi deneyebilirsin. Bu saç kesimi tüm yüz şekillerine uygulanabilir ve saçlarının hak ettiği değeri görmesini sağlar. Böylelikle de saçların sıradanlıktan tamamen çıkar! Kahverengi saç boyası tonları ile saç kesimini renklendirmeyi unutma!

Işıltılı kahve ile farkını ortaya koy!

Işıltılı kahve ile farkını ortaya koy!Kahverengi saçlarının daha aydınlık ve parlak görünmesi için bronde trendini deneyebilirsin. Oldukça doğal görünen açık renkteki ışıltılarla hem yüzünü daha aydınlatmış, hem de saç rengini farklılaştırmış olursun.

Saç bakımına önem ver!

Saç bakımına önem ver!


Saçların boyalı olsun ya da olmasın, düzenli bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenle saçlarını besleyebilecek, her zaman canlı ve parlak görünmesini sağlayacak şampuan, bakım yağları ve maskeleri bakım rutininden eksik etmemelisin. Tabii ki bunların dışında, sıvı bakım spreyleri, serumlar ve bakım yağları gibi saçlarının görünümüne ekstra parlaklık katan, banyo sonrasında da bakımı sürdüren ürünleri unutmaman gerekir.

Isıdan kaçın

Isıdan kaçın


Düzleştirici, maşa, fön makinesi gibi ısıyla şekil veren aletleri bir kenara bırakmanı öneririz. Eğer kullanmaktan bir türlü vazgeçemiyorsan da sık sık kullanmak yerine haftada 1 kere kullanmayı deneyebilirsin. Ayrıca ısıyla saçlarına şekil vermeden önce durulanmayan, yağ içeren bakım kremlerin kahverengi ışıltılı saçlarına uygulayarak da ısıya karşı önlem alabilirsin.

Saç modelini değiştir!

Saç modelini değiştir!


Uzun süre boyunca aynı saç kesimi ve saç modeline mi takılı kalıyorsun? Saçların uzunsa hareketli, katlı, kısaysa da kakül gibi farklılık katarak kahve saçlarının ön plana çıkmasını sağlayabilirsin. Işıltılı kahve ve bob saç kesimi birbirine çok yakışacak.Saç Sırları.com editörleri olarak biz, en güzel kahverengi saç rengini seçtik! Sen de hemen denemeye ne dersin?

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?