​En güzel kahverengi saç rengini seçtik!


Her ne kadar başlıktan tek bir renk seçtiğimiz zannedilse de kahve saçlar bu sezonun hit trendi olduğu için birden fazla güzel tonu var! Dolayısıyla biz de aralarından seçim yapmakta çok zorlandık ve seçimi sana bıraktık! :)

Doğal bir görünüm sağladığı için kahve tonlarını çok seviyoruz. Bu senenin en önemli trendi de doğal görünümler olduğuna göre kahve ve farklı tonları bu seneye damga vuracak gibi görünüyor. Hemen bu rengi keşfetmek istersen buraya tıkla!

Bakalım sezonun en iddialı kahve saç renkleri nelermiş?

1.Çikolata kahve saç rengi

Çikolata kahve saç rengi

Çikolata kahve, kahve saç renkleri arasındaki en çok öne çıkan tonlardan biri. Özellikle beyaz tenlilere çok yakışan bu saç rengi bizim de favori tonlarımız arasında! Çikolata kahve saç hakkında merak ettiğin her şeyi bu yazımızda bulabilirsin. 

Küllü yansımalara sahip buzlu çikolata kahve saç rengi ise son dönemde en çok ön plana çıkan tonlardan! Sen de bu havalı saç rengini deneyip, cool bir görünüm elde etmek istiyorsan sana önerimiz, L'Oréal Paris Casting Créme Gloss Cool Brunette serisinden 515 Buzlu Çikolata saç rengi! Süper parlak saç rengine eminiz ki bayılacaksın! :)

2.Küllü kahve saç rengi

küllü kahve saç rengi

Gri yansımalara sahip küllü kahve saç rengi buğday tenlilerin sıklıkla tercih ettiği bir ton ve özellikle bu ten rengine sahip olanlara çok yakışıyor. Sen de buğday ten rengine sahipsen küllü kahvenin son dönemdeki en trend tonu olan cool mocha saç rengiyle mutlaka tanışmalısın!

Özellikle son zamanlarda saç rengini değiştirmek, saçlarında farklılık görmek istiyor ama bu farklılığın doğal görünmesini istiyorsan sana önerimiz L'Oréal Paris Casting Créme Gloss Cool Brunette 5102 Cool Mocha! Doğal yansımalarıyla çok natürel bir görünüm sağlayan bu rengi deneyenlerden olarak, favorilerimizden olduğunu söylemeliyiz. :) 

3.Karamel kahve saç rengi

Karamel kahve saç rengi

Karamel bu sezon da çok konuşulan ve ön plana çıkan bir saç rengi. Her ten renginin rahatlıkla kullanabileceği karamel kahve saç rengi eminiz ki sana da çok yakışacak! 

4.Açık kahve saç rengi

Açık kahve saç rengi

Kumral da diyebileceğimiz açık kahve saç rengi, esmer ve buğday tenlilerde bir başka güzel görünüyor! Bu güzel saç renginin dikkat çekmesi için sen de düz bir saç modeli tercih edebilirsin.

5.Kestane kahve saç rengi

Kestane kahve saç rengi

Kendiliğinden, çok hafif kızıl yansımalara sahip kestane kahve saç renginin en sevdiğimiz yanı daha canlı bir görünüm katması! Özellikle küllü ışıltılarla da birleşince ortaya süper bir görünüm çıkıyor. L'Oréal Paris Casting Créme Gloss Cool Brunette serisinden 4102 Cool Kestane saç renginin soğuk yansımaları sayesinde saçlarının hiç olmadığı kadar parlak ve çekici görünmesi mümkün. Bizden söylemesi! :)

6.Altın kahve saç rengi

Saçlarına ışık değdiğinde altın tonda yansımalar olsun ister misin? O zaman senin tercihin altın kahve saç renginden yana olmalı! Özellikle esmer ten rengine çok yakıştırdığımız altın kahve saçlarınla havalı görüneceğin kesin!

7. Türk kahvesi saç rengi

Koyu tonlarındaki kahve saç rengini seviyorsan sana Türk kahvesinin en güzel tonunu öneririz. Koyu kahve saçlar arasında en parlak ve canlı görünen Türk kahvesi saç rengi buğday ve esmer tenli kadınlarda harika görünüyor. Saçlarını evde kahve rengine boyamak için sana L'Oreal Paris Excellence Creme Efsanevi Türk Kahvesi Saç Boyası 5.15 öneririz. Oldukça yoğun ve zengin bir yapısı olan Excellence kahve saç boyası, saçlarında beyazları tamamen kapatacak ve saç rengine parlak bir kahve tonu kazandıracak. 

8. Koyu kahve saç rengi

8. Koyu kahve

Saçlarını koyu kahve rengine boyattıktan sonra dip boyası kaçınılmaz olabilir. Kuaföre gidecek zamanı bulamayan veya sık sık acil görüşmeleri olanlar için Magic Retouch Kapatıcı Sprey Koyu Kahverengi Saçlar'ı öneririz. Anında kapatıcı spreyi kullanmak çok basit. Dışarı çıkmadan önce spreyi çalkala ve saçlarında beyazların olduğu bölüme sık. Magic Retouch saç spreyi saç diplerindeki beyazları ve kendi saç rengini anında gizler. Sanki kuaförden çıkmış gibi saçların koyu kahverengi görünür. İlk şampuanlamaya kadar kalıcı olan bu saç spreyini çantandan çıkarmamalısın. 

9. Canlı kahverengi saç rengi

9. Canlı kahverengi saç rengi

Saçlarını canlı ve koyu tonlardaki kahve tonuna boyattıktan sonra açık renkli saç diplerin hızlıca dikkat çekebilir. Sürekli kuaföre gitmek yerine daha pratik bir şekilde saç rengini dengelemek istiyorsan saç maskaraları ile tanışmalısın. Koyu saç rengine uygun olan L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Koyu Maskara, saçlarında yumuşacık bir geçiş sağlayarak saç diplerindeki renk farklılığını gizler. Beyazlarını kapatır, kendi saç rengini koyu kahve saçınla uyumlu hale getirir. Taraklı maskara başlığı sayesinde saç diplerini saniyeler içinde boyayabilirsin. Biz bu maskaraları en çok saçlarımızı topladıktan sonra belli olan beyazlarımız için kullanıyoruz. Alın çevresindeki ve şakaklardaki beyazların üzerine maskarayla tek kat geçtiğinde tıpkı saçlarının geri kalanı gibi canlı kahverengi bir sonuç alırsın. 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala