Deniyoruz: YSL Beauty Pure Shots Cilt Bakım Serisi


YSL Beauty’nin şehir hayatının cilde olan zararlarını önlemeye yarayan cilt bakım serisi Pure Shots merceğimiz altında!

Şehir hayatının getirdiği negatif etkiler, cildimize de zarar veriyor. Hava kirliliği başta olmak üzere, stres, uyku ve beslenme düzeni gibi çevresel faktörler, cildin zamanla bariyerinin zayıflamasına, ışıltısını ve nemini kaybetmesine, sıkılığının azalmasına neden oluyor. Böylece cilt eski sağlıklı ışıltısını kaybediyor ve daha solgun, mat ve cansız görünüyor. YSL Beauty’nin cilt bakım serisi Pure Shots, şehir hayatında kadınların ciltlerinin ihtiyacı olan tüm içerikleri barındıran ve endişe odaklı bakım yapan bir cilt serisi. Şimdi gel birlikte, YSL Beauty Pure Shots serisini daha yakından inceleyelim.

Editörün Notu: YSL Beauty pure Shots serisine Sephora mağazalarından ve online alışveriş sitesinden ulaşabilirsin.

YSL Beauty Pure Shots Cilt Bakım Serisi

YSL Beauty Pure Shots Cilt Bakım Serisi

Şehir hayatı kuşkusuz fiziksel ve mental olarak bizi yorduğu kadar, cildimizi de yoruyor. Hava kirliliği başta olmak üzere, stresin, uyku ve beslenme düzeni, sigara ve alkol gibi faktörlerin cildimiz üzerindeki etkisi büyük. Serbest radikaller adı verilen bu çevresel faktörler, cildin ışıltısını yok ediyor, nemini ve gücünü kaybedip daha cansız ve solgun görünmesine sebep oluyor. UV ışınları, erken yaşlanma belirtilerinin görülmesine ve cildin sıkılığını kaybetmesine, lekelerin oluşmasına ve kırışıklıklara sebep oluyor.

YSL Beauty’nin Pure Shots cilt bakım serisi, şehirli kadınların kurtarıcısı olacak, endişe odaklı cilt bakım ürünleriyle tüm bu cilt endişelerinin azalmasını sağlıyor. Cildin daha dolgun, aydınlık, sıkı görünmesini, dokusunun iyileşmesini ve kırışıklık görünümünün azalmasını sağlayan Pure Shots serisinde 4 serum, bir nemlendirici krem ve bir de esans-losyon bulunuyor. Cildindeki endişene göre Pure Shots cilt bakım ürünlerinden birini veya birkaçını cilt bakım rutinine dahil edebilir, tüm zorlu şartlara karşı cildini koruyabilir ve hayalindeki cilt görünümüne kavuşabilirsin.

YSL Beauty Pure Shots Perfect Plumper Nemlendirici Krem

YSL Beauty Pure Shots Perfect Plumper Nemlendirici Krem

Cildin nemlenmesini sağlarken, kolajen üretimini de uyararak ince çizgilerin görünümünün azalmasını sağlayan YSL Beauty Pure Shots Perfect Plumper Nemlendirici Krem, cilde harika bir dolgunluk veriyor. Daha ilk kullanımda canlılık veren bu dolgunlaştırıcı krem, 28 gün düzenli kullanımın sonunda ciltteki kırışıklık görünümünün azalmasını, cildin daha sıkı ve diri görünmesini sağlıyor. İçeriğindeki Ribose ve portakal çiçeği özü ile cilt tarafından hızlı bir şekilde emiliyor, derinlemesine nemlendiriyor. Aynı zamanda içerisindeki renk düzenleyici mikro inciler ile daha aydınlık bir görünüm veriyor.

Kırışıklık karşıtı bu nemlendirici yüz kremini, gündüzleri ve geceleri temiz cildine uygulayabilir, ışıltılı bir ten görünümü elde edebilirsin.

YSL Beauty Pure Shots Night Reboot Resurfacing Serum

YSL Beauty Pure Shots Night Reboot Resurfacing Serum

Cildi “Bir gecede yenileme” gibi sihirli bir etkiye sahip olan YSL Beauty Pure Shots Night Reboot Serum’un en dikkat çeken özelliği, içerisinde mehtap kaktüsü ve glikolik asit bulundurması. Çift fazlı bu serum, ölü derileri temizlerken, cilt hücrelerinin yenilenmesine ve korunmasına yardımcı oluyor ve bunu geceden sabaha harika bir şekilde yapıyor.

Glikolik asitin cildi mikrı düzeyde arındırma gücünden yararlanan Night Reboot serumu uyguladığın geceler, sabah çok daha yenilenmiş, dinlenmiş ve canlanmış bir ciltle uyanacaksın. Temiz cildine çalkalayarak uygulayabileceğin bu gece serumunu düzenli olarak kullandığında, cildinin çok daha pürüzsüz, aydınlık, yenilenmiş ve canlı göründüğünü fark edeceksin.

YSL Beauty Pure Shots Light Up Brightening Serum

YSL Beauty Pure Shots Light Up Brightening Serum

Şehir hayatının cilde olan etkilerinden birinin de cildin ışıltısını yok etmesi ve matlaşması olduğunu söylemiştik. Eğer sen de cildinin eskiye oranla daha donuk göründüğünü fark ettiysen, YSL Beauty Pure Shots Light Up aydınlatıcı serumu kullanabilirsin.

Marshmallow ve vitamin Cg içeren bu yüz serumu, ciltteki pigmentlerin aşırı uyarılmasına engel oluyor ve cildi koruyor. Melaninin aşırı üretilmesini engellerken, ciltteki koyu lekeleri azaltan ve cildin daha aydınlık görünmesini sağlayan Cg vitaminin daha çok işe yaramasını sağlıyor. Hafif süt dokusuna sahip bu aydınlatıcı serumu düzenli olarak uyguladığında, cildinin daha aydınlık ve ışıltılı göründüğünü fark edeceksin.

YSL Beauty Pure Shots Lines Away Anti-Aging Serum

Kırışıklık ve ince çizgi görünümünü azaltma etkisi olan Lines Away Serum, İris özleri ve hyaluronik asit içeriyor. Yumuşak ve kremsi bir dokuya sahip olan formülü, cilt tarafından hızlı bir şekilde emiliyor, uygulanır uygulanmaz da anında nemlendirme ve pürüzsüzleştirme etkisi veriyor.

Formülündeki iris ve hyalüronik asit sayesinde, düzenli olarak kullanıldığında ciltteki kırışıklıklar azalıyor, cilt daha esnek bir görünüm kazanıyor.

YSL Beauty Pure Shots Y Shape Firming Serum

YSL Beauty Pure Shots Y Shape Firming Serum

Yaşlanma belirtilerinin en dikkat çekenlerinden biri de cildin eski sıkılığını kaybetmesi. Elastikiyet kaybı adı verilen bu belirti, yaşla beraber artarak cildin daha sarkık görünmesine sebep oluyor. Cildinin daha sıkı görünmesini sağlamak için YSL Beauty Pure Shots serisindeki Y Shape serumu cilt bakım rutinine dahil edebilirsin.

Formülündeki hint inciri ve peptitler sayesinde cildin kendi mekanizmasını güçlendiriyor, sıkılaştırıyor ve dah gergin görünmesini sağlıyor. Bu serumun en ilgi çekici kısmı ise çok ince bir yapıya sahip olması ve cilt tarafından anında emilmesi. Uygulaması çok keyifli olan bu serumu cilt bakım rutinine dahil ederek, cildinin daha sıkı ve parlak görünmesini sağlayabilirsin.

YSL Beauty Pure Shots Hydra Bounce Essence-in-Lotion

YSL Beauty Pure Shots Hydra Bounce Essence-in-Lotion

Kuru cildine veda etmeye hazır mısın? Hızlı şehir hayatının getirdiği çevresel faktörler, cildinin hızla nem kaybetmesine sebep oluyor. İşte cildinin ihtiyacı olan nemi yerine koymak için YSL Beauty Pure Shots Hydra Bounce losyonu kullanabilirsin. Portakal çiçeği ve vitamin E & B3 içeren formülü ile bu losyon, cildi serbest radikallerden koruyor, yoğun bir şekilde nemlenmesini sağlıyor, sonuç olarak cilt daha esnek ve dolgun görünüyor.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala